Vodafone Sosyopix 15 TL İndirim ve 5 GB Hediye

Vodafone Sosyopix 15 TL İndirim ve 5 GB Hediye

Sosyopix, Vodafone'un anlaşmalı olduğu şirketlerden biridir. Sosyopix ve Vodafone ortaklığıyla yürütülen kampanyada Sosyopix'ten 15 TL ve 5 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Aldığınız internet her yönden geçerlidir ve bir hafta sürer. Mevcut kampanyaları merak edenler ve ücretsiz Vodafone internet arayanlar için mevcut kampanyaları paylaştığımız ücretsiz Vodafone web sitesine de göz atabilirsiniz.

Sosyopix Plus 5 Go'da 15 TL indirim Gift

Sosyopix'ten 3 yapışkanlı kare çerçeve sipariş ederseniz, 15 TL indirim artı ücretsiz kargo ve 5GB giftinternet kazanacaksınız.

Vodafone Sosyopix kampanyası detayları 15 TL ve 5GB bedava internet

  1. Kampanya 31 Ekim 2020 tarihine kadar geçerlidir.
  2. Kampanya ile Vodafone aboneleri, sosyopix.com ve Sosyopix mobil uygulamasından satın alacakları 3 Sticking Square Frame ürününde “Kullan” butonuna tıklayarak alacakları şifre ile 15 TL indirim kazanacaklar. Yanim uygulamasından artı ücretsiz kargo ve 5 GB internet erişimi.
  3. İndirimden yararlanmak için Fırsatlar Dünyası'ndan aldığınız şifrenin ödeme adımında “Hediye / İndirim Kodu” alanına girilmesi ve “İade” butonuna basılması gerekmektedir.
  4. Kampanyadan faydalanmak için Sepetinize 3 adet Yapışkanlı Kare Çerçeve ürünü eklemeniz gerekmektedir. 15 TL indirim Toplam 3 adet yapışkanlı kare çerçeveye indirim uygulanmaktadır.
  5. 5 GB internet Hediyeniz Vodafone'dan aldığınız kod ile satın alma işlemi tamamlandıktan sonra otomatik olarak hattınıza indirilecektir.

Güncel kampanyaları merak edenler ve İnternet'i Hediye isteyenler, bu ürünleri satın almayı planlıyorlarsa, 5 GB internete de hediye hakkı kazanacaklar.

Saç modelleri

  • Sosyopix Plus 5 Go'da 1 TL 15 indirim Gift
  • 2 Vodafone Sosyopix indirimli 15 TL ve 5 GB Bedava internet kampanyası detayları

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *