Vodafone Bana Ne Var Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone Bana Ne Var Kampanyası Nasıl Yapılır?

Benim için Vodafone nedir, nasıl yaparım, Vodafone Benim için tekerlek nedir? İnternette kazanan sorular genellikle en popüler sorulardan bazılarıdır. Vodafone ile sürpriz hediyeler ve ücretsiz internet erişimi kazanabilirsiniz.

Bu yazımda sizlere Vodafone Bane ile bedava internet bağlantısı elde etmek için yapmanız gerekenler hakkında biraz bilgi vermeye çalışacağım. Çarkı haftada bir döndürerek, çarkın durduğu yerde iyi şeyler kazanacaksınız.

Vodafone sahip olduğumu nasıl yaparım

Vodafone ME WHAT VAR'ı döndürmek için önce telefonunuza Vodafone Yanim Uygulamasını indirmelisiniz. My Side uygulamasını indirdikten sonra, NELER VAR? Bölümüne giriş yapın ve çarkı açın.

Akıllı telefonunuz yoksa veya telefonunuzda Yanim uygulaması yüklü değilse, telefonunuza BANANEVAR yazıp 5065 mesaj gönderin, hediyeler için SMS ile bilgilendirileceksiniz.

Her Pazartesi etkinleştirilen What's Me Turntable ile ücretsiz hediyeler, indirimler ve ücretsiz internet alabilirsiniz.

Vodafone Nasıl Kullanılır?

Eğer haftada bir kez katılabilirler hediye çarkını, katılmak için, telefonunuzda Yanima uygulamasını indirmeleri gerekir. Yanim uygulaması ile bir çok işlemi kolayca yapabilir, birçok bedava hediye ve bedava internet bağlantısı kazanabilirsiniz.

Vodafone Me What's Up ile 500MB, 1GB, 2GB, 4GB, 5GB ve sürpriz hediyeler kazanmak mümkün.

Vodafone Bana ne olacak Nasıl kısa mesaj gönderebilirim

Vodafone bana nasıl mesaj gönderecek sorusuna cevap verecek; Yanımdaki Vodafone uygulamasında “Bana ne uyar” linkine tıklayarak doğrudan çarkı çevirerek hediye alabilir veya direkt telefonunuzdan mesaj atarak benim için bir hediye alabilirsiniz.

Telefonunuzun mesaj kısmından BANANEVAR yazıp 5065 SMS göndermeniz yeterlidir. Kazandığınız hediye, hattınızda bir mesaj olarak işaretlenecektir.

Vodafone benim için yenilikler hangi günler yapılabilir

Vodafone yanım uygulamasında oturum açarak What Is It Ben oynayabilirsiniz. Vodafone her hafta Pazartesi günleri bana geliyor. Bu haftada bir Pazartesi günü Yanim uygulamasına giriş yapılarak yapılır.

Vodafone benimle ödediğim şey

Vodafone'un faturalı, ön ödemeli ve eğirme hatları için yaptığı What on Me yarışmasına giriş tamamen ücretsizdir. Benim adıma kazandığınız hiçbir ücretsiz hediye için sizden ücret alınmayacaktır.

Vodafone Wheel Ne Çalışmıyor?

Nadiren bazı kullanıcılar Vodafone çarkının dönmediğini veya çarkın çalışmadığını söylüyor. İnternet bağlantısı yavaş olabilir veya uygulamanın yeniden indirilmesi gerekebilir. Uygulamayı kaldırıp yeniden yüklerseniz sorun ortadan kalkar.

Vodafone burada ne var

Vodafone Uygulamasına giriş yaparak kullanabileceğiniz hediye çarkı hilesi yoktur. Her Pazartesi yanımdaki uygulamaya giriş yaparak Vodafone'dan bedava internet kazanabilirsiniz.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *