Vodafone Kaçmaz Kırmızı Günler Kampanyası

Vodafone Kaçmaz Kırmızı Günler Kampanyası

Saç modelleri

  • 1 kırmızı günlerde çalışmıyorum
  • 2 Vodafone Red Catchmaz kampanya ürünleri

Vodafone, günler yeni bir kampanyanın habercisi olduğu için kırmızı çalışmıyor. Kaçınılmaz kırmızı renk olan Campanyası, 6 Kasım 2019 tarihinde resmi Vodafone web sitesinin ana sayfasında başlıyor. Ayrıca devam eden kampanyalarla ilgili bilgileri de paylaşıyoruz. Örneğin, ücretsiz hediye dakikaları, kısa mesajlar ve internet gibi fırsatlar sunuyoruz. Bu yazımızda Vodafone Kırmızı Günler Koşmayın Kampanyası hakkında bazı bilgiler paylaştık.

Vodafone kırmızı çalışmadığı için bazı cihazlarda ön indirim yapıldı. Bu kampanyada bir donanım rakibi olması muhtemeldir. 6 Kasım'da duyurulması beklenen ve son derece sıkı bir gizlilik içerisinde sürdürülen bu kampanya, müşteriler tarafından sabırsızlıkla beklendi.

Kırmızı günlerde koşma

Vodafone kırmızı günlerde çalışmayacak ve indirimli cihazlar henüz açıklanmadı. Ancak daha önce de bahsettiğimiz gibi Vodafone, # KaçmazK Kırmızı Kampanyası ile akıllı cihaz satın alırken müşterilerine indirimler sundu.

Hediyeleri kullanma hakkını elde etmek için güncel kampanyalara katılmak gerekiyor. Ücretsiz Vodafone web sitesindeki bilgilere göz atarak bu kampanyaları görüntüleyebilirsiniz.

Vodafone Çakmaz kampanya ürünleri kırmızı

Kampanya cihazları duyurulduğunda liste olarak burada paylaşılacaktır.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *