Turkcell Biz Nedir? Biz Ekip Kurma Kampanyası

Turkcell Biz Nedir? Biz Ekip Kurma Kampanyası

Turkcell biz Kampanyası'nın kısa süre önce yayınladığı reklam bazı abonelerin kafasını karıştırdı. Turkcell kim olduğumuzu, Turkcell gibi bir takımın nasıl kurulacağını ve avantajlarının neler olduğunu detaylı bir şekilde anlatmak istedik. Tüm kampanya detayları yazımızın devamında bulunabilir.

Kampanyadan yararlanarak birçok farklı avantaj elde edebilirsiniz. Aşağıda bizimle ilgili her şeyi öğrenebilirsiniz.

Turkcell Biz nedir?

Minimum 2, maksimum 5 kişilik ekibinizi oluşturabileceğiniz, gigabayt tasarrufu yapıp paylaşabileceğiniz, indirim kazanabileceğiniz yenilikçi bir platformdur.

Turkish Biz details Campanyası

04.09.2020 – 31.12.2021 tarihleri arasında geçerli olacak, bu nedenle bir yıldan fazla açık olacak. En az 2 ve 5 faturalı abone “Turkcell Biz” grupları oluşturabilir ve herhangi bir fiyatlandırma zorunluluğu olmadan kampanya içeriğinden yararlanabilir. Grup üyeleri birbirleriyle sınırsız konuşabilir. Fatura dönemi boyunca aboneler bir defada 1 GB, en fazla iki kez transfer edebilirler ve 1 GB'den maksimum iki defaya kadar transfer alabilecekler. 25 yaş ve altı olanların fiyatlarına ek olarak, ayda bir 2 GB ücretsiz internet hakkına da sahipler. Müşteriler “Turkcell Biz” gruplarında kaldıkları sürece bundan yararlanmaya devam edecekler, gruptan ayrılmaları halinde avantajlardan yararlanma hakkını kaybedecekler. Bir katılımcı bir grup “Turkcell Üssü” ne üye olabilir. Yani birden fazla gruba katılamaz.

Turkcell Biz'e katılmak için ne gerekiyor?

Turkcell Biz ücretsiz bir platformdur. Bireysel fatura sahibi tüm aboneler fiyat / planda herhangi bir değişiklik yapmadan Turkcell Biz ekipleri oluşturabilir.

Turkcell Biz'e nasıl katılabilirim?

Dijital Operatör veya turkcell.com.tr üzerinden hızlı bir şekilde Turkcell Biz ekibi oluşturabilir, sevdiklerinizi davet edebilir ve ekibinizi oluşturabilirsiniz.

Gigabayt nasıl aktarılır ve İnternet nasıl aktarılır?

Ana tarifenizde internet için kullanmadığınız GB'yi Turkcell Biz ekibinizin diğer üyelerine ücretsiz olarak transfer edebilirsiniz.

% 10 Yeni Müşteri Yönlendirme İndirimi Campaign kampanyası nedir?

Sevdiklerinizi Turkcell'e davet edin, Turkcell Üssü kapsamında 12 aylık ana paketinizde% 10 indirim kazanın!

Tüm üyeler için 12 aylık 1 GB ücretsiz hediyeye ek olarak.

Ekiple sınırsız konuşma Ne yapmalı?

Turkcell Biz üyeleri herhangi bir ücret ödemeden birbirleriyle istedikleri sıklıkta konuşabilirler. Ek ücret ödemeden ekibinizin her üyesiyle istediğiniz sıklıkta konuşun.

Gençler için özel bir İnternete nasıl sahip olurum?

Turkcell Üssü'nde 25 yaş ve altı herkese pakete ek olarak 2 GB internet ücretsiz mi?

65 yaş üstü yaşlılar için Akıllı Fatura nedir?

Smart Bill, 65 yaşın üzerindeki tüm üyeler için ücretsizdir.

Güncel kampanyaları görüntülemek için Turkcell'in ücretsiz web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Saç modelleri

  • 1 Turkcell Üssü nedir?
  • 2 Turkcell Biz kampanya detayları

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *