Turkcell’e Geçiş Çok Çünkü Haydi Gel Kampanyası var

Turkcell’e Geçiş Çok Çünkü Haydi Gel Kampanyası var

Saç modelleri

  • Haydi gidelim kartına 1 Turkcell kampanyası hazır
    • 1.1 Aboneler İnternet Hediye Kampanyasından bir ayda 4 kez faydalanabilir
  • 2 Turkcell Heidi Gel kampanyasını nasıl yürütürsünüz?

Son zamanlarda tüm forumlarda Turkcell'e geçeceklerini belirten üyeler gördük. Tabii ki herkes orada, artık Turkcell'e taşınacağım diyor. Bunun ana nedeni hizmet kalitesidir. İster şebeke ister müşteri hizmeti olsun, Turkcell abonelerine yüksek kaliteli hizmetler sunar. Yeni aboneler ön ödemeli Turkcell tarifelerinden yararlanabilir. Bu kampanya sayesinde bir yılda toplam 24 GB bedava internet kazanacaksınız.

Hemen Turkcell'e gelin, tercih ettiğiniz fiyatlar arasından size uygun fiyatı seçin ve 12 ay boyunca varan 2 GB internet hediyeniz ile kullanmaya başlayın. Turkcell üyesi olmak için Turkcell mağazalarına gidebilirsiniz. Bildiğiniz gibi Turkcell, ücretsiz çevrimiçi tekliflerin çoğunu yıllardır sağlıyor. Kampanyalar sonucunda bazen müşterilerine bir ayda 25GB'a kadar internet hediyeleri sundu. 2019 yılında önceki dönemlere göre daha az kampanya olsa da hemen hemen her ay ücretsiz internet erişimi alabilirsiniz.

Hazır Turkcell kart sahipleri gidelim

  • 12.04.2018 itibarıyla Aboneler ilk gönderiden itibaren 12 ay boyunca kampanyadan yararlanmaya devam edebilir.

12.04.2019 tarihinden sonra kampanyaya katılan abonelere, 25 ile 34 TL arası planları indirmeleri halinde 30 gün boyunca 1 GB internet hediye hediye edilecek.

Öte yandan 35 TL ve üzeri paket yükleyen aboneler, 30 gün boyunca ulusal hediye olarak 2 GB dahil olmak üzere İnternet avantajı kazanacaklar. Kullanıcı hakları, abonelerin hatlarına otomatik olarak yüklenir. Katılımcı aboneler 25-34 TL arası paket indirdikleri aylarda 30 gün 1 GB, 35 TL ve üzeri paket indirdikleri aylarda ise 30 gün 2 GB bedava internet hakkına sahip olacaklar. Elde edilen haklar otomatik olarak hatlara yüklenecektir.

Bu hediye “GNÇ Avantaj 6GB” İnternet kampanya paketi için geçerli olmayacaktır.

  • 12.04.2019 tarihinden önce kampanyaya katılan aboneler, ilk katılım tarihinden itibaren 12 ay 27 TL ve üzeri plan ücretlendirmeleri halinde 30 gün geçerli 1 GB internet alabilirler.

Aboneler Hediye İnternet kampanyasını bir ay içinde 4 kez kullanabilir

Aynı ayda kampanya kapsamında sunulan bir avantaj için ön ödemeli abone sayısı 4 ile sınırlıdır. Aynı ayda bir Gelelim kampanyası kapsamında sunulan bir aboneden hediye 1'in maksimum 4 katına eşittir. GB kar. Hediye 2 GB'a kadar 4 defaya kadar kullanılabilir.

Turkcell Heidi Gel kampanyasını nasıl yürütürsünüz?

Numaranızı kampanya tarihleri arasında transfer ederek veya yeni hat satın alarak Turkcell'den bireysel ön ödemeli paketlere gelin.

Kampanyada kazandığınız haklar sadece ulusal düzeyde geçerlidir. Kampanya ön ödemeli abonelere özeldir.

Not : İnternet ulaşımı ve yeni hat satın alma gibi kaliteli hizmetler ve bilgiler için Turkcell Cep Telefonu Merkezini ziyaret edin. Kampanya detaylarını ilgili kuruluşla teyit edin.

En son haberler için sayfa bildirimlerini kabul etmeyi unutmayın.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *