Vodafone Ramazan Bayramı 10 GB Bedava internet hediyesi 2020

Vodafone Ramazan Bayramı 10 GB Bedava internet hediyesi 2020

Ramazan ayı için 1 GB hediye sunan Vodafone, Ramazan boyunca ücretsiz internet erişimi, dakika veya kısa mesaj sağlayacak mı? Bir partide herkes sevdikleriyle konuşabilmek için Whatsapp gibi uygulamalardan görüntülü ve sesli görüşme yaparak aileleriyle konuşuyor. Bu uygulamaları kullanarak arama yapmak için bir internet planına ihtiyacımız var. İnternet fiyatlarınız tükenirse güncel kampanyalar ile ücretsiz internet erişimi elde edebilirsiniz. Şimdilik eski adıyla Telsim, festival için yeni bir kampanya başlatmış görünmüyor. Ama bedava internet Vodafone Ramazan Bayramı alabileceğiniz farklı kampanyalar var 2020.

Vodafone Ramazan Hediyesi 2020

Ramazan kampanyası yok ama mevcut kampanyalardan yararlanarak toplamda 10 GB bedava internette 5 + 5 elde edebilirsiniz.

Bu kampanyalar:

  • Easy Pack Download 5GB ücretsiz bir internet hediyesidir
  • 35 TL, 5GB hediye kampanyalarını internetten indirin

Vodafone Ramazan Kolay Paketi, 5 GB interneti ücretsiz indirin

Yantım Uygulamasından Kolay Paket satın alırsanız kredisi otomatik olarak 5GB internet hattınıza ücretsiz olarak eklenecektir.Ayrıntıları Yanim Uygulamasında görüntüleyebilirsiniz.

Vodafone Ramazan Bayramı 5GB TL Bedava İnternet İndir

Ramazan Bayramı boyunca kontörlü hattınıza 35 TL şarj edin, hattınızda herhangi bir kesinti yaşanmadan 5 GB bedava internet otomatik olarak ayarlansın. 5GB internet kazanmak için Yantım uygulamasından kurulum işlemini tamamlamanız gerekiyor.

Saç modelleri

  • 1 Wadafon Ramazan 2020 Bayram hediyesi
  • 2 Vodafone Ramazan Bayramı Kolay Paketi 5 GB interneti ücretsiz indirin
  • 3 Vodafone Ramazan Festivali TL şarj ediyor 5 GB bedava internet

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *