Turkcell GNÇ Net Ben 8 GB Paketi

Turkcell GNÇ Net Ben 8 GB Paketi

GNÇ Turkcell kullanıcıları için Net Ben Paketi ile her yönden 8 GB internet kullanım hakkına, ayrıca sosyal medyada geçerli 2 GB + EBA'da geçerli 3 GB internet kullanım hakkına sahip olacaksınız. Turkcell'den 25 yaş ve altı faturalı ses hattı aboneleri, son 90 gün içinde yeni hat satın almış, Hazır Kart'tan transfer numarasını veya ödeme şeklini değiştirmiş ve 11.12.2020 tarihinden sonra faturalı telefon hattına geçmiştir. Avantajlardan yararlanın Yıllık bir abonelik kampanyasında, Paketin paketine başvurudan sonra 12 fatura dönemi için indirim yapılır. Kampanya ile paket ücreti 49 TL'dir. Gerekli koşulları sağlayan Turkcell müşterileri bence paketlerden birini seçip kullanmaya devam edebilir.

GNÇ Net Ben kampanya içeriği ve paket fiyatı

Paket kullanım hakları ve fiyatlandırma bilgileri aşağıdaki tabloda gösterilmektedir.

Anlaştık mı içerik Yıllık abonelik ücreti Aylık abonelik ücreti
GNÇ Net I 8 GB internet + her yöne 2000 dinar + 250 mesaj + sosyal medya için 2 GB + EBA için 3 GB 49 Türk Lirası 69 Türk Lirası

Bu kampanya ile aboneler, taahhütlerini 12 ay uzatmaları halinde, yeni sözleşmeye ulaşıp kalan ay için bir üst plana yükselterek ilk ay kullanabilecekleri 20 GB internet Paket hediye alıyorlar.

Bin net oranı

GNÇ Net Ben kampanyası ile kullanabileceğiniz içerikler: Her yöne 2000 dakika evde internet kullanımı, her yöne 250 metin mesajı ve 8 GB evde internet kullanımı, sesli ve görüntülü görüşmeler dışında WhatsApp uygulamaları için sınırsız internet kullanımı , 30 GB BiP uygulamasında, Facebook'ta kullanabilirsiniz / Tüm Twitter / Youtube ve Instagram uygulamalarında geçerli olan toplam 2GB internet bulunmaktadır, Dergilik Midi Paketi ve 1GB internet uygulaması da geçerlidir ve 3GB internet anlamında EBA için. 250 SMS, MMS olarak da kullanılabilir.

Çok fazla interneti uygun fiyata kullanabileceğiniz paketlerden biridir.

Turkcell Net Bin Paketi nasıl yapılır?

Pakete yükseltmek için gereksinimleri karşılaması gerekir. Katılım hakkında ayrıntılı bilgi alarak bir pakete yükseltmek için müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

  • GNCNETBEN yazıp 2200'e SMS ile katılmak için göndererek yıllık abonelik yapılabilir. Dilerseniz müşteri hizmetleri, Turkcell bayileri veya online olarak bu pakete geçiş yapabilirsiniz.

Mevcut Turkcell kampanyaları için ücretsiz Turkcell web sitesine göz atabilirsiniz. Paketin'in güncel fiyatı ve içerik bilgileriyle ilgili ayrıntıları burada bulabilirsiniz.

Saç modelleri

  • 1 GNÇ Net Ben Kampanya İçeriği ve Paket Fiyatı
  • Bin 2 net fiyatı
  • 3 Turkcell Net Kutusu Paketi nasıl?

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *