Turkcell Bedava İnternet Kazanma Yolları

Turkcell Bedava İnternet Kazanma Yolları

Turkcell Bedava İnternet Kazanın Yollar; İnternet olmadan evde, şu anda telefon yok, hepimizin şikayet ettiği şey, tarifelerdeki GB'nin çok hızlı tükenmesi. Whatssaap, youtube, instagram, facebook ve e-postalar söz konusu olduğunda, en çok ihtiyacınız olduğunda hiçbir şeye erişememeniz gerçekten can sıkıcı olabilir. Bu durumda, hemen açık bir İnternet erişim noktası aranır.

Umutsuzluğa kapılmamak için ücretsiz internet planlarını takip etmek ve ezberlemek çok önemlidir. Çünkü GB veya MB internet her zaman gereklidir. Turkcell aboneleri interneti ücretsiz olarak kullanabilir ve çeşitli kampanyalardan gigabayt toplayabilirler. Bu konuda cömert davranıyorlar ve tarifenizde internet paketinden önce kazandığınız bedava internet paketlerini kullanmanızı sağlıyorlar. Üstelik Turkcell'de asimetrik kampanya teklifleri sayesinde ücretsiz olarak internetten kolayca kazanabilirsiniz.

Turkcell'den bedava internet nasıl kazanabilirim

Turkcell'de bedava internete, Turkcell'de bedava internete nasıl sahip olabilirim, Ways kazanabilir, en son kampanyaları sizin adınıza toplamaya çalışabilirim. İşte Turkcell İnternet Kazanma Ways 2021 için güncel kampanyalar.

Turkcell Sala Kazan Bedava İnternet

İnterneti yüksek çözünürlükte dağıtan operatörlerden biri olan Turkcell ile her hafta ücretsiz internet bağlantısı elde edebilirsiniz. Haftada bir kez sallayarak 25 GB'a kadar internet elde edersiniz. Ayrıca, ek haklar elde etmek için kazanan bip titreşim kanalını takip etmeniz yeterlidir.

Turkcell Mobil ile ücretsiz mobil internet kazanın

Bireysel ve profesyonel abonelerin katılabileceği bu kampanya için biraz futbol bilmeniz gerekiyor. Belirlediğiniz maçta attığınız her gol için ücretsiz 100 MB internet alacaksınız. Ancak önce kampanyaya katılmalısınız. GOL yazıp 9100'e SMS göndererek ve gollercepte.tv/her gollercepte 100MB veya gollercepte uygulamalarını girerek abone olmalısınız. Bu adresler arasından hangi yazışmayı seçeceğinizi de belirtebilirsiniz.

Maçın başlamasından 10 dakika sonrasına kadar bir maç seçme hakkına sahipsiniz. Haftada bir olmak üzere kampanyaya katılım hakkı ücretsizdir. Ücret karşılığında katılırsanız, oyunda gol olmasa bile 100MB internet kullanımı elde edeceksiniz. Haftada 5 kez global goller mobil paket abonelerine ek olarak, haftada bir europa paketine abone olanlara, haftada 3 kez iddaa paketine abone olanlara, haftada 6 kez standart gooler mobil paketine abone olanlara ve Gollercepte premium paketine abonelere ek olarak seçin Haftada 8 kez ücretsiz maç ve ücretsiz internet bağlantısı kazanın. Artabilirler.

Bu pakete sahip olsanız da olmasanız da, paylaşım haklarınız her Pazartesi saat 00: 00'dan itibaren yenilenecektir. Kazandığınız MB'nin sonuna doğru SMS ile bilgilendirileceksiniz. Her kampanya gönderisi yalnızca bir defadır. İptal gerekmez. Daha fazla bilgi için Turkcell Goller Cepte Bedava İnternet Kazanma Yollarla yazımızı okuyabilirsiniz .

Ücretsiz İnternet için Paycell Kazanma

Turkcell'in telefon numarasını kullanarak kart veya banka bilgilerinizi farklı satış noktalarında paylaşmadan ödeme yapabileceğiniz Paycell adı verilen bir hizmettir. Bir tür sanal karttır. Kredi kartınızı kaydettirerek veya doğrudan bir paycell kartı satın alarak kullanabilirsiniz. Üstelik faturanızı bu kart ile kolayca ödeyebilirsiniz. Paycell uygulaması üzerinden veya Turkcell abone merkezlerinden ilk faturayı ödediğinizde 1 GB, ikinci faturayı ödediğinizde 2 GB kazanabilirsiniz.

Bu kampanyada ücretsiz internet erişimi elde etmek için dikkat etmeniz gereken önemli nokta: Faturayı Paycell kullanarak veya abone merkezlerinden ödemeden önce PAYCELL FATURA yazıp 5955'e SMS göndermelisiniz. Bu kampanyadan her abone sadece bir kez faydalanabilir.

Faturalı Turkcell hattınız için bedava internet kazanın

Yeni bir ön ödemeli hat almayı planlıyorsanız, Turkcell yeni ön ödemeli abonelerini çok sürpriz bir hediye ile karşılıyor. Hattınızı etkinleştirdikten sonra hattınıza kurulu TL ve abone olduğunuz paketlere ek olarak 3 ay boyunca 15 GB bedava internet kazanacaksınız. Tüm bu bol internet kampanyasının yanı sıra, yeni bir kontörlü hat satın aldığınızda, 1000 bedava arama dakikası, 250 kısa mesaj ve 9GB internete, TL ücret ödemeden bedava sahip olabilirsiniz.

Turkcell'e otomatik ödeme talimatı verin ve bedava internet kazanın

Mobil faturanızı hala bir banka veya internet acentesi üzerinden ödüyorsanız, şimdi otomatik ödeme talimatı vermenin tam zamanı … İster Turkcell uygulaması üzerinden, ister web sitesi üzerinden veya banka üzerinden otomatik ödeme talimatı verdiğinizde internet hattı kurulacaktır. 5 GB kapasite ile ücretsiz. Herhangi bir kayda ihtiyacınız yok.

Kazanılan 5 GB internet hediyesi bir hafta boyunca geçerlidir. Bir hafta içinde tamamlamazsanız, sınıfınızdaki kalan GB'ler silinecektir. GB'nin bitmesi durumunda, SMS ile bilgilendirileceksiniz. Her abone bu hizmeti yalnızca bir kez kullanabilir. Yani otomatik ödeme talimatınız iptal edildiğinde ve ödemenin otomatik yapılması için sipariş gönderildiğinde, ücretsiz internet hattınızda belirtilmeyecektir.

Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet Kazanın

Turkcell Hediye Havuzu uygulaması, Turkcell aboneleri için başlattığı yeni uygulamalardan biridir. Turkcell hesabım ile hediye setine giriş yaparak anında 1 GB bedava internet kazanabilir, size bedava internet sağlayan yarışma ve kampanyaları izleyebilirsiniz.

Turkcell Hediye Seti ile ücretsiz internet bağlantısı, bedava dakika ve SMS kazanıyorsunuz. Gift Reserve'e anında girerek ücretsiz internet bağlantısı elde edebilirsiniz. Büyük miktarda bedava internet dağıtan hediye seti hakkında detaylı bilgi için Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet Kazanma Yolları başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz .

Turkcell GNC Bedava İnternet Kazanın

Genç Turkcell abonelerinin tercih edebileceği full GNÇ paketinin yıllık aboneleri, bu tarifede kaldıkları sürece 22:00 – 06:00 saatleri arasında ücretsiz aylık tarifeden GB İnternet'e hak kazanırlar.

Geceleri kullanacağınız 1 GB – 3 GB – 5 GB ve 7 GB ve 1 GB – 3 GB – 5 GB ve 7 GB bedava internete sahip olacaksınız. Kampanyaya geçtikten sonra başka bir işlem yapmanız gerekmez. Ücretsiz GB'ler, bu saatler tarifede kaldığı sürece her ay otomatik olarak hattınıza tahsis edilir.

Turkcell BİP Bedava İnternet Kazanma

Bip'in #senyapdiye hashtag'ini takip edip size verilen görevi tamamladığınızda, Turkcell tarafından belirtilen tutar ücretsiz internet hattınıza taşınacaktır. Ayrıca, arkadaşlarınızdan birinin bu gölgeli adresinin altındaki kutuyu okuyarak kendiniz ve arkadaşınız için ekstra ücretsiz internet bağlantısı kazanabilirsiniz.

Arkadaşlarınıza haftada 10 defaya kadar meydan okuyabilirsiniz. Ne kadar çok mücadele ve görev tamamlarsanız, o kadar çok GB kazanırsınız, bu yüzden bir taşla iki tuşa basarsınız. Bu kampanyada dikkate alınması gereken önemli bir nokta şudur: Elde edilen GB veya MB yalnızca 24 saat geçerlidir.

Turkcell 4.5G Bedava İnternet Kampanyası

Hala 4.5G uyumlu bir SIM kartınız yoksa; İnternet bağlantınız yavaş ve konuşmalarınız size veya karşı tarafa 3G sistemi üzerinden ulaşmıyor. Telefonunuzun markası ne olursa olsun, ister akıllı ister normal telefon kullanıyor olun, 4,5 GB uyumlu SIM karta geçmek için Turkcell Abone Merkezlerine gelenler 6 ay geçerli 10 GB İnternet hediyesi alacaklar. SIM kartınızı değiştirdikten sonra ENHIZLI yazıp boşluk bırakmalı, müşteri temsilcisinin verdiği özel şifreyi yazmalı ve 2222'ye kısa mesaj göndermelisiniz.

Turkcell bedava internet uygulamaları

Turkcell'de bedava internet bağlantısı kazanmanın yollarından biri olan bedava internet erişimi sağlayan uygulamalar üzerinden anında ücretsiz internet erişimi elde edebilirsiniz. Turkcell'in ücretsiz çevrimiçi uygulamaları aşağıdadır;

Turkcell Yanni bedava internet kazanıyor

Turkcell Yaani arama motorunu telefonunuza indirerek anında 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell Yaani'yi faturalı veya ön ödemeli indirerek kazanabilir ya da uygulamayı aktif olarak kullanarak ek ücretsiz internet bağlantısı kazanabilirsiniz.

Turkcel Yaani bedava internet uygulaması ile kazandığınız 1 GB bedava internet kullanım süresi 1 aydır. Her katılımcı bir kez katılabilir.

Turkcell Dergilik 1 GB Bedava İnternet

Turkcell dergi uygulamasını indirerek ayda 1GB ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Dergilik uygulamasını telefona indirip giriş yaptığınızda internet hediyeniz anında hattınıza yüklenir.

Her abone tarafından sadece bir kez kullanılabilen ücretsiz online dergi kampanyası 1 GB tüm bireysel abonelere açıktır.

Turkcell'de ücretsiz çevrimiçi dolandırıcılık

İnternette en çok aranan kelimelerden biri Turkcell'in bedava internet hilesi. Bedava internete erişim hilesi aramak yerine size en fazla bedava hediyeyi veren Turkcell kampanyaları yazmayı denedim. Size uygun kampanyalara katılarak anında çevrimiçi olarak ücretsiz hediyeler kazanabilirsiniz.

Bu yazımda sizlere Turkcell'in güncel Ways2021 kampanyaları ile ilgili ücretsiz online raporları hakkında bilgi vermeye çalıştım, aklınıza takılan her türlü soruyu yorum kısmına yazarak sorabilirsiniz.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *