Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell bedava Internet 2021 ; Yeni kampanyaları aboneleri arasında oldukça popüler olan Turkcell, 2021 yılında size ücretsiz internet erişimi sağlayan ilgi çekici kampanyalarla gündemde kalmaya devam ediyor.

Online olarak çok zaman geçirmeyi sevenler arasında popüler olacak olan bedava internet Turkcell paketleri , 5 GB internet erişimi bile içeriyor.

Bu yazıda sizlere en popüler ve karlı Turkcell kampanyalarına kısa bir genel bakış sunmaya çalışacağız.

Turkcell Bedava Internet Kazanan 2021

Ücretsiz web sitesi Turkcell web sitesi kazanan 2021 yılında devam eden kampanyaları sizlerle paylaşmak istiyorum. Bedava internet kazanmanın yolları nelerdir, Turkcell'den ücretsiz online uyarı kampanyalarının detayları;

Yeni Turkcell hattı toplantı hediyesi

Turkcell, yeni hat satın alan abonelerine hat kullanımını artırmak için ücretsiz 5GB internet bağlantısı sunuyor.

Üstelik bu kampanyadan kolayca yararlanma seçeneğiniz de var.

Yeni hediye hattınızı hemen kullanmak istiyorsanız akıllı cihazınızın mesajlaşma bölümüne gitmeniz, LINE GIFT 5GB yazmanız ve hattınız aktif olduktan sonra 2020'ye mesaj göndermeniz gerekiyor.

Böylece sonraki tüm 25 TL ve üzeri indirmelerde 3 ay boyunca 5GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Yeni hat veya hatlara katılabilirsiniz.Tüm Turkcell 5 GB abonelerine hoş geldiniz kampanyaya katılmak için Husgeldien5GB yazarak 2222 bedava SMS gönderin. Talebiniz alındıktan sonra, karşılama 500 dakika süreyle 5 GB ücretsiz internet ve 100 Bip SMS için geçerli 1 GB ek olarak indirilecektir. Hattınızı etkinleştirdikten sonra 1 ay içerisinde bu kampanyaya katılabilirsiniz.

Turkcell ansa Reklam InternetClick Ücretsiz Kampanya

Turkcell şans reklamı tıklama kampanyası ile web sitelerinde veya sosyal ağlarda Tukcell şans reklamlarına tıklayarak ücretsiz 1 GB ve 2 GB internet kazanabilirsiniz.

Turkcell'de şanslı ilanlara tıkladığınızda görünen altı simgeden herhangi birine tıklayarak ücretsiz internet bağlantısı kazanabilirsiniz. Şanslı tıklayın, ücretsiz internet bağlantısı kazanmak için haftada bir kez reklamlarına tıklayabilirsiniz. Reklamları görmek ve bedava internet bağlantısı elde etmek için, sitemizde Turkcell şansına tıklayarak ilan gördüğünüzde reklama tıklayıp anında bedava internete sahip olabilirsiniz.

Turkcell Tıklama Şans Reklamları yıl sonuna kadar devam eden bir kampanyadır. Haftada bir Turkcell faturalı ve ön ödemeli tüm abonelerine açıktır. Şanslı Olun hakkında detaylı bilgi almak için, Turkcell için Tıkla Şans Reklam Kampanyası başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Takım Oluştur Turkcell Biz Bedava Internet Kazan

Turkcell'de bedava internet bağlantısı almak için katılabileceğiniz bu kampanyada, en az 2 kişilik ve maksimum 5 kişilik bir ekip oluştururken, her ay takımlar arası ücretsiz görüşme ve 1GB internet ücretsiz kazanabilirsiniz. Ekibinizi akrabalarınız, arkadaşlarınız ve aileniz ile kurduktan sonra ücretsiz internet bağlantısı alabilir ve ücretsiz olarak konuşabilirsiniz.

Difital Operatör uygulamasını Turkcell biz ekip oluşturma sürecinde oturum açıp kurabilir veya sevdiklerinizi ekibe dahil edebilirsiniz. Ek olarak ekip içinde interneti paylaşabileceğiniz gibi, ekibin parçası olan 25 yaş altı gençlere 2 GB bedava internet sunulacak. Turkcell Biz hakkında detaylı bilgi için lütfen Turkcell Biz Neyi ziyaret edin ? Mürettebat Nasıl Kurulur başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Bedava Turkcell 2GB internet kampanyası

Turkcell Dijital 2GB Ücretsiz Kampanya ile Turkcell Dijital 2GB operatör uygulaması, hesabınıza giriş yaparak kredi kartı veya banka kartı ile paket satın alan tüm kontörlü hat sahiplerine ücretsiz internet sağlıyor.

Turkcell İnternet'i ücretsiz kazanmak için hesabımdaki uygulamaya giriş yapmanız ve paketlerden birini satın almanız yeterli. 2 GB bedava interneti 1 ay boyunca kullanabilirsiniz. Paketi satın aldıktan sonra hediye 2 GB internet hattınıza otomatik olarak indirilecektir.

Kampanya hakkında detaylı bilgi almak için 2GB dijital hediye ile ilgili Internet kampanyası yazımızı okuyabilirsiniz.

Turkcell Bizce'nin ücretsiz Internet kampanyası

Bize göre Turkcell, kadınlara yönelik uygulamalardan biridir. Bize göre kadınların aradığı tüm konuları bulabilir, uygulamayı telefonunuza indirebilir, kupon toplayabilir ve ücretsiz internet kazanabiliriz.

Turkcell Bizce ile bedava internet bağlantısı kurmak için yapmanız gereken tek kural, uygulamaya her gün giriş yapmaktır. Günlük giriş yaparak kazandığınız kuponlar ile anında ücretsiz internet erişimi kazanırsınız.

  • Kupon 15 – Günde 2 GB
  • 3 gün boyunca 30-3 GB kupon
  • Kupon 45 – günde 5 GB
  • Haftada 60 – 2 GB kupon

Günde bir kupon kazanma hakkına sahipsiniz. Uygulamayı telefonunuzdan kaldırmadığınız sürece her ay kazanırsınız.

Beep Win Ücretsiz Internet kullanarak Yıldızları Islık

Kazan-bip kampanyası sayesinde BIP yıldızı olabilir, 1 ve 2 GB bedava internetten yararlanabilirsiniz. Turkcell Bip yıldızı olmak için en çok haftalık mesaj gönderme hedefine ulaşmalısınız.

Bip uygulamasında oturum açtıktan sonra, BIP STARS kanalını takip ederek yarışa başlayabilirsiniz. Sevdiklerinize mesaj gönderebilir veya bir grup oluşturabilirsiniz. Haftalık 100, 250, 500, 750, 1000, 1200, 1500, 2000, 2500, 4000, 5000 ve 10000 hedeflerine ulaştığınızda, hediye internet hattınızda belirlenir.

Bir uyarı yıldızı olmak için, BIP yıldız kanalını hemen takip ederek ücretsiz internet kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bedava Turkcell kampanyası, 30 GB internet

Turkcell Bedava İnternet, 2021'de lanse ettiği ilk kampanyalardan biri olan ilk ayki kâr kampanyası ile 30 GB bedava internet sunuyor. Turkcell faturalı hatlara özel bu kampanyada 12 ay kalma sözünüze karşı 30 GB hediye hemen hattınıza eklenecek.

30 GB bedava online satın almak isteyen bireysel tukcell abonelerinin, bu kampanyaya katılmak için FIRSATGB Yaz 2200'e mesaj göndermeleri yeterli. Detaylı bilgi için Turkcell 30GB Ücretsiz Internet web sitesindeki yazımıza bakabilirsiniz .

Ücretsiz Turkcell Hediye Seti 1 GB ve 5 GB İnternet

Turkcell hediye seti ile anında herkese 1 GB internet sunuyor. Dijital Operatör uygulaması üzerinden hediye setine giriş yaptığınızda, internet hattınıza 1 GB'lık bir hediye atanacaktır. Dilerseniz bu hediyeyi sevdiklerinize gönderebilir veya kullanabilirsiniz.

Turkcell hediye kompleksi ayrıca sürpriz hediyeler ve kampanyalarla size haftalık 5 GB ücretsiz internet bağlantısı sunuyor. Harika kampanyaları olan hediye setine mobil cihazınızdan giriş yaparak hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bedava Turkcell Süper 2GB Kampanyası İnternet

Turkcell faturalı veya ön ödemeli plan kullanan ancak herhangi bir yükümlülüğü veya sözleşmesi bulunmayan kişiler, 12 ay kalış vaadiyle her ay 2 GB bedava internet kazanıyor.

Turkcell'in kontrat planlarından birine yükselttiğinizde her ay otomatik olarak hattınıza 2 GB bedava internet tahsis ediliyor ve bunu dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Sözleşmeli bir pakete dahil değilseniz, hemen Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell mağazalarını ziyaret ederek sözleşmeli paketlerden birine geçiş yapmanız yeterlidir.

Aylık 1 GB kapasiteli Turkcell Web Bedava İnternet Kampanyası

Ön ödemeli hattın bireysel kullanıcıları için ayrılan bu kampanya kapsamında 1 ay geçerli 1 GB internet kazanabilirsiniz.

Turkcell İnternet Hediye Paketi kazanmak için turkcell.com.tr veya uygulama başlatıcı üzerinden Flying 4GB, Flying 6GB, Flying 8GB, Flying 4GB Plus, Flying 6GB Plus, Flying 8GB Plus veya Flying 10GB Plus seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz. kartınız veya banka kartınız.

Bu iki yöntemle bir plan satın aldığınızda 1 ay boyunca 1 GB internet anında hattınıza yüklenir.

Turkcell Rahat 1 GB bedava internet ile geliyor

Sadece yeni TURKCELL aboneleri tarafından kullanılabilen kampanya, son üç ayda hattını Turkcell'den konfor tarifesine geçiren veya yeni hat satın alanlara ayda 1 GB internet bağışı içermektedir. son üç aydır ve kolaylık oranı olarak paketlerini seçmişlerdir.

Tarif Rahat'a geçiş yapanların bir yıllığına kullanabileceği bu kampanyadan yararlanmak için her ay bir paket satın almalısınız.

Aksi takdirde, bir plan alana kadar internet hattınızda aylık 1 GB'a ayarlı olmazsınız.

Turkcell 1 Gidecek Internet Kampanya İstiyor

Faturalı ve ön ödemeli kullanıcılar, BİP kullanıcılarına yönelik bu özel kampanyaya katılabilir.

Kampanyanın sağladığı 1GB interneti hemen kullanmak için BIP uygulaması üzerinden 1GB KİM yarışmasına katılmanız gerekmektedir.

BEEP kullanmıyorsanız; Uygulamayı Google Play Store veya Android Store üzerinden dakikalar içinde cihazınıza kolayca indirebilirsiniz.

  • Turkcell Bedava Internet Paycell Kart Ücreti 50 TL, Haftada 1 GB, toplamda 3 GB kazanın.

Ayrıcalıklı Paycell kart sahiplerinden faydalanmak ve toplamda 3 GB bedava internet ile internet erişimine sahip olmak için Paycell kartınızla 50 TL ödemeniz gerekiyor.

Her 50 TL ve üzeri indirişinizde bu kampanyadan tekrar yararlanabilirsiniz!

Paycell Internet Card ile harcadığınız her 100 TL için ücretsiz 500 MB

Paycell kart kullanıcılarına özel bir diğer kampanya olan bu kampanya kapsamında Turkcell, kartınızla harcadığınız her 100 TL ve üzeri için 500MB internet sınırlandırıyor.

Kartınızı size en yakın Turkcell mağazasından veya turkcell.com.tr üzerinden alabilirsiniz.

TurkXl her kampanyada 100 Mo Ücretsiz Internet

Bu kampanyada seçtiğiniz takımların maçlarında attığınız gol başına 1 milyon MB internet veya her gol için 100 MB kazanabilirsiniz. Maç gol olmasa bile gol sayısı arttıkça 100MB kazanacağınız için bu kampanyada internet özgürlüğü artar.

Şimdi tek yapmanız gereken Göller Cepte uygulamasını telefonunuza indirmek ve 100 MB'lık yarışmaya ücretsiz girmek için belirlediğiniz maçları izlemek. Uygulamayı indirdikten sonra, “Her Hedef 100 MB” ye tıklayın ve bir eşleşme seçin. Unutmayın, hedefler ne kadar yüksekse internet özgürlüğü o kadar büyük olur.

Goller Cepte, faturalı veya ön ödemeli tüm Turkcell abonelerine açık olan “Every Goal 100 MB” uygulaması, her hafta pazartesi günleri kullanılıyor. İnternetiniz güncel olmadığında veya yetersiz kaldığında, cep golleri oynayarak Turkcell internetini ücretsiz kazanabilirsiniz.

Turkcell Güler Mobil 500 MB bedava internet

Favori takımınız için özel olarak belirlenen hedefler, taraftar uygulamasını cep telefonunuza indirdiğinizde size ücretsiz olarak 500 MB internet sağlar.

GollerCepte 1903, GollerCepte 1905, GollerCepte 1907, GollerCepte 1967 gibi 4 büyük takımın destekçileri için özel GollerCepte uygulamalarını iPhone AppStore ve GooglePlay Store'dan indirebilirsiniz. Ek olarak, arkadaşınızı mobil uygulamada 'Hedefler'e davet ederseniz, siz ve arkadaşınız ek 500 MB internet kazanırsınız.

Ücretsiz otomatik ödeme talimatı 5 GB Internet

 Bireysel ses hattı sahiplerine yönelik kampanyanın bir parçası olarak, otomatik ödeme talimatı verdiğinizde ve ödeme işlemi tamamlandığında, çevrimiçi olarak ücretsiz 5 GB kazanabilirsiniz.

GNÇ Çatlat Bedava Kampanya Internet

Sadece GNÇ'li gençleri hedefleyen bu Turkcell kampanyası hem eğlenmenizi hem de ücretsiz internet kazanmanızı sağlayacak.

Ücretsiz internet bağlantısından yararlanmak istiyorsanız öncelikle GNÇ uygulamasını telefonunuza yüklemelisiniz.

Daha sonra CRACK'e tıklamanız ve karşılaştığınız iki yumurtayı kırmanız gerekir.

Ücretsiz interneti kullanmak istediğiniz haftanın iki gününü belirtmelisiniz. Belirttiğiniz bu iki günde, CRACKING uygulamasına tekrar girmeli ve yumurtaları kırmalısınız.

Böylece anında TURKCELL'in hattınız için belirlediği interneti kullanmaya başlayabilirsiniz.

Dergi 1 GB İnternet ücretsiz paket

Geçtiğimiz yıl Journal uygulamasına kayıt yaptırmamış veya bu uygulamayı ilk kez kullanacak kişilere fayda sağlayacak bu kampanya sayesinde 1 hafta geçerli 1 GB interneti kullanabileceksiniz.

1GB Mobil İnternet Hediyesini kazanmak için Dergilik Uygulamasını hemen akıllı cihazınıza indirmelisiniz.

Uygulamaya girdikten sonra 1 hafta içerisinde hattınıza yüklenen internetten geçmeniz gerekmektedir.

Turkcell bedava Internet Nasıl yapılır

Turkcell Bedava İnternet ihtiyacı olanların kendilerine sorduğu sorulardan biri de Turkcell Bedava İnternet nasıl yapılır. Turkcell internetini ücretsiz hale getirmek için uygun sabit fiyattan yararlanan müşteriler, faturalarını Paycell ile ödeyerek 1GB bedava internet kazanıyor. Rahat Paker oranını kullanıyorsanız, faturanızı Paycell ile ödeyebilir ve her ay 1GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Kazan ve Win kampanyasında katılarak, Kazan Kazan yarışması soruları yanıtlayan yerine internet paketi süresi dolduğunda ekstra paket satın alarak online alabilirsiniz. Bip uygulaması üzerinden Kazan Kazan kanalına abone olarak, her doğru cevap için 500MB ve yanlış cevaplar için 1GB kazanırsınız. Her soru için 5 TL ödüyorsunuz. Ek paketler satın almak yerine bu yarışmaya katılabilirsiniz.

Turkcell İnternet hediyesi

Turkcell Ücretsiz Internet 2021 Uygulamalarını Tanıttı

Turkcell 2021 bedava internet uygulamalarının güncel listesini sizlerle paylaşmak istiyorum. Turkcell bedava internet uygulamalarını telefonunuza indirerek bedava internet bağlantısı kazanmak mümkün.

Turkcell Yanni Bedava İnternet

Turkcell Yaani arama motorunu kullananlar ayda 1 GB bedava internet kazanıyor. Yani arama motoru uygulamasını indirip telefonunuza kurduktan sonra 1GB bedava internet sadece bir ay değil, kullandığınız süre boyunca hattınızda olacak.

Yaani'yi bir arama motoru olarak arayarak ve arama motorunu kullanarak çevrimiçi olarak ücretsiz hediyeler kazanabilirsiniz. Uygulamayı telefonunuzdan kaldırmadığınız takdirde hattınıza her ay 1 GB bedava internet tahsis edilmektedir.

Kampanyaya katılmak için tek yapmanız gereken uygulamayı telefonunuza indirmek. Arama motorunuz olarak Yanni'yi kullanarak her ay internet eşantiyonlarınızı alabilirsiniz.

Turkcell uygulamalarını kullanarak internete ücretsiz erişim sağlamak için, detaylı bilgi veren yazımızı görüntülemek için linke tıklamanız yeterli. Turkcell – Bedava İnternet – uygulamalar sunar

Turkcell Sala Kazan Ücretsiz İnternet 2021

Turkcell shake win ile bedava internet bağlantısı kazanmak için yapmanız gereken, dijital uygulamada Shake Boiler kutusuna tıklamak ve bedava internet bağlantısı kazanabilirsiniz. Her hafta çalkalayarak ve kazanarak haftada 10GB'lık ücretsiz internet hediyesi alabilirsiniz. Salla Kazan hakkında detaylı bilgi almak için Turkcell Kazan 2021 Sarsıntısı Nasıl Yapılır yazımıza göz atabilirsiniz.

Turkcell bedava internet ön ödemeli ve faturalı 2021

Turkcell'in faturalı veya faturasız hat sahiplerine yönelik ücretsiz internet kazanç kampanyaları belirli zamanlarda güncellenmekte ve yenilenmektedir. Yukarıda bahsedilen kampanyalardan bazıları, Turkcell Bedava Faturalı İnternet aboneleri gibi sadece ön ödemeli aboneleri hedeflemektedir.

Turkcell Bedava Internet Kazanan 2021

Turkcell'de ücretsiz internet için son kampanyalar hakkında sizlere bilgi vermeye çalıştım. Ayrıca, Turkcell bedava internet sireni kazanmak için bip uygulamasını indirerek güncel yarışmalara katılarak bedava internet sinyali kazanmak mümkün.

Turkcell – Bedava İnternet – uygulamalar sunar

Ücretsiz Turkcell nasıl edinilir Internet

Bu yazımızda sizlere Turkcell'in 2021 yılı için sunduğu ücretsiz internet kampanyalarına katılım koşulları hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Güncel veya geçmiş kampanyalarınızı yorumlar bölümünde bizimle paylaşabilir, öneri ve görüşlerinizi Turkcell'deki abonelerimize iletebilirsiniz.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *