Turkcell Platinum Hoş Geldin 20 GB Paketi

Turkcell Platinum Hoş Geldin 20 GB Paketi

Her yerde 20 GB internet ve sosyal ağlarda geçerli 5 GB internet Turkcell Platinum Welcome 20 GB Paketi ile sizi bekliyor. Operatör değiştirerek veya yeni bir SIM kart alarak Turkcell faturalı hattını kullanmak isteyenlerin bu Paketi'yi seçtiklerinde nelere sahip olduğunu görelim. 30.06.2020 tarihinden sonra, son 90 gün içinde yeni hat satın alarak, numara değiştirerek veya ön ödemeden faturalıya geçerek faturalı sisteme erişen bireysel faturalı aboneler bu fiyattan yararlanabilir.

Bu tarifeyi kullanma hakları dışında bir freebie ihtiyacınız varsa, kampanyaları ücretsiz Turkcell web sitesi üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Turkcell Platinum Hoşgeldin 20 GB tarifesine bir göz atalım.

Turkcell Platinum Hello 20 GoPackageDetaylar

Aşağıdaki tabloda taahhütlü ve yükümlülüğü olmayan aylık tarife fiyatına bakabilirsiniz.

Anlaştık mı içerik Yıllık abonelik ücreti Aylık abonelik ücreti
Platinum karşılama 20 GB 20 GB internet + her yöne 2000 dinar + 250 mesaj + sosyal medya için 5 GB 99 Türk Lirası 129 Türk Lirası

Platinum Hoş Geldiniz 20 GB Kampanyası 20 GB yerel internet erişiminiz, ülkenin her yönüne kullanabileceğiniz 2000 dakika ve ülkenin her yönüne 250 SMS mesajınız olacak. BiP ve Whatsapp'ta sınırsız geçerli mesajlaşma hakkı, life box bağlantısı için 5 GB ve Life Box için 25 GB, TV + için 5 GB, sosyal medya uygulamaları için 5 GB (Instagram, Youtube, Facebook ve Twitter), Dergilik hizmeti ve 1 GB Byte Dergilik İnternet hakkı, 5 GB İnternet sizin için direk Fizy'de olsun.

Yıllık sözleşmeli bir sözleşme ile tarifeye geçmek daha iyidir. Yıllık rehin alırsanız, Packet'i her ay 30 TL veya 99 TL indirimli olarak kullanabilirsiniz.

Platinum Hoş Geldiniz 20 Git PacketHow?

Pakete yıllık geçiş için;

  1. PHOSGELDIN20 yazıp 2200'e göndererek yıllık abone olabilirsiniz.
  2. Dilerseniz bu pakete müşteri hizmetleri, Turkcell bayileri veya online olarak katılabilirsiniz.

İşlemler ve paylaşım detayları için bir müşteri temsilcisi ile bu pakete geçmek en iyisidir.

Bu pakette kullanmadığınız haklar devredilmez. Ayrıca tarifede stop fonksiyonu bulunmamaktadır. Örneğin Packet kullanıldığında; İnternetin% 80'ini kullanırsanız bununla ilgili bilgilendirme mesajları hattınıza gönderilecektir.

Platinum Hoş Geldiniz 20 Git PackNasıl iptal edilir?

Package'i iptal etmeden önce, taahhüdünüz hakkında bilgi almak için bir müşteri temsilcisi ile iletişime geçmelisiniz. Package'i SMS ile iptal etmek için aşağıdaki SMS yöntemini kullanabilirsiniz.

  1. Müşteri hizmetlerini arayarak veya IPTAL PHOSGELDIN20 yazıp 2200'e göndererek iptal edebilirsiniz.

Telefonunuza Dijital Operatör uygulamasını yükleyerek paket güncelleme, kullanım hakkı talep etme, ek paket satın alma, fatura ödeme ve TL yükleme gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Saç modelleri

  • 1 Turkcell Platinum Hoş Geldiniz 20 Git Paket Detaylar
  • 2 Platinum Hoş Geldiniz 20 Git PackHow?
  • 3 Platinum Hoş Geldiniz 20 Git PackNasıl iptal edilir?

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *