Turkcell Superbox Taahhüt Sorgulama ve Bozma (İptal Bedeli)

Turkcell Superbox Taahhüt Sorgulama ve Bozma (İptal Bedeli)

Turkcell Super Box abonelik anketini gerçekleştirebilir , istediğiniz zaman Turkcell Süper Box'tan çekilme ücreti borçları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Para çekme masrafları, sizin için yapılan indirimlerin son faturanıza yansıması olarak adlandırılır. Superbox'ı 12 ay veya 24 ay kullanmayı kabul ederseniz, bu süre boyunca indirimler uygulanacaktır.

Turkcell Super Box teknolojik bir devrimdir. Superbox ile internet altyapısının olmadığı yerlerde interneti kullanabilirsiniz. İnternet altyapısının olmadığı yerlerde tercih edilen Superbox, bir elektrik prizine takılarak hemen kullanılabilir. Mobil internet diyebileceğimiz Superbox, cep telefonu hattınızın bağlı olduğu baz istasyonuna bağlanarak size hızlı kablosuz interneti kullanma deneyimi yaşatır.

Cep telefonu kullanıyorsanız ve internete ihtiyacınız varsa Turkcell'in bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Superbox taahhüt isteği

Turkcell Süper Box

Hızlı internet kullanımı ve istediğiniz yere ulaşım imkanı sağlayan Superbox'a olan talep de yüksek. Ancak, bazı Superbox kullanıcıları bağlantı kesilmesi, zayıf internet bağlantısı, bağlantı sorunu veya başka nedenlerle Superbox aboneliğini iptal etmek isteyebilir.

Bu yazımızda Turkcell Super Box para çekme ücretleri, Turkcell Super Box para çekme ücretleri ve iptal ücreti talepleri hakkında bilgi vermeye çalıştık. Superbox paylaşımını kırın ve Turkcell Superbox'ın bilgilerdeki katılımını sorgulayın.

Turkcell Super Box'ın arıza taahhüdü

Turkcell Super Box'ın arıza taahhüdü
Turkcell Super Box'ın arıza taahhüdü

Bağlılık, kelimenin tam anlamıyla bir şeye söz vermek anlamına gelir. Superbox'ı kullanırken bir taahhütte bulunduysanız, söz konusu şirketle karşılıklı bir söz vermiş olursunuz.

Turkcell Superbox, taahhüt üzerine 12 veya 24 aylık indirim kullanmanıza olanak tanır.

Superbox'tan para çekme ücretleri nedir?

Superbox'tan para çekme ücretleri nelerdir
Superbox'tan para çekme ücretleri nelerdir

Superbox kampanyalarında indirim almak için katılımı onaylıyorsunuz, ancak katılım süresinden önce çıkış yaparsanız bir para çekme ücreti ödeyeceksiniz. Taahhüt süresinden önce çıkış yaparsanız, indirimler ve varsa cihaz bedeli son faturanıza yansıtılacaktır.

Örneğin 6 ay boyunca 24 aylık bir nişan kampanyası kullanıp ardından iptal ettiğinizde size 6 ay boyunca sunulan indirim son faturanızdan peşin olarak alınır.

Turkcell Super Box çekiliş ücretleri ne kadardır?

Turkcell Superbox para çekme veya Superbox iptal işleminin ücretine, size verilen indirimlerin geri çekilmesi denir. Satın aldığınız Superbox planı ne olursa olsun, Turkcell size ilk ay için 500 GB ek internet veriyor. Superbox'ı erken iptal ederseniz, isterseniz veya kapatırsanız, ilk ay sağlanan 500 GB için yaklaşık 450 TL ödemeniz gerekecektir. Elbette bu indirimlerin dışında kalıyor.

Açıkçası ilk kurulum ücretsiz ancak taahhüt süresi bitmeden iptal ederseniz 200 TL ücretlendirileceksiniz.

İlk ayda verilen 500 GB ücret ve kurulum ücreti toplamı bile 650 TL civarında bir ücretle sonuçlanıyor.

Turkcell Super Box katılım dönemi

Turkcell Süper Kutu ne kadar dayanır? Superbox kullanan birçok insan da bunu merak ediyor.

Turkcell Superbox'ın katılım süresi kampanya durumuna göre değişiklik gösterebilir. Ancak, genellikle 12 veya 24 aylık taahhüt seçenekleri vardır. Paketi satın alırken taahhüt süresini belirtebilirsiniz.

Turkcell Super Box iptal ücretini nasıl hesaplayıp sorguluyorsunuz?

Superbox iptal ücreti hesaplamasını basit bir şekilde açıklayacak olursak;

 • İlk ay için ek 500 GB 450 TL
 • Kurulum ücreti için 200 TL ödüyorsunuz
 • İndirimler kullandığınız ay sayısına göre dahil edilecektir.
 • Vergiler

Turkcell Super Box sözleşmesi için nasıl başvurulur

Turkcell'e katılım başvuru sürecini en iyi ve en net cevabı almak için cep telefonu merkezleri veya müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz. Bu şekilde, müşteri temsilcisi bağlantı ihlalinin maliyetini ve kendilerine uygulanan ücretleri hesaplayacaktır. Faturanın toplam tutarı ile ilgili bilgiler iletilecektir. Bu faturayı ne zaman ödemeniz gerektiği hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Bu sefer sizler için süpermarket fon çekme ücretleri , süper kutu yükümlülüklerinin detayları ve başvuru süreçleri hakkında araştırma yapmaya ve bilgi vermeye çalıştık.

Saç modelleri

 • 1 Superbox'a girmek için başvuru
 • 2 Turkcell Super Box kırılma taahhüdü
 • 3 Superbox'tan para çekme ücretleri nedir?
 • 4 Turkcell Süper Kutu tahsil etmenin maliyeti nedir?
 • 5 dönem Turkcell Super Box taahhüdü
 • 6 Turkcell Superbox iptal ücreti nasıl hesaplanır – Talep?
 • 7 Turkcell Super Box taahhüt başvurusu nasıl yapılır

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *