Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Toplan Gel Bedava İnternet Kampanyası ile sevdiklerinizle bir grup oluşturabilir, bedava internet bağlantısı kazanabilirsiniz. Sizinle ve sevdiklerinizle bir grup oluşturarak çok şey kazanmanızı sağlayan Vodafone toplan jel Kampanyası sayesinde internetten çok şey kazanabilirsiniz.

Vodafone toplama jeli Kampanyası ile faturalı hat sahiplerinin yalnızca koleksiyon jel koleksiyonunu sınırsız WhatsApp ve Spotify satın alabilecek şekilde yapılandırması gerekir ve bir yıl boyunca aylık 5GB Instagram, Facebook, Twitter ve 2GB internet ile sınırlıdır.

Vodafone toplan jel nedir Kampanyası, her ay ücretsiz 5GB internet bağlantısı ve ücretsiz sosyal medya kullanımı, Vodafone jel koleksiyonuna nasıl katılabilirsiniz Kampanyası, Vodafone toplantılarına nasıl katılacağınız, yerleşme ve telefon görüşmeleri yazımızda.

Vodafone Toplan Gel nedir Campaign

Vodafone Toplan Gel kampanyası kapsamında numara transferi başvurusu yapanlar veya yeni hat satın alanlar 30 gün içinde ralli kiti oluşturarak kazanmaya başlıyor. Sadece faturalı hatlar için hazırlanan bu kampanyada, hattınızı Vodafone'a transfer ettiğinizde veya yeni bir hat satın alır almaz grup oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz İnternet Vodafone Toplan Gel

Vodafone toplan jel Kampanyası ile sosyal ağlarda 5 GB'a kadar geçerli internet paketi artı grup sayısına bağlı olarak her yerde geçerli 2 GB ek internet kazanabilirsiniz.

Grup üye sayısı 2 olduğu için her ay 1 GB internet, üye sayısı 5 olduğunda 2 GB internet + internet yemeyen sınırsız bağlantı trafiği + internetinizi yutmayan sınırsız müzik erişimi elde edersiniz + 5 GB Social Pass internetinizi tüketmez.

Bu hediyeleri 12 ay boyunca her ay otomatik olarak Vodafone toplan Kampanyası Gel ile alacaksınız.

Vodafone Toplan Jel Grubu nasıl yapılandırılır

Hattınızı Vodafone'a transfer ettikten veya yeni bir hat satın aldıktan sonraki 30 gün içinde kolayca paket oluşturabilirsiniz. Vodafone Gathering & Come kampanyasına katılmak için;

  • Çevrimiçi bir faturalı uygulama oluşturduktan sonra grubunuzu kurun.
  • Arkadaşlarınızı ve ailenizi grubunuzda sizinle birlikte Vodafone olmaya davet edin. Grubunuza katılan her yeni üye, yeni bir hediye demektir!
  • Bir yıl boyunca kazandığınız hediyelerden yararlanın! 2 GB'a kadar internet, sınırsız arama, müzik bileti ve 5 GB sosyal bilet gibi hediyeler kazanma şansını kaçırmayın!

Sırasıyla Vodafone ile buluşup mobil hattınızı arayarak grup oluşturuyorsunuz;

  • Https://www.vodafone.com.tr/toplan-gel/#/login bağlantısını tıklayın
  • Benim Tarafım'a gidip Fırtına Topla'ya tıklayarak da bir grup oluşturabilirsiniz.
  • Grup kurulumu ekranındaki arkadaş davet bağlantısına tıklayarak bir davetiye gönderebilirsiniz.
  • Bir daveti kabul ederek ve Vodafone kullanan kişilerle bir grup oluşturarak veya yeni bir hat satın alarak kazanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Toplan Gel katılabilir

Vodafone içeren yeni bir hat satın alanlara 30 gün içerisinde Vodafoen toplan jel Kampanyası uygulanabilir. Vodafone'a 30 günden fazla üye olduysanız kampanyadan yararlanamazsınız.

Vodafone Toplan Gel hediyeleri nelerdir?

Satır sayısı Bedava hediye
İkinci 1 GB İnternet
3 1GB internet + internetinizi yiyemeyen sınırsız bağlantı trafiği
4 1GB İnternet + İnternetinizi yemeyecek sınırsız bağlantı trafiği + İnternetinizi tüketmeyecek sınırsız müzik trafiği
5 2 GB İnternet + Sınırsız Bağlantı Trafiği İnternetinizi Yemez + Sınırsız Müzik Trafiği İnternetinizi Yemez + 5 GB Sosyal Geçiş İnternetinizi Yemez

Vodafone 2021'in ücretsiz internet kampanyalarından Toplan Gel Kampanyası ile her ay ücretsiz internet bağlantısı elde edebilirsiniz .

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *