Turkcell GNÇ Burger King Kral İndirimi Nedir, Nasıl Yapılır?

Turkcell GNÇ Burger King Kral İndirimi Nedir, Nasıl Yapılır?

Turkcell, müşterilerine birçok farklı kampanyayla hizmet veriyor. Burger King Gençlik Kampanyası pek çok kişiye fayda sağlayacak kampanyalardan biridir. Turkcell GNÇ – Burger King® Kral indirim kampanyasının detaylarını ve nasıl yapılacağını buradan paylaştık. GNÇ üyeleri Burger King'de Paycell ile ödeme yaparsa, üç listeden herhangi birini% 50 indirimli satın alabilirler. Şansları varsa ücretsiz bir liste de kazanabilirler.

Turkcell Burger King kampanyası

GNÇ – BURGER KING® indirim kampanyası

Kampanyadan 26 yaş altı Paycell'i 30 Kasım 2020'ye kadar kullanan Turkcell aboneleri yararlanabilir. Kampanyayı kullanmak için Paycell gereklidir.

Kampanyaya Uygulanan Listeler: Kampanya Whopper Jr.®, Big King® ve Chicken Royale® listelerinde geçerli olacaktır. Menüler orta boy patates kızartması ve orta boy Coca-Cola ile servis edilir.

Kaynak: Turkcell Burger King Kampanyası

Turkcell GNÇ Burger King kampanyası nasıl?

Yukarıda belirtilen listeler dışındaki ürünler kampanyaya dahil değildir. Kampanya menüsündeki içecek başka bir içecekle değiştirilemez ve kampanya menü boyutları değiştirilemez. Kampanyadan yararlanmak için abone, Burger King®- GNÇ Kral indirim kampanyasından yararlanmak istediğini kasiyere bildirmelidir.

Paycell uygulamasında “QR Göster” düğmesine dokunarak, QR, Burger King® yazar kasalarının yanında bulunan QR okuyucular tarafından bir sonraki ekranda okunmalıdır.

Ödemeler yalnızca kampanya ile QR kullanılarak yapılacak ve hızlı kod kullanılmayacaktır.

Turkcell GNÇ Burger King King indirimi nedir?

Paycell'i kampanya kapsamında kullanan 26 yaş altı Turkcell aboneleri, Whopper Jr.®, Big King® Menu ve Chicken Royale® seçeneklerinden birinde ücretsiz menü kazanma şansı için Paycell uygulamasında QR ödeme yöntemini kullanarak ödeme yapar. listeler. Bir müşteri, ödeme sırasında ücretsiz bir liste kaydı kazanamazsa, bu üç listeden herhangi birinde% 50 indirimden yararlanabilir. Acentenin kasaya aldığı indirimler hakkında bilgi verildikten sonra gerekli liste belirlenebilir. İPhone ve Android için Paycell uygulamasını uygulama mağazasından indirebilirsiniz.

Kampanya ne sıklıkla yararlanabilir?

Bir abone kampanya süresince 20 defaya kadar% 50 indirim alabilir ve bir defaya mahsus ücretsiz listeleme fırsatını kazanabilir.

% 50 indirim elde edildiğinde kalan tutarı ödeyebilecek ödeme yöntemleri nelerdir?

Ücretsiz listeleme kazandıysanız ödeme yapmazsınız,% 50 indirim kazanırsanız kalan tutar Paycell uygulamasında kayıtlı kart ile veya Turkcell faturanızda gösterilerek ödenebilir.

Menüdeki içeceği değiştirmek veya menü boyutunu değiştirmek mümkün müdür?

Kampanyalı menüdeki içecek başka bir içecekle değiştirilemez ve kampanya dahilinde menü boyutları değiştirilemez.

Kampanya tüm Burger King sipariş ve mağazaları için geçerli mi?

Kampanya, havalimanı restoranları, gezici restoranlar ve paket servisler hariç tüm Burger King mağazalarında geçerlidir.

Saç modelleri

  • 1 Turkcell Burger King kampanyası
  • 2 Turkcell GNÇ BURGER KRAL kampanyası bu nasıl ?
  • 3 Turkcell GNÇ Burger King King indirimi nedir?

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *