Turkcell İzninize GB Hediye Kampanyası 2020

Turkcell İzninize GB Hediye Kampanyası 2020

Ön ödemeli ve faturalı Turkcell hat kullanan aboneler kampanyadan yararlanabilir. Faturanızda veya ön ödemeli hat kullanıyorsanız TL bakiyenizde ters çevirerek Turkcell'den alışveriş yapmanıza olanak tanıyın, bedava GB kazanın.

Kampanya 16 Nisan 2020 – 31 Mayıs 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan sadece ilgili tarihler arasında kampanyaya katılan ve kampanya şartlarını sağlayan Turkcell aboneleri yararlanabilecektir. Şirket hatları ve RaHAT kampanyaya dahil edilmedi.

BiP #senyapdiye mobil ödeme yetkilendirme kampanyası

BiP uygulamasını kurmanız ve kampanya tarihleri arasında #senyapdiye kanalını takip etmeniz, izninizi almak için “Teklif Ver ” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Bu butona tıkladıktan sonra Turkcell faturası veya ön ödemeli hat kullanıyorsa TL bakiyesi ile alışverişe izin verenler günde 1 GB internet kazanacak.

  • Kampanya tarihinden önce mobil ödeme yetkisi olan aboneler bu fırsattan yararlanamaz.
  • Kampanya kapsamında, uygun katılımcılara verilen ücretsiz hediyeler evde kullanım için geçerli olacak ve devire ve bir sonraki döneme devredilemez.
  • Hediye kutusu kullanım sürelerini dolduran aboneler, kendi tarifeleri üzerinden faturalandırılacaktır.

Abone hattında hediyenin aktif ve geçerli olduğu süre zarfında paket aşıldığında abonenin internet tüketimi, ek paketi olanlar için kullanabileceği paket üzerinden, yapanlar için fiyat üzerinden hesaplanır. başka yok. İnternet paketi.

Çeşitli kampanyalar

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *