Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır? Ne Zaman Yapılır?

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır? Ne Zaman Yapılır?

Turkcell Sala su ısıtıcısı nasıl yapılır ; Teknolojinin gelişmesiyle birlikte cep telefonları çok popüler hale geldi. Ülkemizde cep telefonlarımızı kullanırken aramaya yardımcı olacak birçok GSM şirketi bulunmaktadır. GSM şirketleri, abonelerini veya diğer GSM şirketlerinin potansiyel müşterilerini kaybetmemek için farklı tarifeler veya kampanyalar düzenler.

Ülkemiz için potansiyel müşteri olarak önemli bir yere sahip olan TURKCELL, bu şekilde çeşitli tarifeler veya kampanyalar da uygulamaktadır. Bu kampanyalardan biri de Turkcell Shake & Win kampanyasıdır. Turkcell, Salla Kazan kampanyası ile müşterilerine her hafta düzenli olarak birçok sürpriz hediye sunuyor.

Turkcell Sarsın Kazan Kampanyasından yararlanmak için tek yapmanız gereken Dijital Oyuncu uygulamasını cep telefonunuza kurmak. Uygulama cep telefonunuzda kurulu değilse, bu uygulamaya Google Play'den veya App Store'dan kolayca erişebilirsiniz. Yüklediğim dijital oynatıcı uygulaması, Turkcell online işlemlerini kolaylaştırmak için geliştirilmiş TURKCELL mobil uygulaması olarak biliniyor.

Bu yazımda birçok kişinin sorduğu soruları detaylı olarak cevaplamaya çalışacağım, turkcell shake ile nasıl kazanıyorsunuz , turkcell shake ile hangi günde kazanıyorsunuz, bedava internet ve turkcell sallamayla kazanıyorsunuz .

TURKCELL 2021 karıştırmalı su ısıtıcısı nasıl yapılır

Turkcell Salla Kazan kampanyasından yararlanmak için tek ihtiyacınız olan ön ödemeli veya faturalı bir Turkcell hattı. “Shake & Win” uygulamasında oturum açmak için telefon numaranız ve şifreniz gereklidir. Şifrenizi bilmiyorsanız SMS bölümüne “ŞİFRE” yazıp “2222” ye gönderdiğinizde şifreniz telefonunuza gönderilecektir.

Turkcell Shake Win uygulaması nasıl kullanılır ve telefona Shake Win nasıl kurulur;

  • TURKCELL'den Shake & Win kampanyasından sadece Turkcell cep telefonu kullanıcıları yararlanabilir. “Shake & Win” kampanyası için talimatları izledikten sonra, Digital Player uygulaması açılacaktır.
  • Uygulamaya giriş yaptıktan sonra henüz bir win shake kullanmadıysanız, ekranın sol alt köşesinde win shake kampanyası ile ilgili bir panel olacaktır.
  • Bu etiketi tıkladığınızda, Time sizi Shake-Win kampanya sayfasına yönlendirecektir. Yönlendirdiğiniz sayfadaki “Şimdi Kazan” butonuna tıklayarak telefonunuzu talimatlara göre sallamanız gerekmektedir.
  • Telefonunuzu talimatlara göre salladıktan sonra ekranınızda sürpriz bir hediye paketi açılacak ve bu hafta için size verdiğiniz Turkcell hediyesi kolayca hesabınıza yüklenecektir. 'Shake & Win' kampanyasından kazandığınız hediye kutusunun kullanım süresi, hediyenin türüne göre değişiklik gösterebilir.

dikkatli ol; Turkcell Sala Kettle, hediye seçim dönemine son güncellemesiyle başladı. Artık kazandıktan ve çarptıktan sonra iki farklı hediye arasından seçim yapabilirsiniz. Artık istediğiniz hediyeyi kullanabilirsiniz.

Dijital çalkalayıcı kazanı nasıl yapılır

Dijital oynatıcı üzerinden Salla Kazan yapmak için Turkcell hesabıma giriş yapmalısınız. Dijital oynatıcıyı titretmek için;

  • Turkcell hesap uygulamam olan dijital oynatıcıya giriş yap.
  • Ana sayfadaki Shake & Win bağlantısına tıklayın
  • Ana sayfada Shake Win yoksa, Arama bölümüne Shake Win yazabilirsiniz.
  • Rock and Win sayfasına giriş yaptıktan sonra, Şimdi Kazan bağlantısına tıklayın.
  • Telefonunuzu sallayarak anında ücretsiz bir internet bağlantısı elde edebilirsiniz.

Turkcell Sala su ısıtıcısı ile neler başarılabilir?

Turkcell, “Salla Kazan” kampanyasıyla cep telefonu kullanıcılarına birçok alanda değerli ödüller kazanma fırsatı sundu. Bazı Turkcell uygulamalarında 1 GB'den 10 GB'a kadar İnternet hediye paketleri, hediye paketleri, SMS hediye paketleri, hediye kullanım paketleri gibi birçok ücretsiz hediyeden birini kazanmak için sadece “dijital oynatıcı” uygulamasına giriş yapmanız ve elden çıkarmanız yeterlidir. gösterildiği gibi.

'Shake & Win' kampanyasındaki hediye kutularının türüne bağlı olarak kullanıcılara bazen bir saat, bazen bir gün, bazen bir hafta ve bazen bir ay gibi bir kullanım süresi sağlıyorlar. “Shake and Win” kampanyası için gerekli talimatları uyguladıktan sonra Shake & Win kampanyası başlar. Kampanya bilgilendirme mesajını cep telefonunuza aldığınızda kazandığınız hediyeyi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Turkcell Sala su ısıtıcısı hangi gün bitti?

Turkcell Shake & Win kampanyası sürekli olarak kullanılmamaktadır. Kampanyanın belirtilen süresi boyunca kullanılır. Turkcell, kullanıcılarının kampanyaya katılım hakkını haftada bir sınırlandırdı.

“Salla ve Kazan” kampanyası her Perşembe akşamı ve Cuma akşamı çağrı yenilenir. Kullanıcı kampanyadan kazandığı hediyeyi ertesi Perşembe gününe kadar kullanabilir. Hediye kutunuzdaki kullanılmayan haklar asla serinizde birikmez. Ne yazık ki bir hafta içerisinde titreşim özelliğini kullanmayan bir kullanıcının bu hakkı tekrar kullanma seçeneği bulunmamaktadır. Turkcell, “Salla Kazan” kampanyası ile kullanıcılarına pek çok ücretsiz hediye veya hediye paketi sunan bu kampanya ile kullanıcılarını elinde tutmayı başardı.

Turkcell Salla Kazan faturalı hat oldu

Turkcell abonelerine sunulan titreşimli kombi sadece faturalı hatlarda değil, faturasız hat sahiplerine de sunuluyor. Faturalı veya ön ödemeli olsun, tüm Turkcell aboneleri her shake'i kazanabilir. Ancak faturalı hat sahiplerine Turkcell'den daha fazla bedava internetin sunulduğu biliniyor.

Turkcell kazanı sallayamıyorum

Pek çok insanın karşılaştığı en yaygın sorunlardan biri de Türklerin titreşim sorununu yenememem. Haftada bir sallayarak kazanma hakkına sahipsiniz. Shaking and Winning'i bir hafta içinde bitirmediyseniz, uygulamayı telefonunuzdan kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz. Sorun devam ederse, uygulamada Dijital Operatör doğrudan desteğe başvurabilirsiniz. Shake kazanırsa, hile kazanmazsa, sistem sarsıntıları tespit edebilir ve ceza olarak zaman yasağı alırsınız.

Titreşim kabı nasıl yapılır

SMS ile Turkcell Sala Kazan nasıl yapılır

Turkcell titreşim kazancı artık SMS veya SMS ile yapılmamaktadır. Çarparak kazanmak için Turkcell hesabımın takma adıyla Dijital Operatör uygulamasına giriş yapmanız gerekiyor. Dijital Operatöre girdikten sonra, karşınıza çıkan hediye kutusuna tıklayarak zıplayarak kazanabilirsiniz.

Rock Boiler'da çevrimiçi kazanan saatler

Ücretsiz internet bağlantısı kazanmak için her Cuma ne kadar erken sallanır ve kazanırsanız, internet paketini kazanma şansınız o kadar yüksek olur. Perşembe gecesinden Cumaya kadar giriş yaparak geceden inerek internetin anında yaratılmasını sağlayabilirsiniz. Bedava internet paketi ilk defa sistem tarafından dağıtıldığı için ilerleyen günlerde her shake için kazananlar işe yaramayan bedava hediyeler kazanıyor.

Salal Win'de internet kazanma saatleri en uygun olanı Cuma 00:00 ile 08:00 arasındadır. Bu saatlerde çalkalayıcı su ısıtıcısı yapanlar genellikle internet paketini kazanırlar.

Turkcell Sla Kazan nasıl bir figür olur?

Shake Win Hediyeleri göndermek için Shake Win uygulamasının en son sürümünü kullanmanız gerekir. Shake & Win uygulamasına giriş yaptıktan sonra kazandığınız hediyeyi görebilirsiniz. Dilerseniz kazandığınız hediyeyi başka bir numaraya gönderebilirsiniz.

Hediyenin gitmesini istediğiniz hediye numarasını yazmanız, kurtulup kazanmanız veya hediyeyi başka bir numaraya göndermeniz yeterlidir. Ancak bu özellik belirli zamanlarda aktiftir. “Salla ve Kazan” özelliği şu anda arkadaşınıza göndermek için etkin değil.

Kazanı öde, sipariş ver

Turkcell aboneleri için uyguladığımız Winning shake, faturalı veya ön ödemeli olsun, ücretsiz olarak titreşim kazanmanızı sağlıyor.

Bu yazımda Turkcell 2021 kombi vibrasyonunun günlük olarak nasıl bilgilendirileceğini anlatmaya çalıştım.Sorularınız varsa yorumlar bölümünden sorabilirsiniz.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *