Vodafone Süper Kolay Paket 8 – 8 GB Tarifesi

Vodafone Süper Kolay Paket 8 – 8 GB Tarifesi

Tüm ön ödemeli Vodafone aboneleri bu fiyattan yararlanabilir. Mevcut kampanyalar ile “What Me” kampanyası ile ücretsiz internet ve özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz. En çok satan ve yeni aboneye özel bu fiyat 8 GB / 750 DKK / 250 SMS / 30 TL karşılığında sizindir. Bu plan 28 gün geçerlidir ancak fiyat ve içerik olarak normal ücrete göre daha uygundur. Vodafone'un Süper Kolay 8 paketi ile ilgili tüm detayları burada bulabilirsiniz.

Süper kolay grup 8 Tree

30 TL'ye Süper Kolay Paket 8 ile her yerel için 750 dakika, her yerel için 250 kısa mesaj, her yerel için 8 GB ve fiyat, indirim, ek paket ve ödeme için kullanabileceğiniz 3 TL'ye sahip olacaksınız. Radyodan.

Fiyat, ön ödemeli abonelere özeldir. Faturalı aboneler bu fiyatı satın alamaz. Ayrıca, bu fiyatı alamazsanız ve ön ödemeli bir hat kullanamazsanız, diğer kolay ön ödemeli planlarımıza göz atabilirsiniz. Fiyat ve içerik olarak birçok farklı paket bulunmaktadır. Bu paketler arasından size uygun bir tarif bulmanız mümkün. Paketi satın aldığınızda indirdiğiniz içerik 28 gün geçerlidir. Kullanılmayan dakikalar, SMS ve internet 28 gün sonra otomatik olarak silinir; Satın aldığınız paket tekrar edilmiyor. Aynı paketi tekrar kullanmak için satın almalısınız.

Paket ücreti alınamıyorsa veya pakete yüklenen dakika, internet, SMS ve TL hakları sona erdiğinde, abonede aktif paket yoksa ses ve data kullanımı standart paket fiyatı üzerinden ücretlendirilecektir. TL kullanımı ana bakiyeden düşülecektir.

Vodafone Süper Kolay 8 Ön Ödemeli Paket Tarifesi Nasıl?

  • Kolay paketler doğrudan nakit, banka kartı veya kredi kartı ile satın alınabilir.
  • Vodafone Telefon Merkezlerinden veya vodafone.com.tr web sitesinden alışveriş yapabilirsiniz.
  • My Side uygulamasından da satın alabilirsiniz.

Bu tarifenin internet ve dakika gibi içeriğinin yeterli olacağını düşünüyorsanız bir satın alma ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Fiyatın 4 hafta veya 28 gün olduğunu unutmayın.

Vodafone Süper Kolay Paket 8 Diğer kullanımlar nasıl öğrenilir?

  • Yanım uygulamasından 7000'e SMS göndererek veya OZET yazarak daha fazla bilgi alabilirsiniz. Ayrıca abone hattına kullanımınız ile ilgili% 80 ve% 100 bilgi içeren mesajlar gönderilmektedir.

Kolay Paketleri hattınıza ayda arka arkaya 10 defa kurabilirsiniz.

Saç modelleri

  • 1 paket Süper Kolay 8 Ağaç
  • 2 Vodafone'dan Süper Kolay ön ödemeli paket 8 Tarifesi Nasıl?
  • 3 Vodafone'dan Süper Kolay paketler 8 Diğer kullanımları nasıl öğrenirsiniz?

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *