Turkcell Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Turkcell Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Turkcell'de bedava dakikayı nasıl elde edersiniz? O iletişimin dünyaya gelince, akla gelen ilk aracı cep telefonudur. Cep telefonunu fırlatmadan önce hapsetmek, saatlerce telefon beklemek, hatlar aramalara düşmemek, zafere ulaşmak için yapılan çeşitli çabalarla coşkuyla konuşuyor. Birçok insan, tarihte bir sayfa gibi görünseler bile yakın geçmişi hatırlayacaktır.

Cep telefonlarının yaygınlaşması ile en uzak yerlere anında ulaşmak artık çok kolay. Ayrıca cebimizde bolca bulunan bu telefonlar sayesinde acil olsun ya da olmasın tüm duygu, düşünce ve olaylar kolaylıkla başkalarıyla paylaşılır. Bu durumda alınan faturalar ay sonunda artmaktadır veya indirilen dakikalar veya paketler hemen boşalmaktadır. Fazla şarj etmekten veya iki kişi için 1 ABD doları ücretlendirmekten kaçınmak veya paketiniz biterken kesintileri önlemek için nasıl ücretsiz dakika kazanabilirim? Arama başladı.

Turkcell'den ücretsiz dakika kazanmanın yolları

Turkcell'de ücretsiz dakika kazanma kampanyaları genellikle azaltılır ve bunun yerine genellikle yeni kampanyalar eklenir. Bu nedenle, kampanyaların sıkı bir takipçisi olmalısınız. Turkcell web sitesi ve bu sorunlar için hazırlanan bloglar en iyi yardımcınız olacak. Devam eden kampanyalardan bazılarına değinecek olursak;

İlk kampanya, ön ödemeli hatlarla ilgilidir. Her ay ilk TL yükleme TL size hediye olarak gelir. Bu yalnızca ayda bir olur. Bunun için yeni aydaki ders gününü bilmen gerekiyor. Cep telefonunuzu ücretlendirdiğiniz Hesabım uygulamasında abonelik merkezlerinden, web sitesinden veya çevrimiçi işlemlerden ve müşteri hizmetlerinden yeni aya geçiş tarihini öğrenebilirsiniz.

Örneğin yeni aya geçtiğiniz gün hattınıza 100 TL eklediğinizde hediye hattınıza anında 100 TL atanıyor. Böylelikle sonunu düşünmeden sevdiklerinizle sohbet edebilirsiniz. Tamamen bütçenize ve her ay hattınıza indireceğiniz Türk lirası miktarına bağlı olarak hesap oluşturabilir ve bu kampanyadan maksimum düzeyde faydalanabilirsiniz. Hattınızda belirtilen paket için fatura kesilene kadar TL hesabınızdan çekilmeye devam edecektir.

Bedava Turkcell Dakikası 2021 Kazandı

Faturalı hatlarda ücretsiz dakika kazanmanın en heyecan verici yolu; Her şey GIFT DK yazıp 2222'ye göndermekle ilgili. Aylık olarak bedava dakika kazanabileceğiniz bu kampanyada genellikle 100, 250 ve 500 ücretsiz arama dakikası alabiliyorsunuz. Ancak şanslıysanız 1000 veya 2000 dakikada ücretsiz olarak gelebilir. Kazanılan ödüller her yönden pazarlık edilebilir.

Faturalı hatlar için ayarlanabilecek diğer eşantiyonlar şunları içerir: Bunlar hafta sonu özel dakikalarınız. Öğrencilerin özellikle takdir ettiği bu hediye için; BOL DK WEEKEND yazıp 2222'ye gönderebilirsiniz. Bu kampanya için bağış 100 ile 250 dakika arasındadır. Eşantiyonların kullanımı her hafta Cuma saat 20: 00'de başlar ve Pazar akşamı 23: 59'da biter. Beklenmeyen dakikalar hattınızdan kaldırılır. Önümüzdeki haftaya kadar ertelenmeyecek. Şansınızı haftanın herhangi bir günü tekrar deneyebilir ve hafta sonu için bedava dakikalar kazanabilirsiniz. Kazanılan ödüller Turkcell ile yapılacak görüşmelerde geçerlidir.

Turkcell bedava dakika teklifleri

Turkcell'in son kampanyalarından biri; Bu, ön ödemeli kartlar için bir sadakat programıdır. Ayda 15-24 TL veya 100 dakika koli yüklerken, 25 TL ve üzeri veya koli indirme için, ayda 250 dakika, her yönde 15 TL ve üzeri veya yurt içinden her yöne haftada 500 dakika verilen paketler .

Akıllı telefon kullanmıyorsanız veya İnternet telefonunuzun paketine kaydedilmişse ve telefonunuzu İnternette kapattıysanız, bu öncelik sizin için olabilir. 20 Ekim 2019 tarihinden itibaren geçerli olan bu kampanyada 6 ay boyunca internetiniz her ay her yönden 500 dakika konuşma ile değiştiriliyor. Bu kampanya için faturalı hattınızın olması ve müşteri hizmetleri ile internet kullanımınızı devre dışı bırakmanız gerekmektedir.

Bedava Turkcell dakikası kazanmanın yollarından biri de hattınıza SUPRIZ yazıp 2222 mesaj göndererek bedava dakika kazanmak. Ücretsiz dakika kazanmanın bir başka yolu da FIRSAT yazıp 2222 mesaj göndermektir.Ücretsiz dakikalar hattınıza ücretsiz olarak indirilecektir.

Ücretsiz dakika kazanmanın diğer yolları;

  • GEL DK yazıp 2222 mesaj göndererek ücretsiz dakika kazanabilirsiniz.
  • BIP uygulamasını indirerek ücretsiz dakika kazanabilirsiniz
  • Shake and win ile ücretsiz dakikalar kazanabilirsiniz
  • Turkcell Hediye Havuzu'na girerek ücretsiz dakika kazanabilirsiniz.

Turkcell dakikaları kazanmak ücretsiz

Numaranızı Aralık 2017, Ocak 2018 ve Şubat 2018'de Turkcell'e çevirip faturalı hatta geçen ve Ocak 2019'dan itibaren Turbo Yeni 2 GB, Smart 1 GB, Lifecell Opportunity 5 GB, Smart 2 GB, Lifecell Plus, Faturalı aboneler için 300 dakika Plus, Smart 3 GB, Faturalı 600 dakika Plus, Smart 5 GB, Life Cell Plus 3 GB, Faturalı 2 GB Plus, Live Cell Plus 5 GB, Faturalı 3 GB Plus, 4 GB Faturalı, Live Cell Super, Faturalı Avantaj 5 Abone iseniz Lifecell Ekstra planlarından biri olan Giga, Lifecell Pro, her ay sürpriz olarak SMS planınıza her yöne farklı dakikalar atanır. Kampanya lansmanı tamamen otomatiktir.

Yıllık GNÇ yıldız eko abonesi ve yıllık GNÇ yıldız eko abonesi iseniz, Turkcell aboneleri arasındaki görüşme ücretsizdir. Bu plana abone olanlar otomatik olarak özgürce konuşmaya başlayacaklar.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *