Turkcell Bedava SMS Hilesi

Turkcell Bedava SMS Hilesi

TurkSend Bedava SMS Hilesi; GSM şirketlerinden biri olan dev Azerbaycan, ülkemizin dışında ve Ukrayna gibi ülkelerde de hizmet veriyor, Türkiye her yıl farklı ülkelerde hizmet vermesine rağmen Turkcell'den; Makul planları ve fiyatları sayesinde yeni müşterilere ulaşmakta zorluk çekmez.

Turkcell'in sunduğu cazibe gücü ve hizmet kalitesiyle tanışan müşteriler; GSM operatörünü değiştirmeden uzun yıllar Turkcell'de kalmaya devam ediyorlar.

Turkcell'in başarısının arkasında, her yıl düzenlediği kampanya ve çekilişlerle müşterilerine sunduğu bedava hediyelerin yanı sıra uygun fiyatlar da var.

Öyle ki Dijital Operatör uygulamasındaki Salla Kazan oyunu ve BIP uygulamasındaki kanallarıyla Turkcell müşterilerine cazip hediyeler sunuyor.

Bu yazıda, faturalı veya faturasız tüm Turkcell müşterilerinin bilmesi gereken bir konuyu ele almak için, bedava Turkcell mesajlarını nasıl alabilirler? Soruyu cevaplamaya çalışacağız.

Fatura süreniz dolmadan SMS mesajlarınız bittiyse ve SMS mesajlarınızın süresinin dolmaması için SMS'i ekonomik olarak kullanıyorsanız Tüm yönler için ÜCRETSİZ Turkcell Hilesi sms önerilerini bir an önce denemenizi tavsiye ederiz.

Turkcell Bedava SMS Hilesi 2021

Turkcell'in her yıl yürüttüğü kampanya ve uygulamalarla müşterilere dağıtılan hediyeler güncellenmekte ve çeşitlilik göstermektedir.

Kampanyaların belirli bir süresi olduğundan, kampanyada kazanılan hediyeler süre sınırı sona erdiğinde sona erer.

Turkcell Hilesi'nin 2021 yılı sonuna kadar geçerli ücretsiz SMS'lere yönelik güncel önerilerini şu şekilde özetleyebiliriz:

Turkcell Salé Kazan bedava SMS Hilesi

Turkcell'in bireysel hatlarının tüm abonelerinin katılabildiği Salla Kazan kampanyasına göre Dijital Operatör uygulamasında Shake Kazan kanalını takip edenler; Ücretsiz SMS kazanma şansına sahipler.

Ücretsiz SMS mesajları; Salla Kazan tarafından dağıtılan ücretsiz ürünlerin bir parçası olmasına rağmen, kanal ücretsiz internet, sohbet paketleri ve hizmet abonelikleri dahil olmak üzere birçok ücretsiz hediye dağıtabilir.

Dijital Operatör uygulaması denilince akla ilk gelen kanal olan Salla Kazan'a abone olmak için Google Play veya Apple Store üzerinden akıllı telefona Dijital Operatör uygulamasını indirmek gerekiyor.

Müşterilere dağıtılan ücretsiz hediyeler her hafta güncellenir ve yenilenir.

4.5G aboneliği olan kişiler; Titreyerek hediye kazanabilirler. 4.5G'ye abone olmayanlar da ücretsiz hediye aldıklarında 4.5G sipariş etmiş sayılırlar. Talepleri onaylandığında kazandıkları ücretsiz hediyeleri istedikleri gibi kullanabilirler.

Yani Salla Kazan kanalı ile ücretsiz ödül kazanmak için 4.5G abonelik şartı olduğunu söyleyebiliriz.

Hala Digital Operator Shake Win uygulamasının bir üyesi değilseniz, bu uygulamaya en kısa sürede abone olmanızı öneririz.

Turkcell ücretsiz SMS mesajlarını indirerek kazandı Hilesi

Hazır karta sahip olan Turkcell müşterileri büyük ilgi gösteriyor ve öde-kazan kampanyasına katılım şartlarına bağlı olarak hatlarından tek seferde 35 TL ve üzeri ücret alan aboneler eşit miktarda TL bekliyor. hediye.

Yani 60 TL alan kişinin 60 TL hediye çeki bulunuyor.

kişi; Hediye çeki SMS, internet veya dakika şeklinde kullanılabilir.

Kullanım sırasında fatura kesildiğinde abone olunan kişinin fiyatı esas alınır.

Kontör Kazanma ile hediye olarak TL kazanmak için, TL yüklemelerinin dijital operatör, Paycell veya turkcell.com.tr web sitesi üzerinden yapılması gerekmektedir.

Yani üye işyerlerini ziyaret ederek TL paketlerinde TL hediye kazanmak mümkün değil.

Turkcell SMS Bedava Hediye Seti Hilesi

Birçok Turkcell müşterisinin ilgiyle takip ettiği hediye kompleksi; Bunlar, bu kanalı takip eden abonelere özel hediyelerdir.

Hediye Havuzu'nda 7-70 yaş arası herkese hediyeler var.

Hediyeler; Kişinin ihtiyaçlarına, internet kullanımına, dakikalarına ve kısa mesajlarına göre değişebilir.

Hediyenin yanında kişinin hediyeyi kazanmak için ne yapması gerektiği yazıyor.

Yani bedava SMS kazanmak isteyen kişinin SMS kazanma işini tamamlaması gerekmektedir.

Hediye Havuzu, Turkcell'in birincil uygulaması olan Dijital Operatör uygulamasında da mevcut ve bu kanala erişmek için uygulamadaki hediye kutusuna dokunmanız yeterli.

Turkcell Bedava SMS Hizmetinden Yetenekli Sorular Hilesi

Turkcell, birçok kanalda düzenlediği bilgi yarışmaları ile müşterilerine hediyeler dağıtır.

Aynı zamanda ücretli soru hizmeti veren katılımcılara ücretsiz hediyeler sunmaktadır.

Haftalık 7 TL karşılığında hediyelik soru servisine girip, haftada 5 sorudan oluşan bir teste katılarak; SMS hediyesi, internet vb. Hediye alırlar.

Bir kişinin hediye kazanabilmesi için önce soruları doğru cevaplayarak puan biriktirmesi gerekir.

Genel bilginizi değerlendirmek ve ücretsiz hediyeler kazanmak için Yetenekli Sorular Hizmetine abone olabilirsiniz.

Bedava SMS Hilesi Turkcell hediye oyunu

Google Play Store veya Apple Store'dan hızlı bir şekilde indirebileceğiniz bir hediye oyunu; Ücretsiz mesajlaşma, ücretsiz internet vb. Bu, ücretsiz hediyeler kazanmanın en eğlenceli ve en kolay yollarından biridir.

Bu hizmetten oyun oynayan ve puan kazanan katılımcılar SMS, dakika, internet, hizmet aboneliği, indirim kuponu vb. Alabilir. Kazandıkları puanlarla. Çeşitli hediyeler arasından seçim yapabilirler.

Ayrıca, her hafta sonu ücretsiz ödüller kazanma şansları var.

Oyun oynayarak hediye kazanmak istiyorsanız; Yetenekli Oyun Hizmetini mümkün olan en kısa sürede telefonunuza indirmenizi tavsiye ederiz.

 Turkcell BOL GB Arkadaş Grubu Bedava SMS Kampanyası

Turkcell ön ödemeli kullanıcılarına sunduğumuz BOL GB flört paketinde yer alan fiyat ve paketlerden herhangi birinin aboneleri; Anında ilk 30 gün kullanabilecekleri 25 GB bedava internet alırlar.

Ek olarak, yeni aboneler 750 Evrensel Arama Paketi ve 250 Her Şey Dahil SMS Paketi alır.

Yani bu kampanya kapsamında yeni bir ön ödemeli hat satın alarak ön ödemeli kart müşterileri; Birçok avantajdan yararlanırlar.

Üstelik çok ekonomik fiyatlarla paket satın alabilirler.

Turkcell PIP Sürpriz Noktası, Bedava SMS Kanalı Hilesi

Ücretsiz hediye dağıtan bir Turkcell uygulaması olan BİP; Tüm BIP kullanıcılarına ücretsiz SMS, internet ve dakikalar sunar.

Ücretsiz internetin yanı sıra, BIP Sürpriz Puan kanalını takip eden ve kampanya kurallarına uyanları SMS hediyeleri bekliyor.

Hediyeler belirli adreslerde yer aldığından Sürpriz Puan kanalında belirtilen adreslere gidip hediyeleri toplamak gerekmektedir.

Kanal ziyaretçileri ayda en fazla 10 ücretsiz hediye alabilirler.

Turkcell PIP # Siz Yapın Kanalı Bedava SMS Hilesi

Zaman zaman yürüttüğünüz kampanyalarla birlikte ücretsiz hediyeler dağıtan #Senyapdiye kanalı, BİP uygulamasında bulunan ücretsiz SMS mesajlarını sunan bir başka kanal olarak öne çıkıyor.

#Senyapdiye kanalını ziyaret edenler; Kanalda belirlenen belirli hedeflere ulaştıklarında, ücretsiz SMS dahil birçok ücretsiz hediye kazanıyorlar.

BIP Uygulama Kanalları aracılığıyla, ücretsiz ödüller kazanmak isteyen kişilerin önce Apple Store veya Google Play Store'dan telefonlarına BIP'yi indirmeleri gerekir.

Turkcell Bedava SMS BIP Hilesi

Turkcell'in 2021'de gözde kampanyalarından biri olan yeşil beyaz BİP kampanyası, yeni aboneler için her ay BİP'de geçerli olan kampanya tanımlarından ve ücretsiz mesaj özelliklerinden birine ek olarak 1 GB veya 5 GB kapasiteli ücretsiz internet erişimini seçiyor.

Diğer bir deyişle, kampanya katılımcıları saatlerce BIP üzerinden mesajlaşıp sohbet edebilir.

Ayrıca kampanya kapsamında bağışlar sözleşme süresince aylık olarak yenilenmektedir.

Sen BIP sms kazanmak için bu kampanyayı katılabilir.

Siz de Turkcell müşterisiyseniz; Bizim makalenin yorum bölümünde ücretsiz SMS önerileri Hilesi Turkcell yazma ve abonelerimiz deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *