Vodafone Bedava SMS Hilesi

Vodafone Bedava SMS Hilesi

SMS ile Vodafone Kazanma İpuçları ; Mesajlaşma, günde yaklaşık 24 saat kullandığımız bir iletişim şeklidir ve tüm GSM operatörlerinde olduğu gibi her birim üzerinden faturalandırılır. Genellikle her mesaj kapasitesi olmadan gönderilir. Bu nedenle satın aldığım paketlerdeki metin mesajlarının süresi çok çabuk doluyor. Ardından, gönderi başına fiyat çok daha yüksek olur. Bu durumda kurtarmaya ücretsiz SMS gelir. Ancak ücretsiz SMS kazanma yöntemlerini araştırmak ve bilmek gerekiyor.

Ücretsiz SMS kampanyaları çok çeşitlidir. Bazıları aylık olarak nitelendirilirken, diğerleri tek kullanım için uygundur. Bu nedenle marjların ve küçük kampanya yazılarının dikkatlice okunması, kullanım şartları ve koşulları ve size bilgi verilmesi zorunludur. Bunun için abonelik merkezlerinden ve müşteri hizmetlerinden bilgi alınabilir.

Vodafone Bedava SMS Kazan Cheat Yorum?

25 yaşın altındaysanız ve sık sık kısa mesaj gönderiyorsanız, Vodafone üyesi olmalısınız. Hatlarınızı başka operatörlerden devretmeniz veya diğer operatörlerden Vodafone Freezone'a abone olmanız durumunda, faturasız hatlar için bu özel kampanyaya katılırken Müşteri Hizmetleri veya abone merkezi üzerinden seçim yapmanız istenecektir. 6 aylık bir süre için 5.000 SMS Tüm Yön veya 250 Tüm Yön Dakikasından birini seçmelisiniz. Eğer metin mesajları göndermek istiyorsanız elbette 5000 Metin mesajını tercih ettiğinizi düşünüyoruz. Size böyle bir seçenek sunulmazsa, böyle bir kampanyaya aşina olduğunuzu şiddetle belirtir ve tercihinizi belirtiriz.

İster ön ödemeli ister faturalı hattınız olsun, satın almış olduğunuz paketin SMS'i tamamlandığında anında SMS ile bilgilendirileceksiniz. Bu durumda paniğe kapılıp bu ay pahalı SMS mesajları yazıp yazmayacağımı merak edecek miyim? Düşüncelerinize hapsolmuş olabilirsiniz.

Bu durumda şifrelenmiş kampanya kelimeleri olan ÖZGUR'u yazmanız ve 4545'e mesaj göndermeniz gerekmektedir. Böylelikle hattınızdaki 100 kısa mesaj anında ücretsiz olarak tanımlanır. Böylece istediğiniz kadar özgürce mesaj göndermeye devam edebilirsiniz. Ancak bu mesajları tamamladıktan sonra kampanyaya katılmamalısınız. Bu kampanyadan sadece ayda bir yararlanabilirsiniz. Hediye mesajlarınızın süresi dolduğunda, SMS ile tekrar bilgilendirileceksiniz.

Vodafone Bedava SMS Kazananı Aldatmaca

Her yıl Vodafone'un kuruluş yıldönümünde abonelerine ücretsiz hediyeler dağıtıyor. Bu özel günün tüm aboneleri SMS ve e-posta ile bilgilendirilecektir. Bu kampanyada dağıtılan ücretsiz hediyeler her yıl farklılık göstermektedir. Ancak aynı anda dağıtılan bağışlar bir sonraki yıla kadar kullanılabilir. Çevrimiçi olarak binlerce SMS, binlerce dakika ve binlerce GB kazanabilirsiniz. Logosu her yıl değişen ve SMS ile paylaşılan bu kampanya, Vodafone aboneleri tarafından en çok beklenen kampanyalardan biri seçildi.

Şu anda okuldaysanız ve cep öğrenci tarifesi üyesiyseniz, hattınıza her 25 TL eklediğinizde anında 250 SMS hattınıza tahsis edilecektir. Başka herhangi bir kısıtlama veya işlem yapmanıza gerek yoktur. Yapmanız gereken tek şey öğrenci cep fiyatına üye olmak ve üyelik şartlarına uymaktır. 25 yaşın altında olup, bir abonelik hizmetine veya müşteri hizmetlerine öğrenci sertifikası göndererek tarifeye abone olabilirsiniz.

Vodafone abonelerinin daha faydalı olduğu ve diğer operatörlerin abonelerinden farklı olduğu bir durum daha var. Abone olduğunuz paket veya kampanya ne olursa olsun, parayla eksik SMS, dakika veya GB satın alırsanız bir sonraki aya taşınacaktır. Bu yüzden planlarınızı seçerken her zaman atabileceğiniz dakika, SMS ve Git'in üzerinde bir adım seçmelisiniz. Yani, bir ay içinde çok yoğun iletişim kurduğunuzda, önceki ayların kalıntıları kurtarmaya gelecek. Ek paketler veya ücretsiz teklifler aramanıza gerek kalmayacak.

Ücretsiz Mesaj & Davon Hilesi

Haftalık Vodafone BANEVAR Kampanyasında; Ücretsiz SMS mesajları kazanabilirsiniz. Dikkat edeceğiniz tek nokta, ücretsiz SMS kazanmak istiyorsanız, SMS paketiniz için çok düşük olduğunda BANANEVAR yazıp 4545'e göndermenizdir. 100-500 ücretsiz SMS kazanma şansı, paketinizin içeriği ve yüksekliği.

Dakikalarınız sona erdiğinde bu mesajı gönderirseniz, yine paketinizin durumuna bağlı olarak, her yönden konuşmak için ücretsiz dakikalar alacaksınız. Bu kampanya haftalık olarak kullanılabilir. Son iki haftayı ayın sonuna doğru kullanmak her zaman yararlıdır; Tabii ki, konuşmanız veya mesajlarınız azalmaya başlıyor. Paketinizin durumunu öğrenmek için Vodafone uygulamasına girebilir veya KALAN yazıp 4545'e SMS gönderebilirsiniz.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *