Turkcell Rahat Paket Nedir? Rahat Paket Tarifesi ve Kampanyası

Turkcell Rahat Paket Nedir? Rahat Paket Tarifesi ve Kampanyası

Turkcell'de dinlenme paketi nedir? Turkcell Konfor ile sabit ve konforlu bir fiyat , bu paketi istediğiniz zaman ön ödemeli ve faturalı hatlarla satın alabilir, dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Kullanışlı Turkcell paketi, yeni aboneler ve hattını Turkcell ile taşıyanlara özel olarak sunulmaktadır ve mutlaka kullanmanız gereken paketlerden biridir.

Turkcell Konfor Paketini iki şekilde kullanabilirsiniz. Ambalajı dilerseniz 12 ay, ihtiyaç halinde istediğiniz ay kullanabilirsiniz.

Hem internet hem de konuşma için en uygun fiyatlı paketlerden biri olduğu için birçok kişi Turkcell Konfor Paketi'ni tercih ediyor. Bu yazımda sizlere Turkcell'de neyin rahat olduğu, kullanışlı Turkcell Ekstra Paket ve Rahat Turkcell Ekstra Paket hakkında bazı bilgiler vermeye çalışacağım.

Turkcell'de dinlenme paketi nedir?

Turkcell, konforlu aralıkta yeni taşıyıcılar veya yeni hat satın alanlar için başlattığı kampanyalardan biridir. Dilerseniz 12 aylık bir taahhütle kullanabilirsiniz ya da ihtiyaç duyduğunuzda kullanabileceğiniz paketlerden biridir. Kontörlü hat kullanmak isteyen ve uygun paket arayanlara sunulan paketlerden biridir.

Uygun fiyatlı kullanım için sunulan Turkcell Konfor tarifesi kapsamında ” Kullanışlı Fırsat Paketi 3 GB ” fiyatı 26,68 TL.

Turkcell paketlerinin rahatlığı ile dilediğiniz zaman ön ödemeli satın alabilir, ön ödemeli posta olarak kullandıktan sonra ödeme yapabilirsiniz! Üstelik taahhüt ve sürpriz fatura da yok!

Turkcell dinlenme paketine nasıl kayıt olunur

Turkcell Konfor Paketine geçmek için en yakın Turkcell mağazasına gitmelisiniz. Ayrıca yeni bir font satın alan veya fontunu Turkcell ile geçirenler, Algorithm uygulaması üzerinden bu pakete geçiş yapabilirler.

Ayrıca bu paketi aylık olarak kullanmak isteyenlerin mükerrer paket için TRAHAT3GB ve SMS ile kayıt için 2200 mesaj yazmaları gerekmektedir.

Turkcell konfor paketleri ;

Konuşma İnternet kısa mesaj Ek yararlar fiyat
Her yöne 500 dakika.
İnternet 3 GB
Herkese 100 SMS
1 GB hediye

Planı her ay satın alabilir ya da dilerseniz 12 aylık plan olarak satın alabilirsiniz. Her ay 3GB internet ile hediye 1GB internet hattınıza otomatik olarak yüklenecektir.

Rahat Turkcell 3 GB planı

Turkcell paketine gitme konusunda bilmeniz gerekenler.

 • Turkcell'in uygun ücretinin bir parçası olarak, her yöne 500 dakikalık iç hat uçuşları, 100 metin mesajı, ülke içinde her yöne 3 GB internet ve Dergilik'te 5 GB internet içeren “uygun 3GB paket” sunulacak.
 • Paket ücreti KDV ve ÖİV dahil 31,15 TL olacaktır.
 • Turkcell'de dinlenme oranı başvurusu yapan müşteriler için ilk ay paketi otomatik olarak belirlenecek. İlerleyen aylarda müşteriler, istedikleri zaman her ay veya her ay otomatik yenileme planlarını satın alabilirler. Her ay otomatik olarak yenilenen bir plan alan müşteriler, yinelenen plan satın alımlarını SMS yoluyla iptal edebilecekler.
 • Rahatlık Haydi Gel 1 GB Campaign ile ek 1 GB bir numara taşıyan veya yeni bir satır satın alarak Turkcell Raif Tarif için gelenler için paketin verilir.
 • Tek seferlik paket satın alan müşterilerimiz diledikleri zaman SMS, Turkcell bayileri, müşteri hizmetleri, web sitesi ve dijital oynatıcı uygulamamızdan tekrar eden paketler alabilecekler.

Turkcell Konfor 2021 paketleri teklifi

 • Turkcell pratik 3 GB ekran
 • Turkcell pratik 5 GB ekran
 • Turkcell pratik 7 GB ekran
 • Turkcell pratik 10 GB teklif
 • Turkcell'in Konfor Planı Gülen 5 Git
 • Rahat Gülen Turkcell Plan 8GB
 • Rahat Turkcell paketi 15 GB
 • Torkcell 20g ambalaj rahatça gülümsüyor

Turkcell Konfor Haftalık 1 GB

Rahat Turkcell paketlerinden birini kullananlar veya Rahat Turkcell 3 GB planına abone olanlar 12 ay boyunca her ay 1 GB ücretsiz internete sahip olacaklar.

Turkcell'in konforlu paketlerinde sağlanan 3 GB internet bağlantısına ek olarak sunulan 1 GB internet hediyesi var ancak ay içerisinde internet bağlantınız biterse sadece 5 TL'ye 1 GB ek internet paketi alabilirsiniz. . Uygun paketlerden birini kullandığınız sürece bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Turkcell Konfor Paketi nasıl iptal edilir

Kullanışlı Turkcell paketini iptal etmek için “IPTAL RAHAT3GB” yazıp 2200'e göndererek aylık paketi iptal edebilir ve yinelenen paketi iptal edebilirsiniz. 12 aylığına satın alırsanız size en yakın Turkcell mağazasına gidip paketi iptal edebilir veya değiştirebilirsiniz.

Bu yazımda sizlere Turkishcell Konfor Paketi ve Turkishcell Kampanyası Konfor Paketi hakkında bilgi vermeye çalıştım. Son kampanyaların çoğuna göz atmak için bizi izlemeye devam edin. Turkcell Konfor Paketi ile ilgili merak ettiklerinizi, Turkcell Konfor Paketini nasıl satın alacağınızı ve Turkcell Konfor Paketini nasıl iptal edeceğinizi yorum kısmına yazarak bize sorabilirsiniz.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *