Turkcell Yenilenen Salla Kazan ile hediyeni kendin seç

Turkcell Yenilenen Salla Kazan ile hediyeni kendin seç

4.5G Shake Boiler kampanyası yıllardır Turkcell'dekilerden biri. Kazan Yenilenmiş Çek ile hediyenizi seçin. 'Shake & Win' kampanyası faturalı ve ön ödemeli Turkcell müşterileri tarafından yıllardır kullanılmaktadır. Kampanyaya katıldığınızda, düzinelerce önceden tanımlanmış eşantiyondan birini kazanabilirsiniz.

Kampanya ücretsiz internet, dakikalar, kısa mesajlar, TV +, düdük, dergi ve daha fazlasını sunuyor.

Artık Shake It Win'de kendi hediyenizi seçebilirsiniz. Dijital Operatör uygulamasından Shake Boiler'a girin ve anında eşantiyonunuzu seçin.

Kampanya hakkında ek bilgiler:

  • 4 Aralık 2019 ile 4 Mart 2020 tarihleri arasında İzmir, Manisa, Ayden, Denizli, Muğla, Afyon, Kütahya ve Uşak'taki Turkcell mağazalarından yeni hat veya numara aktaran faturalı tek ses Turkcell müşterilerimiz 12 yaşına kadar her ay bir ilave shake hakkına sahiptir. ay. Kazanacak. Kullanılmayan ek heyecan hakları bir sonraki aya devredilmeyecek, ek heyecan hakları 30 gün içinde tek satıra tahsis edilecek.
  • 19 Ocak 2020 tarihi itibariyle Ankara, Bursa, Diyarbakır, Edirne, Gaziantep, İzmir, Kayseri, Kerklareli, Kilis, Kütahya, Malatya, Kerdağ ve kadın anlıurfa illerinden yeni tesis veya numaralara sahip kişi ve firmalardan faturalı ses hattı müşterileri ücretsiz internet bağlantısı hakkına sahiptir Haftada bir 2 GB kapasite.

Kampanyaya Turkcell Hesabım uygulamasından katılabilirsiniz.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *