Vodafone Dijital Koruma 1 GB Bedava internet

Vodafone Dijital Koruma 1 GB Bedava internet

Vodafone Dijital Koruma ile kendinizi internetteki olumsuz sayfalardan ve virüslerden koruyabilir, ayrıca hediye olarak 1GB kazanabilirsiniz. Vodafone'un Dijital Koruma kampanyasına ek olarak hattınızda 1GB bedava internet de bulunuyor. Vodafone Güvenlik özelliğini satın alarak bir hafta boyunca 1 GB bedava internete de sahip olabilirsiniz.

Kendinizi zararlı internet içeriğinden korumak için Vodafone Dijital Koruma paketinden yararlanabilirsiniz.

Vodafone Dijital Hediye Koruma Paketi 1 GB

  • HEDİYE 1 GB Bir hafta süreyle internetValid Kullanım Hakkı
  • Telefonunuzu ve hesaplarınızı zararlı internet saldırılarından koruyan dijital güvenlik aboneliği

Fiyatı 4 TL.

Vodafone'dan 1 GB kapasiteli dijital hediye koruması nasıl oluşturulur?

Dijital Koruma kampanyasına katıldığınızda, Vodafone Yanimim uygulamasından, Vodafone.com.tr'den veya müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek hediye almaya hak kazanırsınız. Her abone bir defaya mahsus kampanyadan faydalanabilir. Alabilirsin.

Vodafone Dijital Koruma Paketi; internetin virüsler, kötü amaçlı yazılımlar ve siber saldırılar; Telefonunuzu, kişisel ve HEDİYE hesaplarınızı koruyan dijital koruma aboneliği, bir hafta boyunca 1 GB internet kullanım hakkını içerir. Bir hafta geçerli 1 GB internet hakkı benzersizdir ve kopyalanamaz. Fatura döneminizin gelmesi üzerine, kalan 1GB internet hediye hakkınız, bir haftalık kullanım süresi sona ermemiş olsa bile kaybedilecektir. Dijital koruma aboneliğiniz tekrarlanıyor. Tarifenizde internet'ten daha yüksek öncelikli paket kapsamında 1 GB hediye internet hakkı kullanılacaktır.

Mevcut kampanyalar için;

Bu kampanyalar sayesinde, herhangi bir ek ücret ödemeden İnternet'e ücretsiz olarak erişebilirsiniz. Kampanya sayesinde her hafta hediye çarkını çevirerek çeşitli ücretsiz hediyeler kazanabilirsiniz.

En son teklifler ve haberler için sayfa bildirimlerini kabul edin.

Saç modelleri

  • 1 GB Vodafone Yetenekli Dijital Koruma Paketi
  • 2 Vodafone dijital hediye 1 GB koruma nasıl?

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *