Vodafone TV Nedir? Paketleri, Kanalları, Ücreti ve İptal

Vodafone TV Nedir? Paketleri, Kanalları, Ücreti ve İptal

Vodafone TV nedir? Nasıl? Paketler ve kullanıcı incelemeleri; Vodafone, geliştirdiği teknolojiler ile kullanıcılarına her dönem faydalı hizmetler sunmaya devam ediyor. Türkiye genelinde son operatör bir ağ üzerinden geniş bir kullanıma açılmış olan Vodafone TV uygulaması da oldukça popüler. Uygulama, birçok kullanıcının anında TV izleme becerisini bulması nedeniyle, birçok farklı yerde izleme keyfi yaşatıyor.

Vodafone TV nedir? nasıl kullanılır?

Vodafone kullanıcılarına özel olarak sunulan Vodafone TV hizmeti, sunduğu kapsamlı hizmet teklifleri ile büyük beğeni topluyor. TV kanalında diziler ve filmler için birkaç geçerli seçenek vardır. Kullanıcılar kullanıcı adı ve şifreleri ile giriş yapabildikleri için platform üzerinden günün herhangi bir saatinde çok fazla içerik indirip izlemek mümkündür. Vodafone TV hizmetine herhangi bir bilgisayar, laptop veya tablet cihaz üzerinden kolaylıkla bağlanmak mümkündür.

Vodafone TV uygulamasını kullanmak için önce uygulamayı cihaza indirip yüklemeniz gerekir. Uygulamayı indirdikten sonra Vodafone cep telefonu numaranız ve şifreniz ile kolayca giriş yapabilirsiniz. Sonraki sayfadan kullanım şartlarını ve istekleri kabul etmeniz ve kabul etmeniz gerekmektedir. Kullanıcılara özel olarak sunulan paketler, sayfadaki Özel Bana sekmesi ziyaret edilerek görüntülenebilir.

Vodafone TV abonelik paketleri 30 gün boyunca ücretsizdir

Bir çok kullanışlı seçenek sunan bu TV uygulamasında istediğiniz birçok farklı paketi seçmeniz de mümkün. Kullanıcılar giriş yaptıktan sonra 30 gün boyunca seçilen paketi ücretsiz olarak kullanmak da mümkündür. Paketin seçildiği günden itibaren 30 gün boyunca geçerli olan bu ücretsiz hizmetin bir parçası olarak TV içerisinde herhangi bir kısıtlama yoktur ve kullanıcı istediği içeriği kesintisiz olarak izleyebilir. Vodafone TV hız testini başarıyla geçtikten sonra lansman sırasında donmuyor ve hemen hemen her alanda harika performans sunuyor.

Vodafone TV abonelik paketleri

Herkesin, yetişkinlerin veya çocukların rahatlıkla izleyebileceği vodafone TV için sunulan 3 abonelik paketi bulunmaktadır. Bu paketler;

Vodafone TV Tam Paket Aylık 9,90 TL

Vodafone TV Kırmızı Ücretsiz Paketi

Ücretsiz Vodafone TV hizmeti faturalı eğlence paketinize eklendi

Tam Vodafone TV Paketi

9,9 TL / ay

 • İnterneti cep telefonunuzdan yemeyin.
 • En popüler TV kanallarına ek olarak, talep üzerine binlerce film, çizgi filmler ve tematik video içeriği.
 • 24 saate kadar canlı kanalları iade etme imkanı
 • Sinemadan sonra her ay çok sayıda film izliyorsunuz.
 • Üyeliğinizi herhangi bir yükümlülük altına girmeden istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Vodafone TV Kırmızı Paketi

Kızıllar için ücretsiz fiyatlar

 • Her ay 2 GB Vodafone TV verisi
 • En popüler TV kanallarına ek olarak, talep üzerine binlerce film, çizgi filmler ve tematik video içeriği.
 • 24 saate kadar canlı kanalları iade etme imkanı
 • Sinemadan sonra her ay çok sayıda film izliyorsunuz.
 • İstediğiniz zaman tam pakete yükseltebilirsiniz.

Vodafone TV Eğlence Paketi

Vodafone faturalı tarifeler için ücretsiz

 • Her ay 2 GB Vodafone TV verisi
 • En popüler TV kanalları
 • 24 saate kadar canlı kanalları iade etme imkanı
 • İstediğiniz zaman tam pakete yükseltebilirsiniz.

Vodafone TV uygulamasının özellikleri nelerdir?

Vodafone TV uygulaması birçok farklı avantajla kullanıcılara gülücükler getiriyor. En büyük avantajı, normal mobil cihazlarda bulunan internet limitini etkilememesidir. Halen mobil internet kullanılıyor ve Vodafone TV uygulaması kendi sınırlarını yiyor. Vodafone TV uygulaması kapsamında her kanalı canlı yayın süresi ile TV'de izlemek mümkün. Gerçek yayın sırasında film ve filmlerin yanı sıra normal TV kanalları izlenebilmekte ve kullanıcılar izleyicilerle birlikte içerikten haberdar edilebilmektedir. TV içinde, birçok farklı kategoride binlerce program bulunabilir. Her yaşa uygun filmlerin yanı sıra çocukların çizgi filmlerle de kullanabileceği bir hizmettir.

Vodafone TV'yi kimler kullanabilir? Kullanıcı incelemeleri nelerdir?

Her mobil kullanıcı Vodafone TV uygulamasını seçebilir. Aylık ücretin bir parçası olarak kullanılabilen bu paket, kullanıcıları arasında oldukça popülerdir. Giriş paketi ile başlayan süreç, kullanıcıların zevklerine göre tam paket seçeneklerine kadar uzanabilir.

Vodafone TV Paketine nasıl abone olunur

Vodafone Red fiyatlarını aldığınızda Vodafone TV Red paketi otomatik olarak başlar, diğer faturalı tarifelere ulaştığınızda Vodafone TV Eğlence Paketi aboneliğiniz otomatik olarak başlar ve size SMS ile bildirilir.

Vodafone TV Tam Paket aboneliğini dilediğiniz zaman Vodafone TV veya Vodafone Yanim Uygulaması üzerinden başlatabilirsiniz.

SMS ile tam paket aboneliği başlatmak için:

CONTINUE TV yazıp 7000'e SMS gönderebilirsiniz.

Vodafone TV uygulaması üzerinden abone olmaya başlamak için:

 • Öncelikle Vodafone TV uygulamasını kurmanız gerekiyor.
 • Vodafone cep telefonu numaranızı ve şifrenizi kullanarak Vodafone TV uygulamasına bağlanabilirsiniz. Vodafone TV'yi bir Vodafone Mobil İnternet üzerinden kullanıyorsanız, uygulama sizi tanıyacak ve otomatik olarak açılacaktır.
 • Giriş yaptıktan sonra, açılan sayfadaki kullanım koşullarını okuyun ve “Kabul ediyorum” kutusunu işaretleyin.
 • Vodafone TV uygulamasında bulunan paketleri Bana Özel abonelik paketleri listesinden listeleyebilirsiniz.
 • Mevcut paketlerden bir abonelik paketi seçmelisiniz.

Vodafone Yantım Uygulaması üzerinden abone olmaya başlamak için:

Vodafone TV Full Paketinize, ana menüdeki “Ekstra Paket Satın Alın” sayfasının altında bulunan “Dijital Hizmetler” bölümünden abone olmaya başlayabilirsiniz.

Bilgi Teknolojisi Kontrolü için BT ve Davon TV

Birbirinden güzel kanallar, diziler ve giflerin bulunduğu Vodafone TV'yi bilgisayarınızda izlemek, bir sonraki Vodafone TV kanalına bağlanıp yetişkin veya kullanıcı olarak giriş yapmanız için yeterlidir. Vodafone TV'yi bilgisayarda izlemek için Vodafone aboneliğinizin olması gerekir.

Vodafone 2021 TV Kanalları Listesi

Vodafone TV aboneleri binlerce harika kanalı izleyebilir. Tek lokasyon ve tek yabancı kanalı olan Vodafone TV'de belgesel, film ve dizi kanallarını bulabilirsiniz. Yetişkinler ve çocuklar için kanallar içeren özel bir izleme listesi de oluşturabilirsiniz.

Vodafone TV Kanalları

Vodafone TV televizyonda mı izliyor?

Vodafone TV Kanallarını 24 saate kadar TV, bilgisayar, tablet ve telefon üzerinden izlemek mümkün. Tam Vodafone abonesi olursanız internet paketinizi tüketmeden istediğiniz gibi görüntüleyebilirsiniz.

Vodafone Ücretli TV Mi

Vodafone TV ücretli servislerden biridir. Ancak, faturalı ret oranlarından birine geçiş yapan Vodafone hattını kullananlar, herhangi bir ücret ödemeden Vodafone TV'lerinde ücretsiz izleyebilirler.

Vodafone TV paketi nasıl iptal edilir

 • Standart paketiniz varsa “IPTAL STANDART PAKET” yazıp 8800'e gönderebilirsiniz.
 • Tam Vodafone TV paketini iptal etmek için “IPTAL TV FULL” yazın ve 7000'e gönderin.

Standart bir paketiniz varsa iptal etmek için “IPTAL STANDART PAKET” yazarak 8800'e gönderebilirsiniz. Tam Vodafone TV paketini iptal etmek için “IPTAL TV FULL” yazıp 7000'e gönderebilirsiniz.

Vodafone TV hizmetini kimler kullanabilir?

Hizmetten tüm Vodafone Mobil aboneleri faydalanabilir. Vodafone Faturalı, Kırmızı veya Eğlence paketlerinin fiyatına göre otomatik olarak ücretsiz olarak ayarlanır. Aboneler isterlerse tam pakete yükseltme yapabilirler.

Tam bir paket satın almak zorunda mıyım?

Paketin tamamı bağlayıcı değildir. Her ay faturalandırılır ve hizmeti istediğiniz zaman ceza ödemeden iptal edebilirsiniz.

Vodafone TV uygulamasını nereden indirebilirim?

Uygulamayı, iOS telefonlar ve tabletler için Apple Store'da ve Android telefonlar ve tabletler için Google Play'de “Vodafone TV” yazarak bulabilirsiniz. Tam pakete abone olduysanız, uygulamayı indirerek ya da tv.vodafone.com.tr adresinden Samsung smart TV 2017 ve üzeri modellerde de Vodafone TV izleyebilirsiniz.

Android cihazlar için tıklayınız.

İOS cihazlar için tıklayınız.

Hizmet aboneliğimi nasıl iptal ederim?

Standart bir paketiniz varsa iptal etmek için “IPTAL STANDART PAKET” yazarak 8800'e gönderebilirsiniz. Tam Vodafone TV paketini iptal etmek için “IPTAL TV FULL” yazıp 7000'e gönderebilirsiniz.

Hizmet nasıl hesaplanır?

Kırmızı paket ile eğlence paketi ücretsizdir ve varışta otomatik olarak Vodafone'un faturalı tarifelerine göre belirlenir.

“Vodafone TV” yazısında tam paketin fiyatı faturanızda 9,9 TL. Ön ödemeli hatlar için aylık servis yenileme tarihlerinde paket fiyatı bakiyenizden düşülecektir.

WiFi bağlantısı kullanarak Vodafone TV izlediğimde ücretlendirilecek miyim yoksa internet kotamı mı tüketeceğim?

Vodafone TV hizmetini WiFi üzerinden kullanırken, internet servis sağlayıcınız tarafından sağlanan hizmet şartlarına bağlı olarak ek ücretler ödemeniz gerekebilir veya internet kotanızı tüketebilirler. Daha fazla detay için wifi bağlantınızı sağlayan servis sağlayıcıdan bilgi alabilirsiniz.

Hizmeti kullanmak için gereken cihaz veya hat parametreleri nelerdir?

Servise abone olmak için hattınızın 3G internet erişimine açık olması gerekir. Dilerseniz hat ayarlarınızı çevrimiçi self servis aracılığıyla kontrol edebilirsiniz.

Hizmete aynı anda farklı cihazlardan erişebilir miyim?

Aynı anda 3 farklı cihazda hizmete giriş yapabilirsiniz.

Servis görüntü kalitesi internet bağlantı hızından nasıl etkilenir?

Hizmet, resim kalitesini bağlantı hızınıza göre ayarlayarak videoları takılma olmadan izlemenizi kolaylaştırır. Bu nedenle, bağlantınız ne kadar hızlı olursa, görüntü kalitesi o kadar iyi olur.

Vodafone TV Müşteri Destek Numarası ve Direkt Arama

Sen ya Vodafone Live (Vodafone hattı veya 0 (542) 542 00 00 diğer operatörler ve sabit hatlar gelen 542) Vodafone Mobil Müşteri Hizmetleri Merkezleri aracılığıyla Vodafone Televizyon müşteri hizmetlerini başvurabilirsiniz.

Bu yazıda Vodafone TV nedir? Paketler, kanallar ve kullanıcı incelemeleri hakkında bilgi vermeye çalıştım. Vodafone TV kullanıcılarının yorumlarını okumak ve yorumlamak için yorumlar bölümünü kullanabilirsiniz.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *