Vodafone Bedava SMS Kazanma Yolları

Vodafone Bedava SMS Kazanma Yolları

Bedava SMS Vodafone'u kazandı ; SMS olarak da bilinen Kısa Mesaj Servisi, cep telefonlarının icadından beri var olan yazılı bir iletişim aracıdır. Bu hizmet ilk ortaya çıktığında, karşı tarafa gönderebileceğiniz bir mesajdaki karakter sayısı çok sınırlıydı. Aboneler mesajda yalnızca 250 karakter, sayı veya noktalama işareti kullanabilir.

Bu nedenle, artık gençler arasında yer alan ünlü harfsiz yazışmaların temelleri atıldı. Nbr? Barış? Gibi kelimeler Türkçede neredeyse gömülüdür. Bu yolu seçerek, mesajlar birkaç karakter, ancak bol miktarda içerik içerebilir. Bugün; Harf sayısı binlerle ifade edilmekle birlikte, ünlüler olmadan SMS kalıpları hala mevcuttur. İster 20 yıl önce, ister bugün olsun, SMS meraklılarının satın aldıkları sınırlı sayıda paket onlara yetmiyor.

Böylelikle daha fazla ödeme yapmadan ücretsiz teslimat yöntemlerini aramak bir norm haline geldi. Genellikle sözlü olarak dağıtılan temelsiz ücretsiz SMS kampanyaları hakkında bilgi bulunur. Sitemizdeki güncel ve gerçek ücretsiz SMS kampanyalarını takip etmenizi ve onlarla vakit kaybetmemenizi tavsiye ederiz.

Vodafone'dan ücretsiz metin mesajları nasıl oluşturulur

Hattınızı yeni bir Vodafone'a aktarırsanız veya yeni bir Vodafone hattı satın alırsanız, Husgeldien'i kısa mesaj olarak yazdıktan sonra 7000'e gönderebilir ve her ay 250 SMS, 400 dakika ve 250MB ücretsiz hediye alabilirsiniz. Hattınız için belirlenen son tarihten sonra 12 ay boyunca her ay bu SMS'i gönderirseniz ücretsiz paketiniz hattınıza yüklenecektir. Bu kampanya hem faturalı hem de ön ödemeli hatlar için geçerlidir.

Vodafone, her abonesine koşulsuz olarak günlük 10 ücretsiz SMS mesajı sunuyor; Çevrimiçi self servis uygulamasına girdiğinizde, bunu sağ taraftaki bölümde görebilirsiniz. Tek tıkla ayda 10 ücretsiz SMS ile toplam 300 Vodafone gönderilebilir.

SMS kullanmayı bırakamıyorsanız, ücretsiz metin mesajları kazanmak için kesinlikle bu yöntemi öğrenmelisiniz. Her hafta SURPRIZSMS yazıp 4545'e göndererek, hattınızda kaç tane ücretsiz SMS mesajı ayarlanabildiğine şaşıracaksınız. Bu kampanyada şanslı olmalısın. 50 ila 1000 mesaj arasında ücretsiz mesaj kazanabilirsiniz. Ancak önümüzdeki haftadan sonra bu SMS'in süresi dolacak. Yeni hafta, yeni şans diyerek her hafta başında SURPRIZSMS'i yeniden yazıp 7000'e göndererek yeni bedava SMS kazanabilirsiniz.

Vodafone'dan ücretsiz mesaj nasıl kazanılır?

Vodafone'un abonelerine bedava SMS kazanmasının en önemli yolu, bedava cep telefonu fiyatına abone olan herkese SMS göndererek her gün bir kişi ödüyor ve ayda toplam 7500 tam SMS kazanıyor. Ön ödemeli hatlarda bu tarifenin her ay aktif kalabilmesi için aylık en az 20 TL ücretlendirilmesi gerekmektedir. Ayrıca 25 yaş ve altı aboneler bu kampanyadan yararlanabilir. Günlük hattınıza yüklenen tüm yönler için 250 ücretsiz metin mesajı varsa; Gece 23: 59'a kadar geçerlidir ve ertesi gün geçmez. Ertesi gün ödeyen kişiye tekrar bir kısa mesaj gönderdiğinizde, hattınıza her yöne 250 ücretsiz SMS tahsis edilecektir.

Ön ödemeli hatlarda ücretsiz mesajlar için başka bir yöntem; Cep aile tarifesine abone olarak yapılır. Oluşturacağınız aile grubu minimum 2, maksimum 10 kişiden oluşabilir. Vodafone ön ödemeli veya faturalı hatlar için abone hatları seçilebilir. Faturasız hatlar, aile cebi fiyatının devam edebilmesi için hatlarından ayda bir 20 TL ücret almaları gerekmektedir. Oluşturdukları tüm aile metin mesajları koşulsuz ücretsizdir. Kendinize istediğiniz kadar kısa mesaj gönderebilirsiniz.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *