Turkcell Bedava internet Dergilik 1 GB Kampanyası

Turkcell Bedava internet Dergilik 1 GB Kampanyası

Ücretsiz Dergilik 1 GB Campanyası Turkcell İnternet ile bir GB hediye kazanın.

Dergi okumayı sevenler için Turkcell dergisi kampanya uygulaması. Kampanya ile Turkcell Dergilik'te 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Uzun yıllardır cep telefonu hattı hizmeti veren Turkcell'in en iyi teknoloji operatörü olduğunu söyleyebiliriz. Platinum hizmet, kendi mobil uygulaması üzerinden müşterilerine sunulmaktadır. Ayrıca tüm dünyada milyonlarca kişinin kullandığı BiP uygulaması da Turkcell'e ait.

Devam eden kampanyalara katılarak ücretsiz hediye almak için ücretsiz Turkcell web sitesinde en son tekliflere katılabilirsiniz.

Turkcell'den bedava internet denilince akla ilk gelen mobil uygulamalar üzerinden satın alınan kampanyalardır. Bu kampanyalardan biri de Dergilik Kampanyası uygulamasıdır. Dergilik Kampanyasın uygulamasından yararlanmak için aşağıdakileri yapmanız gerekir.

1 Go dergisi ile röportaj Kampanyası

1GB Kampanyasına Bursuna katılım tamamen ücretsizdir . Kampanyadan yararlanmak için Dergilik uygulamasını yüklemeli ve uygulamaya ücretsiz giriş yapmalısınız. Haftada 1GB'lık bir mobil internet paketi gönderdiğinizde, hattınıza bir bilgi mesajı gönderilecektir.

Turkcell Dergilik Bedava internet nasıl oluşturulur?

  • Dergi uygulamasını henüz telefonlarına yüklemeyen aboneler faydalanabilir,
  • Dergilik uygulamasını telefonunuza yükleyin,
  • İletişim,
  • İnternet hediyesi birkaç dakika içinde hattınıza yüklenecektir.

Bir dergi indirdim ancak 1 GB ücretsiz hediye almadım.

1GB İnternet Hediyesine hak kazanmak için önce yukarıda listelenen koşulları yerine getirmelisiniz. Kampanyaya katılmanın ilk şartı, Dergilik uygulamasının telefonunuza kurulu olması ve dergi indirmenize gerek olmamasıdır. Ayrıca son bir yıl içerisinde Dergilik'e ilk kez giriş yapmış olmalısınız. Başka bir deyişle, son 365 gün içinde bu uygulamaya giriş yapmamış olmalısınız. Bu kampanyadan her abone sadece bir kez faydalanabilir. Bu nedenle daha önce kampanyaya katılmış olanlar bundan daha fazla yararlanamazlar.

Turkcell, müşterilerine bu kampanya ve benzeri birçok kampanyayla hizmet vermektedir. Bu tür kampanyalardan haberdar olmak için sayfa bildirimlerini kabul etmeyi unutmayın.

Dergilik uygulamasını nereden indirebilirim?

Bu uygulama tamamen ücretsizdir. Uygulamayı telefonunuza kendi uygulama mağazanızdan, yani Google Play veya App Store'dan yükleyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz dergileri buradan indirebilir ve istediğiniz zaman istediğiniz yerde okuyabilirsiniz.

Saç modelleri

  • 1 Go dergisi ile röportaj Kampanyası
  • 2 Turkcell Dergilik İnternet nasıl bedava yapılır?
  • 3 dergi indirdim ancak 1 GB ücretsiz hediye almadım
    • 3.1 Journal uygulamasını nereden indirebilirim?

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *