Turkcell Hoş Geldin 8 GB Paketi – Yeni Gelen Kampanya

Turkcell Hoş Geldin 8 GB Paketi – Yeni Gelen Kampanya

Yeni Turkcell abonelerine sunulan kampanya fiyatının fiyatı ve içeriği de oldukça uygun. Ön ödemeli kart ile çok internet isteyenler için bu oranın yeterli olacağına inanıyoruz. Merak edenler için 8GB karşılama paketini aradık. 8GB Hoş Geldiniz Paketinin nasıl oluşturulacağını ve kaldırılacağını açıkladık.

Hoşgeldin paketi ile 8 GB, İnternet 8 GB, her yöne 750 dakika, 100 SMS, 1 GB BiP'de geçerli Turkcell kalitesi. Kampanyaları ve diğer hediyeleri görmek için Turkcell'in ücretsiz online kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

8 GB Ön Ödemeli Karşılama Paketi

Ön ödemeli yeni abonelerin kullanabileceği Turkcell Welcome 8 Go paketi fiyat, detay ve içerik bilgileri aşağıdaki gibidir.

Paket ismi kota fiyat
Hoş Geldiniz 8 GB Her yöne 750 dakika + her yöne 100 SMS + 8 GB
+ 1 GB BiP kullanımı için geçerlidir
39 Türk Lirası
Hoşgeldin oranı 8 Go

Aboneler Campanya'ya katılırsa, aylık 750 dakika evde kullanım + her yöne 100 SMS + paketin aylık fiyatı için 8 GB + BiP alacaklar.

Turkcell Hoş Geldin 8 GB Paketi nasıl oluşturulur?

Hazır Kart'a gelen sesli hat aboneleri, son 90 gün içinde numara transferi yaparak veya yeni hat satın alarak paketi teslim alabilirler. Bundan yararlanmak isteyen abonenin son 30 gün içinde numarasını Turkcell'den transfer etmemiş olması gerekmektedir.

  • 8 GB karşılama paketine geçmek için HOS GELDIN 8 GB yazıp 2200'e ücretsiz SMS göndermeniz veya Turkcell mağazalarındaki bayilerden POS cihazlarından satın almanız gerekiyor.

Turkcell Hoş Geldin 8 GB nasıl iptal edilir?

Paketi iptal etmek isterseniz aşağıdaki SMS yöntemini kullanabilir ve müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek paketi iptal edebilirsiniz.

CANCEL HOS COME 8 GB yazıp 2200'e göndererek iptal talebinde bulunabilirsiniz.

Ön ödemeli hatlar için Turkcell'in sunduğu mükemmel bir pakettir. Mevcut Kampanyaları takip ederek, en uygun fiyatlara yükseltme yapabilir ve ayrıca hediyeler alıp kullanabilirsiniz.

Saç modelleri

  • 1 Hoş Geldiniz 8 GB Ön Ödemeli Paket
  • 2 Turkcell Hoş Geldin 8 GB paketi nasıl oluşturulur?
  • 3 Turkcell Hoş Geldin 8 GB nasıl iptal edilir?

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *