Turkcell En Az Kaç TL Yüklenir

Turkcell En Az Kaç TL Yüklenir

Minimum TL soru sayısı Yüklendi, hattına uzun süredir TL yüklemeyenlerin sorduğu sorulardan biridir. Her yıl belirli aralıklarla, faturasız da olsa tahsil edilecek asgari TL tutar değişmektedir.

Çoğunlukla ön ödemeli kullanıcıların 185 günde bir hatlarından 10 TL tahsil etmesi veya 10 TL'lik hatta geçmesi gerekiyor. Ancak 10 TL'lik bir satış olmadığı için hattınıza en az kaç TL ekleyeceğinizi bilmeniz gerekiyor.

Ön ödemeli Turkcell hattınıza yükleyeceğiniz minimum bakiye, mobil bankacılık kanallarına ve Turkcell mağazalarına göre değişiklik gösterir.

Turkcell Minimum TL Charged 2021

2021 itibariyle Turkcell'de minimum gebelik 35 TL olarak belirlendi. Dijital operatör ve Turkcell mağazaları müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek kredi veya banka kartınızı kullanarak en az 35 TL kontör yükleyebilirsiniz. Hattınıza 35 TL'ye kadar yükleme yapamazsınız.

Mobil bankacılık kanalından indirmek isterseniz birçok banka için minimum indirme 50 TL'dir.

Ön ödemeli Turkcell hattı kullanıyorsanız online şarj ettiğinizde maksimum 35 TL ücretlendirileceksiniz.

Turkcell minimum km TL

Turkcell hattı kapanmasın diye en az TL kaç TL takılı

Turkcell hattınızın kapanmaması için 185 gün içerisinde hattınıza en az 10 Türk Lirası yüklemeniz veya bir başkasının size en az 10 Türk Lirası transfer etmesi gerekmektedir. Hattınızı aktif tutmak için 185 gün içerisinde tek seferde sadece 10 TL şarj etmeniz yeterlidir.

Turkcell hattı minimum bakiye sayısı TL Loaded

Aşağıdaki görselde de görebileceğiniz gibi Turkcell hattınız için minimum yükleme 2021 yılı için 35 TL olarak belirlenmiş. Aşağıdan indirmek mümkün değil.

Turkcell hattında bakiyenizi yeniden doldurun

Bu yazımızda Turkcell'in Loaded Minimum TL sorusuna cevap vermeye çalıştık. Aklınızdaki soruları yorumlar kısmına yazarak bize sorabilirsiniz.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *