Turkcell Bedava Dakika – Konuşma Paketleri

Turkcell Bedava Dakika – Konuşma Paketleri

Türkiye'nin en büyük GSM operatörü Turkcell, kullanım olanakları sunmaya devam ediyor. Bu kampanyaları topladık ve Turkcell Bedava Dakika Paketi ile ilgili yazımızda sizler için paylaştık . Yurt içi aramalarınızı Turkcell'in ücretsiz arama paketleri ile buradan yapabilirsiniz.

Turkcell'den faturalı ve faturasız ücretsiz dakika paketi kampanyası ile hediye alınabilir. Turkcell'de bedava dakikalar nasıl oluşturulur? Çok sayıda müşterisi olan Turkcell'deki GSM operatörü, çeşitli kampanyalar yürüterek müşteri memnuniyetini artırmayı hedefliyor.

Turkcell'de bedava dakikalar nasıl oluşturulur?

Bu kampanyalar da başarılı olacak, 10 kişiden yaklaşık 6'sının bu mobil operatörü kullandığını söyleyebiliriz. Bu bölümde Turkcell PacketsFree dakika kampanyası hakkında bilgiler yer almaktadır.

Turkcell 2021 bedava dakika paketi

Turkcell Bedava Dakika 2021 kampanyaları da burada yer alıyor. Bu aslında Paketlern satışının diğer şirketlerden daha pahalı olmasının ana nedenidir. Şebeke sorunu olmayan kaliteli hizmet istiyorsanız Turkcell'i tercih etmelisiniz. 2021 yılına özel kampanyalarından çokça bahseden GSM operatörü, konuşma özgürlüğü paketlerinin yanı sıra “SMS ve İnternet” gibi ücretsiz hediyeler de sunuyor.

Turkcell Bedava Konuşma Paketleri

Turkcell Bedava Sohbet Paketi olarak da anılan bu kampanyalar sayesinde cep telefonu kullanıcıları ücretsiz konuşabiliyor. Bildiğiniz gibi BiP uygulaması ile kaliteli görüntülü ve sesli görüşme yapabilirsiniz.

Her yöne 30 dakika hediye

Turkcell müşterilerinin özel hediyelerinden biri. Uzun süredir yüzbinlerce müşterinin katıldığı kampanyalardan biri bu. Bu kampanya sayesinde 30 dakikanız ücretsiz olacak.

  • Sen GEL DK yazıp 2222'ye SMS göndererek bu kampanyaya katılabilirler.

Geçerlilik süresi ile ilgili bilgi bulunmamakta ancak müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek bu kampanya hakkında bilgi alabilirsiniz.

Haftada 1000 ücretsiz sohbet dakikası

Turkcell abonelerine yönelik ön ödemeli hatlarda, 30 TL ve üzeri ücretlendirme özelliğiyle Shake and Win kampanyasından da yararlanabilirsiniz. Ücretsiz sohbet dakikalarının yanı sıra, SMS ve internet gibi ücretsiz hediyeler de bu uygulamaya dahildir. Her hafta yeni bir hak alacağınız kampanyadan ayda 4 kez yararlanabilirsiniz. Böylelikle kampanyadan 1000 dakika kazanırsanız istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Turkcell'in bedava dakika paketleri yurt içinde geçerlidir.

Hediye / sürpriz mektubu doğru ve internet

Eğer sürpriz gibi o zaman sürpriz yazıp 2222'ye SMS göndermek. Ücretsiz dakikalara ek olarak, bu kampanya ile bedava internet erişimi kazanma şansına sahipsiniz. Kampanyaları sürekli takip ediyorsanız bu kampanyadan yararlanmayı unutmayın.

Özel günler ıslık çalanlar için 100 dakikalık 1 kitap

100 dakika Bip'i 1 Lira gibi çok uygun bir fiyata satın alabilirsiniz. Söz hakkını çok kullananlar için çok faydalı bir kampanya olduğunu düşünüyoruz. BIP 100 DK yazınız ve bu mesajı 2200'e SMS ile gönderiniz. Bu dakika paketini aşağıdaki onay mesajından sonra kullanabilirsiniz.

Turkcell , 2021 yılında bildirimler sayfamızı takip ederek ücretsiz dakika hizmeti ve daha birçok hediyeyi sunuyor.

Bedava Turkcell dakikalarını uygulamanın yolları nelerdir?

Turkcell'den ücretsiz dakika paketi ülke içindeki tüm yönler için geçerlidir; Ayrıca Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom sabit hatlarını da arayabilirsiniz. Özel ücretli hizmetler dahil değildir.

Bedava dakika paketinin hattıma ulaşıp ulaşmadığını nasıl anlarım?

Bunu Dijital Operatör uygulamasından kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, hattınızda tanımlandığında size bir bilgi mesajı gönderilecektir.

Ücretsiz sohbet dakikalarım bittiğinde bir mesaj alacak mıyım?

Bağış haklarınızı kullanırken hattınıza bir bilgi mesajı gönderilecektir.

Bedava dakikalar paketi dönüştürecek mi?

Ücretsiz dakika planınız, geçerlilik süresinin sonunda iptal edilecek ve kalan kullanımlar aktarılmayacaktır.

Bedava dakika paketini başka birine gönderebilir miyim?

Gönderilmedi.

Not: Bildirim mesajını aldıktan sonra ücretsiz dakika planınızı kullanmaya başlayın. Ayrıca dijital oyuncu kampanyalarımıza veya resmi sayfamıza göz atın, ardından bize katılın. Çünkü Turkcell kampanya şartlarını değiştirebilir veya feshedebilir.

Garantiler

  • Turkcell 1 dakika bedava nasıl yapılır?
  • Ücretsiz 2 dakikalık paket Turkcell 2021
  • Turkcell'den 3 ücretsiz konuşma paketi
  • 4 Herkese 30 dakika ücretsiz
  • Her 5 haftada 1000 ücretsiz konuşma
  • 6 dakika sürpriz hediye / konuşma ve internet
    • 6.1 Özel durum ıslık kullananlar için 100 dakikalık bir kitap

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *