Turkcell Haftalık 3 GB Youtube Bedava internet

Turkcell Haftalık 3 GB Youtube Bedava internet

Kesintisiz kampanyalarla abonelerine hizmet veren Turkcell, “Salla ve Kazan” kampanyası ile abonelerine ücretsiz hediye almalarını sağlıyor. Turkcell aboneleri, Instagram uygulaması gibi Youtube'u kullanıyor. Youtube uygulamasında çok zaman geçiren Turkcell bedava kullanıcıları, Salla Kazan'ın haftalık 3GB Youtube paketi ile para kazanabilirler.

4.5G uyumlu SIM kartı ve akıllı telefonu olan Turkcell aboneleri Shake & Win kampanyasından yararlanabiliyor. Yazı tipiniz 4.5G işlevine sahip değilse, onu Pocket Centers'dan başka bir uyumlu yazı tipiyle değiştirebilirsiniz.

Turkcell Haftalık 3 Go YouTube paketi nasıl oluşturulur?

  • Bu, Rock and Win kampanyası aracılığıyla kazanabileceğiniz ücretsiz şeylerden biridir.
  • Çarpıcı bir kampanyaya katıldığınızda, bu hediyeyi kesinlikle kazanmanızın bir yolu yoktur. Bu alabileceğiniz hediyelerden biridir.
Haftada 3 Youtube'a Git Hediye, aktivasyon mesajından sonraki 7 gün boyunca geçerlidir.

Kampanya ile sunulan tüm ücretsiz teklifleri görmek için https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/4-5g-hizinda-kampanyalar/4-5g-salla-kazan-kampanyasi adresini ziyaret edebilirsiniz.

En son oyuncu bilgileri ve güncel başlıklar için sayfa bildirimlerini kabul edin. Bu şekilde en hızlı yeniliklerden haberdar olacaksınız.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *