Turkcell Ek İnternet Paketi

Turkcell Ek İnternet Paketi

Turkcell Ekstra İnternet Paketi Turkcell Ekstra İnternet Paketi, tüm bireysel abonelerin, internet bağlantılarının erken veya yetersiz kesilmesi durumunda ön ödemeli veya faturalı olarak kullandıkları ücretli planlardır. Aylık olarak satın alınan Pack İnternet Eklentisi aylık olarak satın alınır ve otomatik olarak yenilenmez.

Turkcell Ekstra İnternet Paketi günlük, haftalık veya aylık olarak satılmakta olup, ihtiyacınıza göre seçebileceğiniz farklı paketler bulunmaktadır. Bu yazımda sizler için Turkcell Ekstra İnternet Packet, Turkcell Ekstra İnternet Packet hem ön ödemeli hem de faturalı hatlardan nasıl elde edebileceğiniz hakkında bilgi vermek istiyorum.

Eklenti PackageInternet için ödendi olduğundan, Turkcell'den ücretsiz çevrimiçi makaleye Paketi görebilirsiniz ya da Turkcell'in ücretsiz online bağış uygulamalar ile ilgili makalemizi görüntüleyerek ücretsiz bir internet bağlantısı alabilirsiniz

Turkcell – ön ödemeli ve faturalı hizmetleri almak için ek internet paketi

İhtiyaçlarınız için ek internet paketleri listelemeye çalışacağım. Paketiniz'iniz yenilenene kadar kullanabileceğiniz ek güncellenmiş internet paketleri;

Turkcell 10 GB ekstra internet Paket

İnternete çok erişmek istiyorsanız, Turkcell 10GB Paketini İnternet'i 89,90 TL ödeyerek 3 hafta boyunca kullanabilirsiniz. 21 gün kullanım hakkına sahip 10 GB Internet Paketi elde etmek için sadece 10 GB EK yazmanız ve 2200 mesaj göndermeniz yeterlidir. İnternet Packet extra yenilenmedi, aynı Pack'i tekrar almak için mesaj göndermeniz gerekiyor.

İnternet Kullanım Süresi Paketin Bu 3 hafta veya 21 gündür ve aylık olarak yenilenmez. İsterseniz, Paketi iptal etmek için IPTAL10 GB EK 2200 mesajını göndermeniz yeterlidir.

Turkcell 6 GB ek internet Paket

69,90 TL ödeyerek Turkcell 6GB interneti 3 hafta boyunca kullanabilirsiniz. 21 gün boyunca kullanma hakkına sahip olan 6 GB Internet Paketi elde etmek için sadece 6 GB EK yazmanız ve 2200 mesaj göndermeniz yeterlidir. İnternet Packet extra yenilenmedi, aynı Pack'i tekrar almak için mesaj göndermeniz gerekiyor. Bu Pack'i ayda en fazla 10 kez alabilirsiniz.

İnternet Kullanım Süresi Paketin Bu 3 hafta veya 21 gündür ve aylık olarak yenilenmez. İsterseniz, Paketi iptal etmek için CANCEL 6GB EK 2200 yazabilirsiniz.

Turkcell 3 GB ek internet paket

Turkcell 3 GB Paketi internet hizmetini 45 TL'ye iki hafta süreyle kullanabilirsiniz. Sadece 3GB EK yazın ve 14 gün kullanan 3GB Internet Paketi elde etmek için 2.200 mesaj gönderin. İnternet Packet extra yenilenmedi, aynı Pack'i tekrar almak için mesaj göndermeniz gerekiyor. Bu Pack'i ayda en fazla 10 kez alabilirsiniz.

Bu İnternet Paketin iki hafta veya 14 gün kullanılır ve aylık olarak yenilenmez. İsterseniz, Paketi iptal etmek için CANCEL 3GB ADDITIONAL 2200 göndermeniz yeterlidir.

Turkcell 2 GB ekstra veri Paket

Turkcell'den ek 2GB internet hizmetini haftada 35 TL ödeyerek bir hafta boyunca Paket kullanabilirsiniz. Ek İnternet Packet 2GB haftada kendi faturaları hakkında ön ödemeli düşünme hatlarında kullanılmaya başlanmıştır. Ekstra İnternet, yalnızca Packet başladıktan sonra her ay yenilenmez. Aynı paketi tekrar almak için bir mesaj göndermeniz gerekir.

Turkcell Paketini'den ek 2 GB İnternet almak için 2 GB EK yazmanız ve 2200 mesaj göndermeniz gerekir.

Turkcell Haftalık 1 GB ek internet paket

Haftalık internet paketi 1 GB favori paketlerimden biridir. Telefonu kapattığınızda, Paketin hesabınız yenilenene kadar haftada ek 1 GB internet kullanabilirsiniz. Paketi 24 TL'ye satılıyor. 1 GB ek internet paketi Paketi, ön ödemeli hat sahiplerinin fatura bakiyelerinde görünecektir.

Bu ekstra Paketi İnternete sahip olmak için haftada 1 GB yazabilir ve 2,222 mesaj gönderdikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Her hafta alacağınız bu paket yenilenmemiştir, tekrar almak için mesaj göndermelisiniz.

Çok yüksek internet oranları faturanızın artmasına veya ay sonunda bakiyenizin sona ermesine neden olur, bu nedenle ay sonunda sürprizlerle karşılaşmamak için gerekmedikçe yüksek bir plan satın almayın. Web sitemiz üzerinden güncel kampanyaları takip edebilir veya ücretsiz online başvuru ve yarışmaları takip edebilir ve katılabilirsiniz.

BONUS: Galatasaray'ın destek paketlerinden birine katılarak 5 TL'ye 1GB ekstra internet Paket alabilirsiniz. 1 GB internet 24 TL vermek yerine 5 TL sübvansiyon ile 1 GB internet almak mümkün. Ayrıca Galatasar'ın attığı tüm golleri ve galibiyetleri internette kazanacaksınız. Daha fazla bilgi için Turkcell Hayranları Paketi yazımızı okuyabilirsiniz .

Turkcell İnternet Eklenti Paketi nasıl edinilir

Ek bir Turkcell İnternet paketi satın almak için Turkcell hesap uygulamasına giriş yaparak ek paket satın alabilir veya müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell mağazalarını ziyaret ederek işlem yapabilirsiniz.

Turkcell İnternet Ekstra Paket Ön Ödemeli

Ön ödemeli hat kullananların ek internet bağlantısı alabilmek için hatlarında kontör bulundurmaları gerekmektedir. Hattınız bittiğinde telefonunuzdan haftada 1 GB yazın ve 2222 mesaj gönderin, ardından haftada 1 GB internet kullanın.

Akıllı Fatura Paketine Ek İnternet

Akıllı fatura için ek internet paketi almak için Hesabım uygulaması üzerinden İnternet Ek Planları bölümüne giderek haftalık veya aylık planları seçerek uygun planlardan birini kullanabilirsiniz. Paketi akıllı fatura için ek internet 1GB internetin haftalık fiyatı 24 TL.

Turkcell Ek Ücretsiz İnternet Alın Package

Turkcell'den ücret karşılığında ek internet paketi satın alabileceğiniz gibi ücretsiz ek internet paketi de edinebilirsiniz. Ek 1GB Turkcell Paketi İnternetine 25 Türk Lirası ödemek istemiyorsanız, ücretsiz Turkcell İnternet 2021 yazısını okuyabilirsiniz.

Aşağıya ücretsiz internet bağlantısını gösteren başka makaleler de ekledim.

Turkcell Bedava İnternet Kazanın

Turkcell bedava internet 2222

Turkcell'de bedava internet hileleri

Turkcell İnternet uygulamaları ücretsizdir

Turkcell Bip'in bedava internet kampanyaları

Turkcell Hediye Havuzu Ücretsiz İnternet

Bu yazımda sizlere Turkcell İnternet Eklentileri hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorumlar kısmına yazabilirsiniz.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *