Turkcell’den Herkese 10 TL Veriyor Son gün 30 Kasım 2019

Turkcell’den Herkese 10 TL Veriyor Son gün 30 Kasım 2019

Saç modelleri

  • Turkcell Paycell uygulamasından nakit hediye şeklinde 10 TL
  • 2 Paycell uygulamasından 10 TL'lik bağış kampanyası nasıl uygulanır?

Turkcell aboneleri bu kampanyadan 10 TL kazanıyor. Paycell uygulamasından nakit hediye şeklinde 10 Türk Lirası. Turkcell aboneleri bu hediyeyi bazı küçük işlemlerle kazanabilirler. Kampanyadan yararlanabilirsiniz. Faturalı ve faturasız aboneler kampanyadan yararlanabilir. Bu yazımızda Paycell uygulaması için 10 TL'lik bağış kampanyasının tamamı hakkında bilgiler paylaştık. Kampanya koşullarına uygun olan herkes bu fırsattan yararlanabilir.

Paycell uygulamasından tam 10 TL hediye para kampanyası ile 10 TL kazanabilirsiniz. Bundan sadece Turkcell aboneleri yararlanabilecektir. Farklı operatör müşterileri bu kampanyaya katılamayacak. Daha fazla fırsat için Turkcell'in Bedava İnternet kategorisindeki kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Turkcell Paycell uygulamasından 10 Türk Lirası hediye parası

16 Ekim 2019-30 Kasım 2019 tarihleri arasında elektrik, su, doğalgaz veya İstanbulkart'a yüklenen bakiye gibi finansal veya şirket faturalarını ödeyen belirli kriterlere sahip Turkcell aboneleri, 1 hafta geçerli 10 TL'lik tam hediye alacaklar. Google uygulamalar.

  • Google Play'de geçerli olan 10 TL bir hafta boyunca geçerli olacak ve Turkcell mobil ödeme tercih edilerek yapılan alışverişlerde kullanılacaktır. Bu süre içinde kullanılmayan hediye parası otomatik olarak iade edilir ve silinir.
  • Kampanyaya katılacak müşteri sayısı 10.000 ile sınırlıdır.

Paycell uygulamasından tam 10 TL nasıl bağışlanır?

162019 Ekim ile 30 Kasım 2019 arasında elektrik, su ve doğalgaz gibi Financell veya şirket faturası ödeyerek veya bakiyenizi İstanbulkart'ınıza yükleyerek katılabilirsiniz.

Hediye içeriği bir hafta geçerlidir. Kullanılmayan 10 TL hakkı, 7 günlük geçerlilik süresinin sonunda otomatik olarak kaldırılacaktır. En son kampanyalara katılarak fırsatlardan yararlanmayı unutmayın.

Güncel Turkcell kampanyaları, hediye dakikaları, SMS ve internet için sayfa bildirimlerini kabul edin. Bu şekilde en iyi faydalardan yararlanabilirsiniz.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *