Turkcell Bedava İnternet 2021

Turkcell Bedava İnternet 2021

2021 Turkcell'den ücretsiz internet paketleri ile faturalı ve ön ödemeli aboneler interneti ücretsiz kullanabiliyor. Devam eden kampanyalar arayan aboneler için burada sunduğumuz tüm hediye kampanyaları turkcell.com.tr'deki kampanyalardır. Buradaki paylaşımın nedeni, Turkcell abonelerinin toplu olarak tüm kampanyalara erişmesine izin vermektir. Zaman zaman, tarife yenilemeden önce internetimiz bitebilir. Bu gibi durumlarda, ya ek paketler satın almalıyız ya da mevcut kampanyalardan ücretsiz GB almalıyız.

İnternet bağlantınız fatura tarihinden önce sona ererse veya ön ödemeli kart paketiniz yenilenmeden sona ererse, buradan Turkcell'den ücretsiz internet kampanyalarından yararlanabilirsiniz. 2020 yılında geçen yıla göre Türkiye'nin en büyük GSM operatörü, bugüne kadar kampanyalar yürüterek müşterilerine hizmet veriyordu. Bu kampanyaları aşağıdaki listelerde inceleyebilirsiniz.

Turkcell İnternet uygulamaları ücretsizdir

İnternete ücretsiz erişim sağlayan uygulamalar
Ücretsiz İnternet Uygulamaları 2021

Ücretsiz internet erişimi sağlayan uygulamalar, 2021'deki en popüler uygulamalardır, bip diyebiliriz. Ancak farklı uygulamalar var. bunlar;

  • bip sesi
  • Salla ve kazan
  • Düşünüyoruz
  • Hediye toplama
  • Hediye yarışı
  • Dergi ofisi
  • Dijital operatör (eski adıyla algoritmik uygulama)

Turkcell'de internet nasıl bedava yapılır?

Bedava internet nasıl yapılır
Ücretsiz internet bağlantısı nasıl oluşturulur 2021

Hemen herkesin aklına gelen sorulardan biri de Turkcell'de internet nasıl bedava yapılır? 2021 tarihinde hediye satın almak mümkün mü gibi sorular.

Ücretsiz hediye alabilmek için öncelikle size uygun olan kampanyaya katılmanız gerekiyor. Kampanyaya katılım koşullarını karşılıyorsanız, ücretsiz internet erişimi elde edebilirsiniz.

2021 Turkcell'den ücretsiz internet teklifleri ve fırsatları hakkında bilgi almak için bu makaleyi okumanızda fayda var. Aylık ve haftalık olarak çevrimiçi ücretsiz teklifler alabilirsiniz.

Win BiP kampanyasını sallayın

Player uygulamanız olan Digital Operator uygulamasında BiP Shake Win kanalına geçebilir ve Shake and Win menüsünde telefonunuzu salladıktan sonra ikinci ekran kilidi açık olarak bir kampanya başlatabilirsiniz.

Telefonun hareket algılama fonksiyonu yoksa ilgili ekrandaki butona basarak kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanya ile ayda bir hediye kazanabilirsiniz. Kampanya hediyelerini tekrar kazanmak için yukarıda belirtilen prosedürleri tekrarlamalısınız.

1 GB kampanya için uygun bir hediye fırsatı

18.08.2020 ve öncesinde Rahat paketi satın alan bireysel müşteriler kampanya avantajından yararlanabiliyor.

  • Kampanya hakları otomatik olarak atanacaktır.
  • Turkcell Rahat müşterileri 12 aylık planlarında 1 GB ek internet erişimi ile!

Kim 1 gigabayt bedava internet ister?

BiP uygulamasında Who want 1 GB oynayarak 1 GB ücretsiz internet kazanabilirsiniz.

Kazan Raporu 1 Ücretsiz çevrimiçi kampanya

BiP uygulamasından Bil Kazan'ın kanalını takip edin. 1 GB kazanmak için ücretsiz yarışmaya katılın ve hediyeyi hemen alın.

Kart Kayıt Kampanyası: Kayıtlı kredi veya banka kartınız ile Dijital Operatör veya turkcell.com.tr üzerinden kolayca TL veya Koli işlemi gerçekleştirebilirsiniz; 2 GB ücretsiz hediye kazanın.

BiP mobil ödeme yetkilendirme kampanyası #senyapdiye: Alışverişlerinizi Turkcell faturanıza veya ön ödemeli hat kullanıyorsanız TL bakiyenize yansıtarak yetkilendirin, GB kazanın!

Toplu Kupon Kampanyası: Bu kampanya ile 5GB'a kadar bedava internet elde edebilirsiniz. Kampanyaya katılmak için Bizce uygulamasını yükleyin ve her gün kupon toplayın.

Bip Sence Kampanyası: Bip uygulamasından Sence kanalını takip edin, buradan sizin için anketler alarak TL kazanın. Kazandığınız TL'yi Paycell kartınıza aktarın, dijital operatör uygulamasından TL ile ücretsiz internet bağlantısı kazanın.

Turkcell'den ücretsiz internet paketleri

Güncel kampanyaları aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Turkcell'den ücretsiz dakikalar
Ücretsiz Turkcell Dakikaları – Sohbet Paketleri
Turkcell Bedava İnternet 2021
Turkcell Salla Kazan BiP Bedava İnternet Kampanyası
Turkcell Basti Capti kampanyası
Dijital Güvenlik Hizmeti 1 GB günlük kampanya
Turkcell EBA 3 GB – 6 GB Bedava İnternet Kampanyası
Turkcell özellik genişletme kampanyası
Turkcell Biz
Turkcell Biz nedir? Takım kurma kampanyasıyız
Turkcell bedava internet uyarısı
Ücretsiz çevrimiçi uyarı
Gigabyte partner grubu bolca
Turkcell Paul Dating Group GB yeni abonelik kampanyası

2021 Turkcell'den ücretsiz internet teklifleri ve fırsatları hakkında bilgi almak için bu makaleyi okumanızda fayda var. Aylık ve haftalık olarak çevrimiçi ücretsiz teklifler alabilirsiniz.

Tüm kampanyalara göz atın: https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar?place=menu ve resmi web sitesi üzerinden kampanyalara katılın. Burada yer alan kampanyalar bilgilendirme amacıyla başlık olarak paylaşılmıştır. Ayrıntılı bilgi ve katılım için resmi web sitesini ziyaret edin.

Ücretsiz bir internet bağlantısına nasıl sahip olursunuz?

Hediye olarak GB kazanmak için akıllı telefonunuza BIP uygulamasını yüklemeniz gerekir. BIP uygulamasından “Sürpriz Nokta” kampanyasını takip edin, belirtilen yerlere gidin ve ücretsiz internet bağlantısından yararlanın.

İnterneti sağlayan uygulamalar nelerdir?

BiP, Bizce, Dijital Operatör ve Dergi uygulamaları Turkcell'e online hediye sağlıyor.

Nasıl ücretsiz GB alırım?

Ücretsiz internet uygulamalarını kullanarak ücretsiz GB kazanmak mümkündür ve bunları yukarıda listeledik.

Saç modelleri

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

2 Comments

  1. Salla Kazan kampanyasından bana YouTube bedava internet geliyor son 2 haftadır . Bunu değiştiremezmiyiz müşteri temsilcisini arayarak ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *