Vodafone Red 20 Tarifesi İletişim

Vodafone Red 20 Tarifesi İletişim

Red 20 Paketi İletişim paketleri arasında en çok tercih edilen Vodafone tarifelerinden biridir. Faturalı tarifeleri kullanırken bazı sosyal medya uygulamalarında sınırsız internet erişimi istiyorsanız bu paket tam size göre. Günümüzde sosyal ağ uygulamaları internetin çoğunu tüketmektedir. Bu pakete gelenler Whatsapp ve Messenger uygulamalarında sınırsız internet haklarına sahiptir. Bu yazımızda Vodafone Red 20 tarife özellikleri ile ilgili bilgilere yer verdik.

Avantajlı bir internet ücreti arayan Vodafone müşterileri çoğunlukla ret paketleri arıyor.

20 kırmızı renk paketinin detayları

Fiyatlandırma, yalnızca çevrimiçi olarak ilk 3 ay için ayda 50 ABD doları, sonraki 12 ay için ayda 59 ABD dolarıdır. Üstelik, fiyatı alanlara ilk ay 20 GB bedava internet veriliyor.

Vodafone Red 20 İletişim Hediye Kartı

  • WhatsApp: Görüntülü görüşmeler, sesli aramalar, mesajlarınız, dosya paylaşımınız, konumunuz, Whatsapp'daki fotoğraflarınız ve videolarınız Contact Pass'e dahildir.
  • Facebook Messenger: İletileriniz dosya, konum, fotoğraflar ve video paylaşımı gibi Atla Contact işlevine de dahildir. Sesli ve görüntülü arama hizmetleri için çevrimiçi tarifeniz üzerinden ücretlendirileceksiniz. İnternetinizi yemeyen paketler; Bu, uygulamalar ve uygulama siteleri için geçerlidir.

Vodafone Red 20 nasıl yapılır?

  • Yantım uygulaması, vodafone.com.tr veya mobil merkezden müşteri hizmetlerini arayarak tarifeye yükseltme yapabilirsiniz.
  • Bu online fiyat olan Vodafone.com.tr'ye geçiş yapan aboneler, ilk 3 ay özel indirim alırlar ve ek 20 GB hediye olarak verilir.

Red20 tarifesi: Her yön 1000 kron için 89 TL, Vodafone abonelerine sınırsız arama ve sabit hat, her biri 250
Kısa mesaj, 20 GB ev arama kartı, kota doldu. Taahhüt halinde indirimden yararlanacaksınız.

ContactPass paketinin önemi

Contact pass paketi Messenger ve Whatsapp uygulamalarını kullanırken internet yemiyor. Böylelikle bu uygulamaları kullanırken 20GB'lık internet kotasını tarifenizde tutabilir ve daha kullanışlı uygulamalar için kullanabilirsiniz.

Vodafone Pass paketleri sayesinde birçok müşteriyi kendi bünyesine katabildi. Nedeni, bu paketlerin bazı uygulamalarda sınırsız internet kullanımına izin vermesidir. Trafik paketleri arasında en popüler olanları iletişim paketi ve video paketidir. Bunun nedeni, en çok kullanılan bu uygulamaların çok fazla internet tüketmesidir. Öte yandan, Pass paketi bu uygulamaların sınırsız kullanımına izin verir.

Saç modelleri

  • 1 kutu 20 kırmızı detay
  • 2 Vodafone Red 20 İletişim Hediye Kartı
  • 3 Vodafone Red 20 Nasıl Yapılır?
  • 4 iletişim trafik paketinin önemi

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *