Vodafone Bedava İnternet Hilesi

Vodafone Bedava İnternet Hilesi

Bedava İnternet Vodafone kazandı Hilesi; Son yıllarda dağıttığı bedava GB ile adından söz ettiren Vodafone, yeni aboneler çekmeye devam ediyor. Aboneleri sadece yüzlerinde değil, ceplerinde de güldürüyor. Kesintisiz bağlantı sağlayan Vodafone, sadece dağıttığı ücretsiz internet paketleri ile değil, aynı zamanda konuşma süresi, ücretsiz SMS ve çeşitli şirketlerde kişiye özel indirimlerle de operatör değiştirenlerin tercihi oluyor.

Yurtiçi ve yurtdışında kullanıma açılan çok sayıda çevrimiçi kampanya ve paket, Vodafone'u diğer operatörlerin önüne geçiriyor. Ücretsiz internet çok şey getirdiğinden aboneler neredeyse hiç internet ücreti ödemiyor. Web sitesinde, akıllı telefon uygulamasında ve abone merkezlerinde bu kampanyalar hakkında net ve doğrudan bilgiler bulunmaktadır.

Vodafone'dan bedava internet nasıl oluşturulur Hilesi

Vodafone'dan faturalı veya ön ödemeli ücretsiz internet erişimi almak için yapmanız gerekenler;

Vodafone hat sahipleri ücretsiz internet erişiminden yararlanıyor

Vodafone'a gelenler artık ücretsiz GB'den yararlanıyor. Vodafone'dan yeni faturalı hat satın alan veya başka bir operatörden geçiş yapanlar, aylık 12,5 GB karşılığında 60 GB internete ücretsiz sahip olacak. Kampanyaya katılmak için ek SMS göndermenize gerek yoktur. Hattınız etkinleştirildikten sonra, telefonunuzda ücretsiz GB birimleri alacaksınız. Ayrıca kullanmaya başlamanız için size bir SMS gönderilir.

Vodafone Yantım 5 GB Hediye İnternet Uygulamasını İndirin

Abonelik hizmetlerini gerçekleştirebileceğiniz, fatura ödeyebileceğiniz, kampanya ve fiyatlandırma bilgileri alabileceğiniz Vodafone mobil uygulaması; Vodafone Yanımda uygulamasını cep telefonunuza indirdikten sonra şifreniz ile giriş yapın, ekstra paketler bölümüne girin ve bir hafta boyunca 5 GB internet kazanın.

Yeni Vodafone aboneleri için ücretsiz internet

Abone merkezlerine gidip yeni bir hat satın alacak vaktiniz yoksa; Vodafone web sitesini ziyaret edebilir ve başvuru yapabilirsiniz. Formu doldurup fiyatınızı seçtikten sonra hattınız ücretsiz olarak adresinize teslim edilecektir. Ek olarak, aboneliğiniz etkinleştirildiğinde, ayda toplam 3,2 GB olmak üzere 6 GB ücretsiz internet alacaksınız.

Vodafone City İnternet'e özel bir hediye

Vodafone for Cities'in belirlediği kampanyadan yararlanmak için; İzmir, Bursa, Mersin, Kayseri, Adana, Balıkesir, Manisa, Hatay, Denizli, Samsun, Diyarbakır, Kocaeli, anlıurfa, Sakarya, Konya'da ikamet etmelisiniz. Seçilen fiyatın yanı sıra bu illerde yaşayan, yeni hat satın alan, ön ödemeli hattan faturalıya geçiş yapan ve faturalı hatta numara taşıyan herkese 2 GB bedava internet sunuluyor. Ayrıca hattınızdaki ücretsiz GB İnternet tanımı bir yıl sürmektedir.

Vodafone Gençler için Ücretsiz İnternet

Vodafone'un 25 yaş altı genç abonelere özel grubu Freezone, ücretsiz GB dağıtıyor. Bu kampanyadan yararlanmak için, Vodafone'dan akıllı telefon uygulaması Vodafone, size uygun fiyatı benim tarafımdan belirleyerek veya site üzerinden online işlemlere girerek; En yüksek kullanım oranınıza göre müzik, video, oynatıcı veya instagram planlarından birini seçerek Go İnternet'i ikiye katlayabilirsiniz. Tamamen seçtiğiniz fiyata kaç gigabayt dahil edildiğine bağlıdır.

Kısaca belirtmek gerekirse; Tarifenizden 3 GB internet satın aldıysanız; Ücretsiz 3GB internet hattınızda ayarlanır. Ekstra paket seçimi ile her ay her ay GB kullanılmaktadır. Kampanya 12 ay geçerlidir.

Vodafone Bedava interneti seviyorum

Vodafone'un internette yaptığı “İnterneti Seviyorum” anketine cevap veren herkese 1 yıl geçerli ücretsiz 3 GB internet veriyor. Ek olarak, bir anketi tamamlayan ve 5 yıl boyunca ücretsiz 1 TB kazanan herkese tek bir ücret hakkı verebilirsiniz. Ayrıca bu ankete katılıp numarasını bir ay içinde Vodafone'a ulaştırırsa, Vodafone abonesi olmasa bile cayma hakkı ve 3 GB ücretsiz alabiliyor. Bu, ödülü kazanırsanız da geçerlidir.

Vodafone İnternet'i paylaşın ve kazanın

Vodafone kullanıcıları arasında en çok kullanılan ücretsiz kazanç yöntemi; Başka bir kişiyle kullanamayacağınız oranınızın GB'ını paylaşabilirsiniz. Bunun için web sitesinden Vodafone, Vodafone akıllı telefon uygulaması, online işlemler veya SMS sistemini kullanabilirsiniz.

Uygulama veya online siteye girerken şifrenizi girin, hediye paylaşım bölümünde göndereceğiniz GB veya megabayt miktarını belirtin, göndereceğiniz numarayı yazın ve iade edebilirsiniz. Tek bir tıklama ile başka bir mutlu insan. Ekstra MB ve GB boşa harcanmayacaktır ve ay sonunda silinecektir. Örneğin SMS ile GB veya MB göndermek için 500 MB 054 ********** yazmalı ve 4555 girmelisiniz. Birkaç dakika içinde, hediyenizin daha önce alındığına dair SMS ile tekrar bilgilendirileceksiniz. Diğer kısım.

Vodafone'dan kontörlü hatlara özel bir internet hediyesi

Kontörlü hatlar için her Pazartesi hattınızı şarj ettiğinizde, ay boyunca kullanabileceğiniz 2 GB bedava internet veriyor. Bu kampanya hakkında bilmeniz gereken önemli noktalar: 4 Pazartesi arka arkaya hattınıza en az 25 TL eklemiş olmalısınız. Koşullar yerine getirildikten sonra ay boyunca düzenli olarak kullanabileceğiniz 2GB internete sahip olabilirsiniz.

Vodafone İnternet avcıları internete hediyeler veriyor

Vodafone Eğlenirken Kurtarın, İnternet Avcıları sizi Go'da neredeyse boğacak. Öncelikle oyunu telefonunuza indirmeniz ve Vodafone uygulamasından numaranızı ve şifrenizi girmeniz gerekiyor. Ardından verilerinizi ve konum bilgilerinizi paylaşmalısınız. Oyuna başladıktan sonra sokakta yürürken, evinizde ve iş yerinizde önünüzden geçen bitleri yakalamalısınız. Ancak bu parçaları tek bir yerde durarak yakalayamazsınız. Hareket halinde veya farklı yerlerde olmalısınız. Bitler kırmızı renktedir.

Bitlerden kazandığınız miktar; Her şey oyunu ne kadar süreyle kullandığınıza, normal faturanıza veya TL depozitonuza, Vodafone aboneliğinize ve biraz da şans ve beceriye bağlıdır. 26 yaşın altındaki aboneler uygulamayı kullanabilir. Oyun içi mağazada bitleri anında çevrimiçi bir hediyeye veya indirim paketine dönüştürebilirsiniz.

Vodafone uygulamasındaki Spinner oyunu, ücretsiz MB'ler ve GB'ler ile birlikte internet avcısı oyunu gibi tamamen ücretsizdir. Uygulamaya girdikten sonra sağ üstteki oyunda çarkı çevirerek, haftalık 5 GB'a kadar ücretsizdir.

Unutmayın, vodafone Hilesi bedava internet diye bir şey yoktur , sadece internet sağlayan bazı yöntemler ve uygulamalar vardır. Ücretsiz internet kazanmak için güncel internet kampanyalarını ve bağış yöntemlerini takip ederek internetten kolaylıkla doğru şekilde kazanabilirsiniz.

Bu yazımda sizlere Vodafone Hilesi Bedava İnternet ve Vodafone Hilesi Bedava İnternet nasıl yapılır hakkında bilgi vermeye çalıştım. Konuyla ilgili her türlü sorunuzu yorumlar kısmına yazabilirsiniz.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *