Turkcell Bedava SMS Veren Uygulamalar

Turkcell Bedava SMS Veren Uygulamalar

Turkcell ücretsiz SMS servis sağlayıcısı applications; Şubat 1994'te ülkemizin ilk GSM şebekesi olarak faaliyete başlayan Turkcell, ülkemizin en ünlü GSM şirketlerinden biridir.

Geçmiş yıllarda olduğu gibi 2021'de de en çok müşteriye sahip GSM operatörü; Uygun fiyat ve paketleriyle 2021 yılında kusursuz hizmet sunan, herkesin ihtiyaçlarına cevap veren uygulamalar, kesintisiz hizmet, internet kalitesi ve mobil kapasitesi.

Turkcell sadece uygun fiyatlar ve paketler sunmakla kalmıyor, aynı zamanda kampanyaları ve uygulamalarıyla yıllardır müşterilerine hediye veriyor.

Öyle ki fonksiyonel uygulamaları ile müşterilerine ücretsiz mesaj, ses ve internet paketleri dağıtır.

Bu yazıda Turkcell'e bedava SMS mesajı veren uygulamalar nelerdir? Sorunuza cevap vermeye çalışacağız ve ücretsiz SMS ile Turkcell kazanma yöntemlerini size bildireceğiz.

SMS paketinizi de ay sonundan kısa bir süre önce tamamladıysanız, ücretsiz SMS kazanmanın yollarını öğrenebilir ve ekstra ücretsiz SMS kazanabilirsiniz.

Ücretsiz Turkcell mesajları kazanın

Turkcell'den 2021 yılı için güncel bedava mesajlaşma kazanma yöntemlerini şu şekilde özetleyebiliriz:

  • Turkcell Dijital Oyuncu Uygulaması Rock and Win Oyunu

Tüm müşterilere ücretsiz hediyeler dağıtan Dijital Operatör uygulaması, ücretsiz çevrimiçi hizmetler, dakika paketleri ve SMS sunan birden fazla kanalı içerir.

Bu kanallar arasında her hafta hediye dağıtmasıyla ünlü Salla Kazan kanalında Salla Kazan oyununu oynayanları sürprizler ve güzel hediyeler bekliyor.

Turkcell kullanıcıları, istedikleri zaman oynayabilecekleri bu oyundan haftada en fazla bir hediye kazanabilirler.

Ancak, ücretsiz teklifleri kazanmak için Akıllı telefonunuza Google Play Store veya Apple Store'dan Dijital Operatör uygulamasını indirmeniz gerekir.

Aynı zamanda kişinin kullandığı akıllı cihazın 4.5G teknolojisine uygun olması ve kişinin 4.5G aboneliğine sahip olması gerekmektedir.

Bu teknolojiye aşina olmayan müşteriler, bu oyunu oynarlarsa abone olmayı talep etmiş sayılırlar.

Shake Boiler oynayan kişiler günlük, haftalık veya aylık SMS paketleri kazanabilirler.

  • Turkcell dijital operatör uygulama hediyelerinin topladığı:

Müşterilerin telefon ve hatları ile ilgili temel ve en önemli işlemleri fatura görüntüleme, fatura ödeme, TL yükleme, paket satın alma gibi acentelere gitmeden yapabilmeleri için geliştirilen Turkcell dijital operatör uygulamasındaki hediye toplayıcı tek bir tıklama ile hediyeler için SMS de dağıtır.

Düzenlenen kampanyaya bağlı olarak, SMS, GB veya sohbet paketleri kazanmak isteyen kişilerin önce Dijital Operatör uygulamasındaki hediye kutusuna tıklaması, ardından ekranda görüntülenen hedeflere ulaşması gerekir.

Hedefler için alınabilecek ücretsiz ödüller ve yapılacak TL indirmeler olduğundan, ücretsiz SMS paketi kazanmak isteyenlerin SMS paketi kazanma hedefini tamamlaması gerekir.

Hediye sepetine tıklayan kişiler, hedeflerine ulaşarak hangi hediyeleri kazanabileceklerini bilerek kendi hediyelerini seçebilirler.

  • Turkcell Yetenekli Sorular Servis Uygulaması

Bağış dakikaları, kısa mesajlar veya internet paketleri dağıtan ve genel bilgi sorularına ev sahipliği yapan en popüler Turkcell yarışmalarından biri olan hediye soru servisine abone olanlar ücretsiz SMS paketleri kazanabilirler.

Hediye kazanmak için bir hafta içinde 5 farklı soruyu doğru cevaplamak gerekir.

Bir kişi doğru cevaplanan her soru için puan kazanır.

Hafta sonu kazanılan puanlar doğrultusunda hediye internet, SMS veya sohbet paketinden yararlanabiliyor.

Gifted Soru hizmetine abone olan kişiler ayrıca ilk hafta 1 GB ücretsiz internete sahip oluyor.

Yetenekli Sorgulama Hizmetine bir hafta boyunca sadece 7 Türk Lirası ödeyerek üye olabilirsiniz.

  • Turkcell Hediye Oyun Uygulaması:

Günümüzde çevrimiçi oyunlar oynayabilen ve mesajlaşma, internet ve ücretsiz sohbet paketleri gibi ücretsiz teklifler kazanabilen birçok kişi var.

Böyle bir uygulama Turkcell Hediye Oyun Hizmetidir.

Turkcell'in düzenlediği kampanya kapsamında Hediye Oyunu web sitesini ziyaret eden, buradan kayıt olan ve buradan herhangi bir oyunu oynamaya başlayan Turkcell aboneleri hediye olarak bedava SMS kazanabilirler.

Ücretsiz SMS, indirim kuponları ve 50 TL'ye varan sürpriz hediyelerin yanı sıra Hediye Oyunu web sitesinde oynayanları da bekliyor.

Ayrıca tüm katılımcılar ilk hafta kullanabilecekleri 1 GB bedava internete sahip olurlar.

Kampanyanın bir parçası olarak, başarıyı göstermek ve Hediye Oyun Hizmetinden hediyeler kazanmak için oyun puanları toplamak gereklidir.

Katılımcılar her hafta sonunda topladıkları puanlar karşılığında katalogdan bir hediye seçebilirler.

Hediyelioyun.com'u ziyaret ederek hemen ücretsiz SMS kazanmaya başlayabilirsiniz.

  • SMS BIP SMS kazanın

Görüntülü sohbet, grup görüntülü sohbeti, grup mesajı vb. Premium bir dünyayı tanımlayan Turkcell BIP uygulaması; 2021'de ücretsiz SMS, çevrimiçi hediyeler ve sesli planlar dağıtmaya devam ediyor.

BIP uygulamasındaki en popüler kanal olan Surprise Point'i takip eden kişiler bu kanala erişerek zincirdeki açıkça tanımlanmış sitelere gider; Çeşitli yerlerde onu bekleyen ücretsiz SMS, dakikalar ve sohbet paketleri gibi birçok ücretsiz hediye toplar.

Sürpriz Puan Kanalı aboneleri kampanyaya bağlı olarak ayda maksimum 10 ücretsiz hediye kazanabilirler.

SMS paketlerinin yanı sıra günlük, haftalık veya aylık internet paketleri de kullanıcıları bekliyor.

Kampanyaya faturalı abonelerin yanı sıra ön ödemeli kullanıcılar da katılabilir.

  • Kurulum kazançları için Turkcell dijital operatör kampanyası uygulaması

Hediye dağıtımında ilk sırada yer alan Dijital Operatör uygulaması ile hazır kart sahibi ve TL ücret alan tüm müşterilerimiz; Kampanya kapsamında aldıkları ücret ile 1 Türk Lirası hediye kazanıyorlar.

Hazır kart sahipleri, Dijital Operatör uygulamasına ek olarak, turkcell.com.tr veya Paycell üzerinden 35 TL'lik bakiye yüklemesi için TL hediye alıyor.

Kazanılan TL, SMS hediye paketi olarak veya bedava internet veya dakika olarak kullanılabilir.

  • Turkcell Yeşil Beyaz BIP kampanyası ile BIP SMS kazanın

Bu kampanyaya göre, herhangi bir Turkcell Yeşil Beyaz paketine abone olan kişiler, akıllı cihazlarına BİP uygulamasını indirip kullanmaya başladıklarında BİP uygulamasında 1 GB geçerli internet alıyorlar.

Kullanıcılar, kazandıkları 1GB internet ile arkadaşlarına ve diğer kişilere istedikleri gibi mesaj gönderebilirler.

Alınan BIP'de ücretsiz internet ve geçerli ücretsiz SMS, satın alınan paketin içeriğine bağlı olarak değişebilir.

Kampanya kapsamında kullanıcılar 1 GB veya 5 GB bedava internet kazanıyor.

Bu yazımızda kısaca Turkcell'den bedava SMS kazanmanın yollarından bahsetmeye çalıştık.

Siz de Turkcell'e abone olursanız, yorumlar kısmına Turkcell 2021 SMS ve Bedava SMS Uygulamaları Kazanmanın Yolları başlıklı bir yazı yazabilir, önerilerinizi abonelerimizle paylaşabilirsiniz.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *