Turkcell Bedava Dakika Kazanma Yolları

Turkcell Bedava Dakika Kazanma Yolları

Bu yazımda Turkcell – yöntemler – bedava dakikalar ve bedava Turkcell dakikaları nasıl kazanılacağı hakkında merak ettiklerinizi detaylı olarak anlatmaya çalışacağım. Bu yazıda Turkcell'de nasıl dakika kazanılacağı ve bedava dakika sunan paketler hakkında aklınızdan geçenleri öğrenebilirsiniz.

Faturalı veya faturasız hat sahiplerine ücretsiz dakikalar veren operatörlerden biri olan Turkcell, dakikalar içinde dilediğiniz yönde konuşma imkanı sağlıyor.Tüm abonelere açık ücretsiz dakikalar kazanarak sevdiklerinizle konuşabilirsiniz.

Turkcell'in son 2021 ücretsiz dakika kazanma listesinde, halihazırda kullandığınız uygulama ve size bedava dakikalar veren paketlere bakarak nerede kaldığınızdan söz etmeye devam edebilirsiniz.

İşte bedava Yolları Turkcell dakikalarınız ve Turkcell dakikalarınızı nasıl kazanacağınız;

Turkcell hesap uygulaması ile ücretsiz dakikalar kazanın

Turkcell hesap uygulaması, tüm işlemlerinizi online olarak tamamlayabileceğiniz Turkcell'den ücretsiz dakika kazanmanıza olanak sağlar. Size birkaç dakika bedava hediye veren Turkcell hesabım ile haftalık olarak zıplayarak ve kazanarak ifade özgürlüğü elde edebilirsiniz.

Ayrıca My Turkcell hesap uygulamasında Turkcell hediye setiyle bedava dakikalar kazabilirsiniz. Turkcell Hediye Setinde veya size sunulan kampanya ile görevleri tamamlayarak anında ücretsiz dakika kazanabilirsiniz.

Turkcell'de özgür ifade paketi nasıl oluşturulur

En çok ücretsiz dakikayı sunan abonelerden biri olan Turkcell, size her yönden bedava dakikalar veriyor ve herkesle iletişim halinde olmanızı sağlıyor. Ücretsiz dakika paketi kazanmak istiyorsanız telefonunuza SURPRIZ yazıp 2222 mesaj yazın, aldığınız sürpriz hediye ile dakikalarınız anında hattınıza yüklensin. Ayrıca FIRSAT'a yazıp 2222 SMS gönderen herkes bir Turkcell konuşma paketi alır.

  • GEL DK yazan ve 2222 mesaj gönderen herkese ücretsiz dakika
  • Turkcell Hediye Rezervine girerek her yöne ücretsiz dakika kazanabilirsiniz.
  • Telefonunuza BIP uygulamasını yükleyerek ücretsiz dakikalar kazanabilirsiniz.
  • Turkcell Salla Kazan ile her hafta ücretsiz dakika kazanabilirsiniz.

Turkcell BIP Günlük Hediye 100 dakika

Turkcell'den ücretsiz konuşma paketi almak isteyenler, BIP uygulaması ile aktif tartışma paketleri kazanabilirler. Üstelik her yönden 100 dakika konuşabilmek için sadece 1 TL ödeyin. BİP uygulaması üzerinden 1 TL ücret karşılığında her yönden görüşme yapabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için BiP 100 DK yazıp 2.200 SMS göndermeniz yeterli.

Turkcell üyeleriyle ücretsiz hafta sonu sohbeti

Ön ödemeli kart kullanan Turkcell aboneleri için tasarlanan ücretsiz hafta sonu sohbet planı ile tüm Turkcell aboneleri ile sınırsız konuşabilirler. Hattınızda 35 TL'den fazla ücret alan kontörlü hat sahipleri Cumartesi ve Pazar günleri 30 gün boyunca ücretsiz görüşme planı kazanacak.

Hattınıza 35 TL eklerseniz ücretsiz sohbet paketi hafta sonları ücretsiz olarak otomatik olarak indirilecektir.

Turkcell Hediye Havuzu'nda ücretsiz dakikalar kazanın

Turkcell hediye seti ile bedava dakika kazanmak için Dijital Operatör uygulaması üzerinden devam eden kampanyaları takip ederek anında ücretsiz dakikalar kazanabilirsiniz. Turkcell'in bedava dakika kampanyalarını ve diğer tüm kampanyaları bedava hediye setimiz ile izleyebilirsiniz.

Her yöne kazanan ücretsiz Turkcell paketi

Her yönden bedava Turkcell dakikası kazanmak için yapmanız gereken ilk yollardan biri telefonunuza BIP uygulaması yüklemektir. Birkaç dakika ve konuşma paketleri sunan BIP sayesinde ücretsiz konuşabilir ve hediye dakikaları kazanabilirsiniz. İlk indirmeyle, BIP, anında ücretsiz bir konuşma paketi alabileceğiniz haftalık 500 dakikalık ücretsiz bir konuşma paketi sunar .

Bıp Messenger ile ücretsiz bir sohbet planı almak istiyorsanız, uygulamayı doğrudan telefonunuza yüklemeniz yeterli. BIP uygulamasına giriş yaparak keşif bölümünden ses paketleri satın alabilir, yarışmalara katılarak ödüller kazanabilirsiniz.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *