Vodafone Bedava İnternet Paketi Kampanyaları

Vodafone Bedava İnternet Paketi Kampanyaları

Vodafone, 2021 yılında da Ücretsiz İnternet Paketi Kampanyalar ile müşterilerine İnternet hediyeleri dağıtmaya devam ediyor. Vodafone, müthiş Campaigns kampanyalarıyla ücretsiz internet paketleri sunuyor ve bunu yapıyorlar ve müşterilerine bol miktarda bedava internet sunuyorlar.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyası, Vodafone Bedava İnternet Paketi, Vodafone Bedava İnternet Paketi, Vodafone'dan bedava internet nasıl alınır diye soran birçok Vodafone kullanıcısına ücretsiz güncel teklifler sunan İnternet Kampanyalarını detaylı olarak yazmaya çalışacağım.

Vodafone 2021 Ücretsiz İnternet Paketi

Vodafone Bedava İnternet Paketi kampanyası ile ücretsiz internet kazanmak için mevcut kampanyalarınızın yanı sıra vodafone uygulamaları ile ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Özellikle Vodafone Yanima, en ücretsiz internet uygulamalarından biridir.

Vodafone hediyelerini çevrimiçi olarak nasıl kazanabileceğiniz hakkında ayrıntılı bilgi bulabileceğiniz bu makalede, güncel Kampanyaları da bulabilirsiniz.

Vodafone 2021 Ücretsiz İnternet Paketi

En son Vodafone Bedava İnternet Paketleri ve Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları detaylı olarak güncellendi. İşte ücretsiz internet vodafone 2021 ;

Vodafone Bana Ne Yapmalı Bedava İnternet Paketi

Vodafone me what uygulamasını kullanarak ücretsiz internet bağlantısı kazanmak mümkün. Benim için sahip olduklarınızı haftada bir düzenli yaparak ücretsiz olarak internet kazanabilirsiniz. What me uygulamasını kullanarak bedaba internet bağlantısı kurmanız için telefonunuza Vodafone Yantım uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.

Vodafone Yanim uygulamasının What Me bölümüne giriş yapıp çarkı çevirerek ücretsiz internet bağlantısı kazanabilirsiniz. Tekerleği haftada bir alabilirsiniz.

Vodafone ücretsiz bir çevrimiçi kampanya indirin ve kazanın

Vodafone Upload and Win kampanyanızın bir parçası olarak ücretsiz internet bağlantısı kazanmak için tek yapmanız gereken indirme hedefine ulaşmak. Kampanya kapsamında ücretsiz internet bağlantısı kazanmak için Vodafone Yantım Uygulamasının Ben Ne Yaptığım sayfasında yaptığınız gibi belirtilen indirme hedefini tamamlamanız gerekmektedir.

Hattınıza sabitleyerek 5 GB'a kadar ücretsiz internet kazanırsınız. Her indirdiğinizde, indirme görevinize bağlı olarak hattınızda 5 GB internet ve 1000 dakika ayarlanır.

Vodafone İnternet Avcıları ile oyunla ücretsiz İnternet

Vodafone Freezone abonelerine özel olarak sunulan İnternet Avcıları oyununu oynayarak ücretsiz internet bağlantısı kazanabilirsiniz. İnternet Avcıları uygulamasını telefonunuza indirerek, gün içinde oyun oynayarak her saat ve her gün Vodafone'dan ücretsiz internet bağlantısı kazanmanıza olanak sağladığı için oyunun ICT'sini sonlandırarak çevrimiçi hediyeler kazanacaksınız.

Vodafone bedava internet paketi 1 GB

1 GB ücretsiz internet kazanmak için her Pazartesi, haftada bir benimle uygulamaya giriş yapın ve anında çevrimiçi ÜCRETSİZ kazanın

Ücretsiz Vodafone İnternet Paketi 2 GB

Haftada bir 2GB internet kazanmak istiyorsanız, What's Up With Me bölümüne gidip ücretsiz 2GB internet planı kazanabilirsiniz.

Ayrıca Vodafone'dan bedava internet bağlantısı kazanmak için Super2GB> 3636'ya mesaj göndererek 1 ay boyunca ücretsiz 2GB internet bağlantısı elde edebilirsiniz. Super2GB paketine geçtikten sonra, paketi sonuna doğru geri sarmanız gerekecek. Paketi iptal etmezseniz hattınız TL'ye kesilecek ve paket yenilenecektir.

Super 2GB paketini kullandıktan sonra iptal etmek için “IPTAL SUPER2GB” yazmanız, 3636 yazmanız ve mesaj olarak göndermeniz gerekiyor. Bu plan ilk ay ücretsiz olsa da iptal edilmediği takdirde plan yenilenecek ve ücretlendirileceksiniz.

Vodafone Sürpriz Ücretsiz İnternet Paketi

Online olarak sürpriz bir hediye kazanmak istiyorsanız, hattınıza SURPRIZ yazıp 6666 mesajını gönderdiğinizde hattınıza anında ücretsiz sürpriz hediye alabilirsiniz.

Ücretsiz Vodafone 4GB İnternet Paketi

Vodafone hattını 4.5G uyumlu SIM kart ile değiştiren herkes 4GB internet hediyesi, 4.5G kullanıcısıysanız vodafone internet paketi ücretsiz indirilecek. Kampanyadan hemen yararlanmak için “4.5G” yazıp 4545'e SMS göndermeniz yeterli.

Vodafone'u kurun ve 2 GB bedava internet kazanın

Pazartesi hamilelik kazanma kampanyası 26 yaş altı kontörlü hat sahipleri için Kampanyaların'lerden biridir. Anında Pazartesi günü ÜCRETSİZ 2GB Vodafone İnternet Paketi 30 TL Yükle kazanabilir.

Vodafone Backup ile 500 MB ücretsiz internet

Vodafone Akıl Küpü tarifesi kullanıcıları, vodafone bedava internet paketi kampanyası kapsamında yılda 3 kez bu kampanyadan yararlanabiliyor. Ücretsiz olarak 500MB internet kazanmak için “500YEDEKMB” yazıp 3636'ya bir mesaj göndermeniz yeterlidir.

Ayrıca Vodafone'dan 500MB bedava internet için 500MB 3636 NET mesajı göndermeniz yeterlidir ve bedava internet anında hattınıza yüklenecektir.

Ücretsiz bir Vodafone I Love Internet 3 Go Internet testine katılın

Vodafone'dan internet testini çok beğendim , bedava internet bağlantısı sağlayan, sınava girerek soruları cevaplayan ve anket sonucunda cep telefonu numaranızı girerek anında 3 GB bedava internet bağlantısı elde eden bir uygulama. Vodafone İnternet'i Seviyorum test hizmeti, tüm sınav katılımcılarına ücretsiz olarak 24 saat geçerli 3 GB Byte internet sunar.

Vodafone E-Bill 1 Go İnternet Hediyesi

Faturalı hattınızı elektronik faturaya çevirdiğinizde doğayı koruyor ve 15 gün geçerli internetten bir gün bedava kazanıyorsunuz. E-faturaya geçmek ve fatura bilgilerini SMS olarak almak isteyenler için internet hatlarına anında yüklenecek 1 GB'lık özel bir hediye.

Kampanyaya katılım.

  • E-posta adresi EFATURA> 7000
  • SMSFATURA mesajları> 7000

Bir mesaj yazıp göndererek katılabilirsiniz.

Vodafone 2021 için 1 GB bedava internet

Vodafone kontörlü hat sahiplerine yönelik bu kampanyadan yararlanmak için hattı TL olarak doldurmanız yeterli. Hattınızı 30 TL ve üzeri yüklediğinizde Load-win kampanyasından faydalanmak için 1 ve 2 GB kazanacaksınız. 30 TL ve üzeri yükledikten sonra BANANEVAR yazarak 4455 mesaj gönderirken sürpriz hediyeler ve bedava internet bağlantısı kazanmak da mümkün.

Bu yazımda sizlere vodafone Kampanyaları Ücretsiz İnternet Paketi 2021 hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınızdan geçenleri yorum kısmına yazarak sorabilirsiniz.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *