Turkcell Dev 100 GB Fırsat Paketi 59 TL

Turkcell Dev 100 GB Fırsat Paketi 59 TL

TaxiTLe 59 TL ile 12 ay boyunca 10.000 Tüm Yön Dakikası, 100GB internet, 5.000 Metin Mesajı ve 15GB Dergilik Midi ve Dergilik'i 12 ay boyunca toplam 708 TL kullanabilirsiniz. Yakın zamanda tartışılan Giant Go Opportunity 100 Paketi, makul bir fiyat noktasıdır. Fiyatla ilgili olabilecek bazı sorularınızı yanıtlamak istedik.

Turkcell faturalı servisine gelen aboneler, son 90 gün içerisinde numara transferi yaparak, yeni hat satın alarak veya ödeme şeklini değiştirerek paketten faydalanabilirler.

Dev 100 GB Fırsat Fiyatlandırma Detayları

Giant 100GB planıyla ilgili en yanıltıcı şey , insanların her ay 100GB ayarlanacağını düşünmeleridir. Ancak durum bu değil. Fiyat bir yıldır ve kullanım içeriği, pakete yükseltme yapıldığında otomatik olarak hattınızdan ücretlendirilir. Tam yüklü paketi bir yıl kullanabilirsiniz. TaxiTLi ile ödeme yaparsınız.

  • Tarifeler bir yıl süreyle kullanılmakta olup, 10.000 dakika, 5.000 SMS, 100 GB, Dergilik Midi servisi ve Dergilik'e direkt 15 GB internet erişimi bulunmaktadır.

Yıllık paket KDV, MHV dahil 708 TL'dir. Taksi başına toplam 59 TL 12 ay boyunca aylık ödeniyor.

Paketi iptal edersem ne olur?

Planın değiştirilmesi / iptal edilmesi, numara devri, fesih, ödeme şeklinin değiştirilmesi, aboneliğin dondurulması, aboneliğin devredilmesi veya kullanım süresi içinde şirkete taşınması, paketin bir yılı, günlük hesaplama gün esasına göre hisse senelik tutar bazında belirlenir. Paket dönemi. Hesaplanan tutar şimdiye kadar faturalanan toplam aylık ödemeleri aştığı için abonenin ücretlendirilmesi gereken durumlarda;

  • Abone tek fatura ile Turkcell'de kalırsa, hesaplanan tutar, yıllık planın geri kalanı için ilgili fatura dönemlerinde taxTLedge ile ödenecektir.
  • Numara transferi, fesih, ödeme türü değişikliği, aboneliğin devri veya işe gidip gelme işlemlerden herhangi birine yol açıyorsa, bu her seferinde son faturaya yansıtılacaktır.

100GB Turkcell Geliştirme Fırsat Paketini nasıl oluşturabilirim?

Pakete geçmeden önce 532 müşteri hizmetleriTLer'i arayarak bilgi alabilirsiniz.

  • Dijital Operatör uygulamasından, turkcell.com.tr'den, çağrı merkezlerimizden müşteri temsilcimizi arayarak veya SMS ile pakete yükseltme yapabilirsiniz.
  • DEV 100 Şans yaz 2200'e gönder

Pakete yükseltmeden önce, bu kullanım haklarının bir yıl süreyle geçerli olduğunu unutmayın. Her ay yenilenmez.

Turkcell 100 Go paket teklifi nasıl iptal edilir?

Bir paketi iptal etmeden önce bir müşteri temsilcisiyle konuşmayı unutmayın. Bu şekilde garantiyi geri çekme ücretleri gibi bilgileri edinebilirsiniz.

Paketi iptal etmek için müşteri hizmetleriTLer ile iletişime geçin, 2200'e göndermek için “DEVRE DIŞI BIRAK ” yazın veya başka bir fiyat veya pakete geçin.

Burada bunun nasıl yapılacağı, nasıl iptal edileceği ve Turkcell 100GB Dev Fırsat Paketinin detaylarını paylaştık. Dilerseniz en son kampanyalar için ücretsiz Turkcell web sitesine de göz atabilirsiniz.

Kaynak: Turkcell

Saç modelleri

  • 1 Dev Fırsat Fiyat Detay 100 GB
  • 2 Paket Şans Turkcell Dev 100 GB Nasıl?
  • 3 Turkcell Dev 100 GB teklifi nasıl iptal edilir?

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *