Vodafone FreeZone Kulüp 4 GB Kampanyası

Vodafone FreeZone Kulüp 4 GB Kampanyası

Saç modelleri

  • 1 FreeZone Club Campaign 4 İnternet'i ücretsiz kullanın
  • 2 Vodafone FreeZone Club Campanyası

Vodafone abonelerinin katılabileceği birçok kampanya var. Bu kampanyalardan biri FreeZone Campaignclub. Bu kampanya ile 4 GB ücretsiz hediye kazanabilirsiniz. 26 yaşın altındaysanız ve Vodafonelu iseniz ve hala FreeZone üyesi değilseniz, bu kampanya ile bir gün geçerli FreeZone 24 GB Bedava İnternet Kampanyasın'dan da yararlanabilirsiniz. 26 yaş altı tüm Vodafone aboneleri için geçerli olan Kampanyası FreeZone Club Kampanyası hakkında genel bilgileri aşağıda sizler için paylaştık.

Sınıfınız başkasına ayrılmış olduğundan, birçok kampanya ve indirimi kaybedersiniz. Ancak ebeveynleriniz serinizi kaydettirse bile kazanabilirsiniz. Kazanmak için tek yapmanız gereken kendinizi bir kullanıcı olarak tanımlamak.

FreeZone Club Campaign 4 Ücretsiz İnternetin Keyfini Çıkarın

  • 4 GB internet hediyesi ile ücretsiz bölge abonesi olmak için buradan giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra , gerekli alanları doldurun, serbest bölge olmak için başvurun ve fırsata katılın.

Vodafone Serbest Bölge Kulübü Kampanya

Kampanya, Facebook yönlendirmeleri ile FreeZone üzerinden kullanıcı tanımlaması talep eden 26 yaş altı Vodafone abonelerinin faturalı veya ön ödemeli Vodafone aboneleri için geçerlidir.

Abonelerin kullanıcı kimliği almaya hak kazanması durumunda (hat sahibinin birinci derece akrabası olan 26 yaş altı aboneler, daha önce tanımlanmamış olanlar), talebin alınmasından itibaren 15 iş günü içinde kullanıcı seçim süreci gerçekleştirilecektir. . Kimlik işlendikten sonra, abone SMS ile bilgilendirilecek ve İnternet Hediye Hattına yüklenecektir.

Mevcut kampanyalar için sayfa bildirimlerini kabul edebilirsiniz.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *