Vodafone Haftalık Sosyal Pass (limitsiz)

Vodafone Haftalık Sosyal Pass (limitsiz)

Saç modelleri

  • Nasıl haftalık bir Vodafone sosyal kartı oluşturabilirim?
  • 2 Vodafone Social Pass paketi tüm uygulamalar için geçerlidir

Vodafone'un Haftalık Sosyal Medya Planını satın aldığınızda, ilgili uygulamalarda sınırsız interneti kullanabilirsiniz. Sınırsız internet işlevi yalnızca bu paket tarafından tanımlanan bağlantılı uygulamalar için geçerlidir. Vodafone Weekly Social Pass , abonelerin bir hafta boyunca sosyal medya uygulamalarında sınırsız interneti kullanmalarına olanak sağlayan bir pakettir. Bu paketi satın alan Vodafone faturalı hat sahipleri 7 gün boyunca sınırsız internet kullanıyor. Bu sınırsız internet kullanımı hakkı sadece Facebook, Twitter ve Instagram uygulamaları için geçerlidir. Yeni teklifler için ücretsiz Vodafone web sitesini ziyaret edin.

Bu, Vodafone faturalı abonelerinin satın alabileceği ek paketlerden biridir. Facebook, Instagram ve Twitter'da 7 gün boyunca internetin sonu yoktur ve paket otomatik olarak yenilenmez. 7 günlük geçerlilik süresinin sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Haftalık Vodafone Sosyal Medya Kartı'nı nasıl oluşturabilirim?

  • Paketi yanımdaki Vodafone uygulamasından, Vodafone web sitesinden veya müşteri hizmetlerini arayarak satın alabilirsiniz.
  • Paketin bir parçası olarak sağlanan sınırsız internet işlevi yalnızca ilgili uygulamalar kullanılırken geçerlidir.

Vodafone Social Pass paketi tüm uygulamalar için geçerlidir

Facebook, Instagram ve Twitter uygulamalarında geçerlidir. Social Pass paketi satın aldıktan sonra, bu uygulamaları kullanırken internetinizi yemiyorlar.

Cep telefonu müşterileri bu paketi yanımdaki uygulama üzerinden satın alabilirler. Ek olarak, aynı uygulamadan özel indirimler, fiyatlar, ek paketler ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Vodafone'dan güncel teklifler, harika paketler ve haberler için sayfa bildirimlerini kabul edin.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *