Turkcell #EvdeKal 8 GB bedava internet

Turkcell #EvdeKal 8 GB bedava internet

Turkcell Evde Kal kampanyası olarak da adlandırılabilecek yeni bir kampanya. Koronavirüs nedeniyle insanlar işi olmadıkça dışarı çıkmıyor. Alışveriş merkezleri, kafeler ve diğer birçok yer bir süre kapalı kalacaktır. Bankalar ve GSM operatörleri de bu durumdan etkilenmektedir.

GSM operatörleri telefon ekranındaki isimlerini EvHayatVar ve HayatEveSığar olarak değiştirdiler. Bu konuda ülkemiz çok dikkatli ve belirlenmiş kurallara uymak zorundadır.

Evinizden çıkmadan Turkcell kalitesine yükseltin

GSM operatörleri de mobil merkezin açılış saatlerini düzenlemeye devam ettiler. Sabahtan akşama kadar hizmet veren gezici merkezler öğleden sonra hizmet vermeye başladı. Ayrıca müşterilerini tek tek mobil merkeze götürüyorlar. Nedeni sosyal mesafeyi korumak ve virüse karşı mücadeleyi desteklemek.

Uzun zamandır Turkcell'e hat transfer etmek veya internet üzerinden yeni bir hat sipariş etmek mümkündü. Koronavirüs kaynaklı karantina sürecinde Turkcell üyesi olmak istiyorsanız bu yöntemi kullanabilirsiniz. Ayrıca Turkcell'e internet üzerinden abone olursanız ve ücretsiz 8GB internet, buna ek olarak Salla Kazan'da her ay 2GB internet garantisi var.

Evde otururken Turkcell üyesi olmak istiyorsanız, başvuru ekranını görüntülemek için buraya tıklayın.

Turkcell, abonelerine sayısız kampanya ile İnternet hediyeleri sunuyor. Bu durum yıllardır devam ediyor. 2020 yılında da istikrarlı bir şekilde devam eden kampanya, müşteri sayısındaki en büyük Türk operatörü her geçen gün arttı.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *