Turkcell Salla Kazan Haftalık 1 GB Youtube hediye

Turkcell Salla Kazan Haftalık 1 GB Youtube hediye

Rock and roll su ısıtıcısı, mevcut ses hatlarının sahiplerinin uzun süredir kullandığı kampanyalardan biridir. Bu kampanyaya katılan aboneler bir – ücretsiz – Youtube üzerinden Turkcell Salla Kazan Haftalık 1 GB hediye alacaklar. Turkcell abonelerinin neredeyse her hafta katıldığı bu kampanya, birbirinden güzel birbirinden güzel hediyeler sunuyor. Bazen gift dakika, bazen uygulamalarda geçerli internet hakları ve bazen tüm uygulamalarda kullanabileceğiniz ücretsiz internet teklifleri gift .

İnternete hemen ihtiyacınız varsa, tüm kampanyalar Turkcell'in ücretsiz web sayfasında listelenir. Uygun olduğunuz kampanyaya katılın ve hemen hediye kazanın.

Shake Win Kampanyasına katılım tamamen ücretsizdir. Kampanyaya katılarak, önceden tanımlanmış hediye listesindeki fırsatlardan birini alacaksınız. Gift listesinde Youtube Haftalık Paketi 1 GB Bu aynı zamanda kazanabileceğiniz free'lerden biridir.

Turkcell Sala Kombi Haftalık 1 Go Youtube

  • Digital Operator uygulamasından Shake Win menüsüne girin,
  • Telefonunu salla
  • Gift alın.

Yukarıda bahsedildiği gibi, bu hediyenin kesin olarak tanımlanacağını söyleyemeyiz. Ancak ücretsiz özelliklerden biri de 7 gün boyunca doğrudan Youtube üzerinden 1GB internet kazanma şansınız olması.

gift, SMS aktivasyonundan sonraki 7 gün boyunca geçerli olacaktır. Yalnızca Youtube uygulamasında geçerlidir. Kullanmadığınız internet otomatik olarak silinir. Kampanya sona erdiğinde otomatik olarak iptal edilecektir.

Turkcell Youtube Bedava İnternet

Bu paketi kazandığınızda, onu Youtube uygulamanızda kullanın. Farklı bir uygulamadan veya web tarayıcısından yapacağınız kullanımlar gift'e dahil değildir. Mevcut gift sona erdiğinde, ek ücret yoksa çevrimiçi kullanım yapılır.

Shake & Win kampanyası 3 Ocak 2020'de sona erecek. O tarihe kadar her hafta bu kampanyaya katılabilirsiniz. Bu şekilde harika hediyeler kazanabilirsiniz.

Daha özel ürünler, indirimler, fiyatlar ve paket haberleri için sayfa bildirimlerini kabul edin.

Saç modelleri

  • 1 Turkcell Sala Su Isıtıcısı Haftalık 1 Go Youtube
  • Turkcell 2 YouTube Bedava İnternet

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *