Turkcell Superbox Nedir? Nasıl İptal Edilir?

Turkcell Superbox Nedir? Nasıl İptal Edilir?

Turkcell Süper Kutu, Turkcell'in 4.5G hızını kullanarak internet altyapısı veya internet bağlantısı olmayan her yerde kullanabileceğiniz internet teknolojilerinden biridir.

Her alanda oldukça başarılı olan Turkcell, evde internet kullanmak isteyen ancak herhangi bir kurulum yapmadan altyapısı olmayan yerlerde kullanmamıza olanak sağlıyor. Evde, işte, evde veya okulda sadece bir elektrik prizine takarak 4.5G hızında internete erişmenize yardımcı olur.

Bu yazıda Super Box Turkcell nedir? Super Box Turkcell fiyatı ? Turkcell ve superbox kullanıcılarının yorumlarıyla birlikte detaylı bir kampanya oluşturmaya çalıştım.

Turkcell Süper Kutu nedir?

Turkcell Superbox, bağlantısız ve internet kesintileri gibi uzak bölgelerde ve internet altyapısı olmayan belirli kırsal kesimlerde yaşayanlara 4.5G internet bağlantısı sağlayan teknolojilerden biridir, yavaş internetiniz var.

Superbox, modemdeki SIM kart ile bölgenizdeki baz istasyonunu arayarak hızlı ev internet hizmeti sağlar. Kablo veya kurulum olmadan kullanabileceğiniz Superbox, elektrik prizinin olduğu her yerde kullanmanıza olanak tanır.

Turkcell Super Box fiyatı

Her ihtiyaca ve bütçeye uygun paketler içeren Turkcell Süper Online fiyat listesi,

Paket ismi kota Maliyetler
Süper kutu 50 GB 4,5 GB İnternet 50 GB 139.9 test
İnternet Süper Kutusu 100 GB 4,5 GB 100 GB 159,9 TL
Süper Kutu 200 GB 4,5 GB İnternet 200 GB 269 Türk Lirası
İnternet Süper Kutusu 500 GB 4,5 GB 500 GB 399.90 test

Superbox'ın Avantajları

 • 4.5G'nin olduğu her yerde, altyapı sıkıntısı olmadan kullanılabilir.
 • Kurulum çok kolaydır. 4.5G SIM kartlı bir bağlantı noktası yeterlidir.
 • Bulunduğunuz bölgede fiber altyapı yoksa Superbox sayesinde 4.5G internet kullanıma başlayacak.
 • Superbox evde, işte ve yazın kullanılabilir. Evinize taşındığınızda veya ailenizi ve sevdiklerinizi ziyaret ettiğinizde fiber optik internet bağlantınızı yanınızda taşıyabilirsiniz.

Turkcell Super Box kampanya detayları

Turkcell Superbox ile internete erişmek için Turkcell Platinium'a üye olmanız gerekmektedir. Plus Superboxboz kampanya detayları;

 • Superbox kampanya ücreti 50 GB 159 TL, erken iptal ücreti 40 TL oldu. Superbox için 50 GB'lık kampanya bedeli 119 TL, erken iptal ücreti 80 TL oldu. Bu tarihten sonra kampanyaya katılan aboneler bu oran üzerinden ücretlendirilecektir.
 • İlk ay 500GB internet bağlantısı sağlanacak. Yükümlülüğün süresi dolmadan bozulursa ilk ay yukarıda belirtilen 500GB ücret üzerinden 450 TL tahsil edilecektir.
 • Taahhüde uyulmaması durumunda kampanya kapsamında verilen paket indirim ücreti ve KDV dahil 200 TL kurulum hizmet bedeli nihai faturaya yansıtılacaktır.

Turkcell Super Box fiyatları

Turkcell Superbox, 4.5G hızında 4 tip tanımlı internet paketi içerir. Bu paketlerin yükleme veya indirme hız sınırı yoktur. Bulunduğunuz bölgeye bağlı olarak elde edilebilecek en yüksek hıza ulaşabilirsiniz.

 • İnternet Süper Kutusu 50 GB 4,5 GB
 • İnternet Süper Kutusu 100 GB 4,5 GB
 • Süper Kutu 200 GB 4,5 GB
 • İnternet Süper Kutusu 500 GB 4,5 GB

Turkcell Superbox iletişimi ve müşteri hizmetleri

İnternet bağlantınız yoksa veya Superbox internet bağlantısı ile ilgili bir sorunuz varsa teknik destek için 0532 532 0000 numaralı telefonu arayarak Turkcell müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Superbox Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmek için , Superbox Müşteri Hizmetleri ile Doğrudan İletişim başlıklı makalemize başvurabilirsiniz .

Turkcell Super Box incelemeleri ve kullanıcıları

Turkcell Super Box kullanıcıları, var şikayetleri web sitesinde bazı şikayetler buldu. Bu hizmeti alırken özellikle çay fiyatı için yüksek fiyatlar aldıkları için sözleşmeyi dikkatlice okumaları gerektiğini söylediler.

Superbox kullanıcıları yorumlarda sıkça dile getirilen Superbox'ın internet hızı bazı yerlerde iyi iken bazı alanlarda ciddi bir problemdir.

Kaç gün gelip Superbox'ı kuracağını soran birkaç kullanıcı , yorumlarında genellikle bir veya iki gün içinde yüklediğini söyledi .

Superbox uygulaması için gerekli belgeler

Superbox'ı kurmak için kimlik ve ev adresi bilgileri gerekli olacaktır.

 • Hizmetin talep edildiği adres bilgileri.
 • Adres hizmet sağlamak için uygunsa, kurulum için bir randevu planlanacaktır.
 • Kurulum aşamasında adreste ikinci bir kontrol yapılarak uygunluk, abonelik ve kampanya sözleşmelerinin imzalanması halinde ürün üzerinde gerekli kontroller yapılarak kurulum tamamlanarak Superbox teslim edilir.

Turkcell Super Box nasıl iptal edilir

Turkcell Super Box aboneliğinizi iptal etmek için Superbox müşteri hizmetleri numarası olan 0850222 1222'yi aramanız gerekmektedir. İptal talebi Turkcell Super Box müşteri hizmetlerine gönderilir. İptal talebinde bulunduktan sonra, modemi ve diğer cihazları en yakın Super Box Operasyon Merkezine aramanız ve teslim etmeniz istenir.

Super Box kurulum ücretleri

Superboz için kurulum ücreti olmamakla birlikte zorunluluğun ortadan kalkması durumunda 200 TL ve ilk 500 GB'a eşdeğer 450 TL kurulum ücreti alınacaktır. Ayrıca paket ücreti 139 TL'den başlıyor ve 399 TL'ye kadar çıkıyor.

Bu yazımda sizlere Turkcell Super Box'ın ne olduğu, nasıl kullanıldığı ve fiyatları hakkında biraz bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorumlar kısmına yazabilirsiniz.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *