Vodafone Bedava SMS Nasıl Kazanılır? Güncel Kampanya

Vodafone Bedava SMS Nasıl Kazanılır? Güncel Kampanya

Vodafone'dan ücretsiz mesaj nasıl kazanılır? Vodafone, abonelerine cazip reklam kampanyalarından yararlanarak müşterilerini mutlu etme olanağı sunuyor; Ücretsiz internet, konuşma ve SMS paketleri ile müşterilerini memnun etmeye her zaman öncelik vermektedir.

Akıllı cihazınızda arkadaşlarınıza, akrabalarınıza, iş arkadaşlarınıza ve diğer kişilere sık sık mesaj gönderiyorsanız; Vodafone'dan ücretsiz SMS paketlerine dahil olabilir, kesintisiz aramaya devam edebilirsiniz.

Bu yazıda, tüm Vodafone aboneleri için ücretsiz Vodafone mesajlarını nasıl alırsınız? Soruyu cevaplamaya çalışacağım.

Vodafone ücretsiz SMS 2021

Vodafone, ücretsiz internet, arama ve SMS paketleri ile yıllardır müşterilerinin kalbini tutuyor; 2021'de hepsi ücretsiz, değerli kısa mesajlar imzaladı.

Yıllardır müşterilerine pek çok hediye mesajı veren Vodafone; Her yöne 100, her yöne 250, her yöne 500 ücretsiz SMS paketi içeren çevrimiçi self servis ve Vodafone Yanım uygulamaları ile SMS'leriniz bittiğinde yardımınıza geliyorlar.

Ayrıca bu paketlere ücretsiz olarak dahil olabilirsiniz.

En popüler taşıyıcı e-posta paketleri şu şekilde listelenebilir:

Vodafone 100 her yöne ücretsiz SMS

Vodafone Yanim kullanıcılarının her yönde kullanabileceği 100 ücretsiz mesaj; Diğer abonelerin yanı sıra Vodafone, Turkcell, Türk Telekom vb. Operatörün diğer abonelerine haftada 100 ücretsiz SMS göndermenizi sağlar.

Vodafone Yanım'ın kullanıcılarına sunduğu bu harika fırsattan yararlanmak istiyorsanız her haftanın ilk günü, Pazartesi uygulamasına giriş yapmanız gerekiyor!

Vodafone Yanım kullanmıyorsanız, bu uygulamayı Google Play Store veya Apple Store'dan akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Vodafone 250 her yöne ücretsiz SMS

Vodafone Yanım uygulamasının kullanıcılarına sunduğu bir diğer hediye ise her hafta kullanılabilecek 250 SMS.

Hemen 250 SMS kullanmaya başlamak isterseniz; Vodafone Yantım uygulamasını akıllı cihazınıza indirmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Vodafone 500 her yöne ücretsiz metin mesajı

Her Pazartesi yenilenen 500 ücretsiz SMS kullanmak için Vodafone Yantım uygulamasına üye olmalısınız!

Lütfen dikkat: Kullanabileceğiniz ücretsiz SMS haklarından hangilerini kullanabileceğiniz 100, 250 veya 500, kullandığınız tarifeye göre değişiklik gösterebilir.

Düşük bütçeli bir kullanıcıysanız; Ayrıca ücretsiz internet, SMS veya sohbet paketlerinden sınırlı olarak yararlanabileceğinizi de belirtmek isteriz.

Vodafone Kur Ücretsiz SMS Kazan Campanyası

Ücretsiz Vdafone mesajları kazanmak için Vodafone yan uygulamasına giriş yapabilir, özel TL indirme hedefinizi tamamlayabilir ve ücretsiz SMS kazanabilirsiniz. Kurulum sırasında kayıt olan bu Kampanya'da ücretsiz SMS mesajları, Vodafone'dan bedava internet ve her indirdiğinizde dakikalar kazanmak mümkün.

Vodafone Yantım uygulamasının ben neyim sayfasından sizin için belirlenen indirme hedefine TL olarak bakarak ücretsiz SMS kazanabilirsiniz.

Vodafone Çevrimiçi Self Servis ile ücretsiz metin mesajları kazanın

Çevrimiçi self servise abone olarak, günde 10 metin mesajı veya ayda 300 SMS kazanmak mümkündür.

Online self servis abone olmak için bilgisayarınızdan veya akıllı cihazınızdan www.vodafone.com.tr adresine gidin ve sisteme kayıt olun.

Hizmetler bölümündeki Mesajlaşma bölümüne tıklayın.

Pencerelerden birine mesaj göndereceğiniz kişinin telefon numarasını, diğer pencereye mesajınızı girin. Son olarak, “Gönder” düğmesine tıklayın.

Vodafone SMS sürpriz galibiyeti

Müşterilerine zaman zaman hediyeler sunarak müşterileri ile güçlü bir ilişki kurmayı tercih eden Vodafone; Tek bir mesajla SMS, dakika veya ücretsiz internet planları kazanmanızı sağlar.

Yani tek bir mesajla internet paketi kazanabilir, canlı konuşabilir veya SMS gönderebilirsiniz. Bu üç fırsattan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey; Akıllı cihazınızın mesajlaşma bölümüne girin, SUPRIZ yazıp 6666 gönderin!

Aldığınız bildirim ve onay mesajında, hattınızda hangi İnternet, SMS veya Ses paketlerinin ayarlandığını kolayca görebilirsiniz. Onay mesajından sonra hediyenizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone'dan ücretsiz bir SMS servis sağlayıcısı tarifesi var mı?

Geniş ve oldukça ücretsiz SMS sunan Vodafone, çeşitli paketlerde ücretsiz SMS mesajları sunuyor. Özellikle gani paketlerinde sıklıkla ücretsiz SMS sunmaktadır. Web sitemizdeki ücretsiz Campanyas sms mesajlarına da bakabilirsiniz. Vodafone'dan ücretsiz bir SMS numarası var mı? Ücretsiz SMS kazanmak için size verdiğim yöntemleri kullanarak ücretsiz SMS kazanabilirsiniz.

Vodafone'dan ücretsiz SMS mesajları gönderin

Vodafone Online İşlem Listesi ile her gün 10 adet ücretsiz SMS gönderebilirsiniz. Online Self Service üzerinden SMS ile diğer Vodafone abonelerine her gün 10 ücretsiz mesaj göndermenizi sağlayan bir hizmettir. Çevrimiçi hizmetten gönderdiğiniz hiçbir mesaj için ücretlendirilmeyeceksiniz. Ücretsiz SMS göndermek için çok kullanışlı hizmetlerden biridir.

Bu yazımızda, Ücretsiz Vodafone Mail Paketleri Nasıl Oluşturulur? Soruyu cevaplamaya çalıştım.

Yukarıdaki yöntemlerden birini veya birkaçını kullanmaya başlayabilir ve boş zamanlarınızda mesajlaşmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *