Turkcell Bedava Sms Paketi  Kampanyası

Turkcell Bedava Sms Paketi Kampanyası

Mesaj paketlerinin daha az kullanıldığı bilinmesine rağmen, birçok kişi hala SMS paketlerini kullanıyor. Turkcell'den hem faturalı hem de ön ödemeli abonelerin kullanabileceği ücretsiz mesajlaşma paketi hakkında detaylı bir araştırma yaptık ve kullanabileceğiniz kampanyaları burada listeledik. Böylece Turkcell'den günlük ücretsiz SMS paketleri alabilir ve SMS gönderebilirsiniz. Ancak, lütfen bu paketlerin ulusal yönlendirme için geçerli olduğunu ve yurt dışına gönderdiğiniz mesajları içermediğini unutmayın. Bu kapsamda Turukcell'in ücretsiz SMS paketleri ile ilgili detaylı bilgilerin yanı sıra detaylara yer verdik.

Bedava Turkcell paketi 1000 mesaj

Turkcell'den ücretsiz SMS paketi

Artık çoğu insan Whatsapp, Instagram DM ve Messenger gibi sosyal uygulamalardan iletişim kurup mesaj göndermesine rağmen, SMS yoluyla kısa mesaj gönderen kişi sayısı da oldukça yüksek. Turkcell Uzun Süreli Mesajlar ile müşteriler ücretsiz SMS paketleri satın alıp kullanabilir. Son dönemde ücretsiz internette büyük kampanyalar hayata geçiren GSM operatörü, ücretsiz SMS paketi ile müşterilerini memnun ediyor.

Turkcell'den ücretsiz faturalı paket kampanyaları

Turkcell Bedava Faturalı SMS Paketi

Hem faturalı hem de ön ödemeli hatların ücretsiz kampanyalara katılması durumunda hatlarından herhangi bir ücret alınmayacaktır. Adından da anlaşılacağı gibi hediye kutusu olarak sunulmaktadır.

Turkcell Ücretsiz Ön Ödemeli SMS Tarifeleri

Turkcell bedava ön ödemeli SMS

Kampanyalardan yararlanan ve SMS ile hediye paketi alan Turkcell aboneleri ücretsiz mesaj gönderebilir. Ayrıca Turkcell aboneleri Salla Kazan gibi kampanyalara katılarak ücretsiz hediye alabilirler.

Turkcell'den ücretsiz SMS paketi nasıl oluşturulur ?

Burada bahsedilen SMS hediye paketi size hediye olarak 1GB bedava internet veriyor. Yetenekli interneti sosyal medya hesaplarınızı görüntülemek için de kullanabilirsiniz.

Not: Bu kampanya abonelerine 1 GB bedava internet ile 1000 bedava kısa mesaj vermektedir.

Söz konusu kampanyadan yararlanmak için aşağıdaki adımları izlemelisiniz;

  • İlk adımda “İPTAL İZİN VER” yazın ve 2222'ye bir SMS gönderin.
  • Mesajınızın cevabını aldıktan sonra, “takip et” yazın ve bu sefer 2197'ye bir mesaj gönderin.

Bu işlemin ardından tüm hafta kullanabileceğiniz 1000 metin mesajı ve 1 GB internet kullanım hakkı alacaksınız.

Ücretsiz Turkcell mail paketi

Turkcell bedava e-posta kampanyalarında daha fazla seçenek arayanlar da bu yöntemleri kullanabilir. Böylelikle 1000 ücretsiz kısa mesajın yanı sıra ek hediye paketleri de kazanabilirler.

Turkcell 100'den ücretsiz SMS paketi

“SMS” yazıp 2222'ye gönderirseniz 100 mesaj kazanabilirsiniz. Üstelik “GEL SMS” yazıp 2222'ye SMS gönderdiğinizde 30 ücretsiz kısa mesaj alacaksınız.

Turkcell'in bedava SMS kampanyaları popüler olmadığı için başkası yok. Ancak ücretsiz internet kampanyalarından yararlanarak telefonunuz WhatsApp gibi uygulamaları kaldırırsa buradan da mesaj gönderebilirsiniz.

Garantiler

  • Ücretsiz bir Turkcell paketi 1000 metin mesajı içerir
  • 2 Türk ücretsiz mesaj faturalı paket kampanyaları gönder
  • Turkcell'den 3 ücretsiz ön ödemeli SMS paketi
  • 4 Turkcell'den nasıl ücretsiz SMS paketi oluşturabilirim?
  • 5 Ücretsiz Mail Paketi Turkcell
  • 6 paket 100 bedava Türk mesajı

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *