Vodafone Yanımda Nedir? İndir, Şifre Alma ve Bedava İnternet

Vodafone Yanımda Nedir? İndir, Şifre Alma ve Bedava İnternet

Vodafone Yanima uygulaması, Vodafone'un müşterilerine sunduğu hizmetlerden biridir. Yanımdaki Vodafone uygulaması ile tüm işlemlerinizi telefondan kolayca gerçekleştirebilir, sürpriz hediyeler ve ücretsiz internet erişimi kazanabilirsiniz.

Vodafone serisinin olmazsa olmazı uygulamalardan biri olan Vodafone uygulamasını yanımda Google Play ve App Store'dan indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Vodafone Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek tüm işlerimi vodafone Yanim uygulaması ile hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Vodafone hat sahiplerinin kullanması gereken hizmetlerden biri olan vodafone uygulaması yanımda nedir? Vodafone Side Me uygulaması nasıl kullanılır? Vodafone, ücretsiz 1 GB nasıl alınır sorularını cevaplamaya çalışacak.

Vodafone Yanım nedir?

Vodafone Yanima, Vodafone Corporation tarafından geliştirilmiş bir uygulamadır. Müşterilerine kolaylık sağlamak için tüm işlemlerinizi online olarak cep telefonu üzerinden gerçekleştirebilir, yük dengeleme yapabilir veya faturanızı Vodafone Yanim uygulaması ile ödeyebilirsiniz.

Sürekli yenilenen ve güncellenen Vodafone, ücretsiz internet bağlantısı ve dakikalar da sağlıyor. Uygulamaya arkadaşınızı davet ederek veya benim için uygun olanlara tıklayarak harika ücretsiz hediyeler alabilirsiniz.

Vodafone My Side Hangi işlemler gerçekleşir

Oldukça kullanışlı ve kullanımı kolay olan Vodafone uygulamasında yapabileceğiniz işlemler hakkında bilgi vermek istiyorum.

  • Bakiye listesi

Ön ödemeli hat sahiplerinin mevcut bakiyelerini görebilecekleri hizmetlerden biridir. Kalan bakiye, krediyi hattınıza en son yüklediğiniz zaman ve hattınız kapatıldıktan sonra geçen süre hakkında bilgi içerir.

  • Mobil özellik

İndirimleri ve kampanyaları seviyorsanız kesinlikle beğeneceğiniz bir bölüm premium bir cep oluşturmaktır. Uygulamada “Mobil Avantaj” bölümüne tıklayarak size özel indirim ve kampanyalara ulaşabilirsiniz.

  • Ek bir paket alın

İnternet dakikalarınız veya kısa mesajlarınız biterse, kolayca ek paketler satın alabilirsiniz. Size uygun ek paketleri seçerek internet, dakika veya SMS almak hemen mümkündür.

  • Tarifim ve kullanım ayrıntıları

Faturalı ve faturasız hat sahipleri, kullandıkları tarifedeki güncel fişleri ve kalan dakikaları kullanarak tarifeyi değiştirebilirler. Ayrıca kullanmakta olduğunuz paket ile ilgili detaylı bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Vodafone ile 6 ay süreyle geçmişe dönük olarak çağrı transkripsiyonu ve konuşma detaylarını inceleyebilirsiniz.

  • Cihazı alın ve sonucun durumunu isteyin

Online mağaza bölümünde tarifenize ek olarak beğendiğiniz telefonu hızlı bir şekilde satın alabileceğiniz mağazadan telefonunuzu seçebilir, fatura üzerine ek cihazlar satın alabilirsiniz. Ayrıca Vodafone Puanları hakkında bilgi alabilirsiniz.

  • Benim faturam

Faturalarım bölümünde hem ödenmiş hem de ödenmemiş faturaları görüntüleyebilirsiniz. Fatura ayrıntılarını, cari tutarı ve fatura ayarlarını değiştirebilirsiniz. Ayrıca başka birinin TL'sini de yeniden yükleyebilirsiniz. Fatura linkine tıklayarak fatura ödeme tarihini ve seçilen fatura tarihini değiştirebilirsiniz.

  • Fatura, borcu öde

Faturalarınızı veya bir başkasını ödeyebilirsiniz. Ödenmemiş faturaları görüntüleyerek, vade tarihlerini ve ödenmemiş faturanızı keşfedebilirsiniz.

  • Teklif ver ve kazan

Arkadaşınızı Vodafone'a davet ederek siz ve bir arkadaşınız 3 ay boyunca ayda 3GB internet kazanabilirsiniz. En yakın arkadaşınız bölümüne tıklayarak sevdiklerinizi davet ederek ücretsiz internet kazanabilirsiniz.

  • ne var ne yok

Vodafone uygulamasını benimle birlikte kullanarak ücretsiz internet erişimi, sürpriz hediyeler ve indirimler kazanabilirsiniz. Bana Ver bölümünde çarkı çevirerek hediyenizi anında alabilirsiniz.

  • Hizmetçiler

Kullandığınız hizmetleri Vodafone hizmetleri bölümünde görebilirsiniz. Hizmetlere aboneliğinizi iptal edebilir veya hizmetlere abone olabilirsiniz. Kim Arayan, Arayanda Çal, Asistan ve Şimdi Ara hizmeti dahil olmak üzere birden çok hizmeti kullanabilir veya iptal edebilirsiniz.

Vodafone Şifre Kurtarma

Vodafone, uygulamayı kullanmak için telefonunuza indirdikten sonra kullanacağınız telefon numarası ve şifreyi soracaktır. Şifreniz yoksa “S” yazıp 7000 göndererek şifrenizi hemen alabilirsiniz.

Vodafone My Free Internet Kazanan

Vodafone Yanima uygulaması üzerinden bedava internet kazanmak mümkün. Yanımdaki uygulamaya giriş yaparak, bana sunulan her şeyi yapabilir veya çarkı çevirerek çevrimiçi olarak hediyeler kazanabilirsiniz. Yanımdaki Vodafone uygulamasını ilk kez indiren Vodafone aboneleri 5GB hoşgeldin hediyesi alacak.

“Yanım” uygulaması ile anında ücretsiz internet erişimi elde edebilir, arkadaşınızı davet edebilir, internet kazanabilir ve geleneksel hamilelik kurtarıcı kampanyalar yapabilirsiniz.

Sen yanımda Vodafone ile ücretsiz internet bağlantısı kazanmak için nasıl ayrıntılı bilgi sağlar Vodafone Free Kampanyalar Internet 2021, konulu makalemizi okuyabilirsiniz.

Vodafone kampanyası yanımda ne var

Vodafone üzerinden benimle bedava internet bağlantısı kazanmak için uygulamanın Ben neyim kısmına tıklayarak hediye kazanmanız mümkün. Genel anlamda bana internet erişimi, bedava dakikalar ve mesajlar veren şey artık hediyelerini artırıyor ve onlara şaşırtıcı indirimler ve kampanyalar sunuyor.

Vodafone genellikle yanımda ani bir çarkı çevirerek bedava internet bağlantısı elde etmek istiyor. Her Pazartesi kalbime yakın olanı fotoğraflayarak interneti kazanabilirsiniz.

Vodafone My Side ücretli

Vodafone Mahallesi uygulaması tamamen ücretsizdir. Uygulamayı telefonunuza yüklerken herhangi bir ücret ödemezsiniz. Uygulamanın ücretsiz olmasına, ancak bazı uygulama hizmetlerinin ücretli olmasına dikkat edin, bu nedenle okumadan ve kabul etmeden hiçbir şeyi işaretlemeyin.

Tekerleği kendi tarafımdan yenilediğimde Vodafone

Vodafone benimle koşturuyor, haftada bir yapabileceğiniz bir uygulama. Çarkı çevirerek bedava hediyeler kazanmak isteyenler, her Pazartesi çarkı çevirerek bedava hediyeler kazanabilirler. Bana ne oldu, pazartesi günleri iplik yenileniyor.

Vodafone beni arayamıyorum

Bir Gendel sorunu olan Vodafone, uygulamanın eski bir sürümünden kaynaklanıyor. Uygulamayı telefondan kaldırıp yeniden yükleyerek problemden kurtulabilirsiniz.

Vodafone Yanima uygulama tavsiyesi

Vodafone uygulaması, son günlerde pek çok kişinin sorduğu sorulardan biri oldu. Genellikle bedava internet kazanmak isteyenler Vodafone'un benimle ne yaptığını merak ediyor.

Uygulama içi hileler olmasa da, sizin için ücretsiz bir internet bağlantısı kazanmak için neler yapabileceğinizi araştırdık. Genel olarak, kullanıcılar bu yöntemin iyi çalışmadığını bildirdi, ancak bazıları çarkı çevirerek İnternet'ten ayrıldı.

Aslında çark, Vodafone dolandırıcılığının size sunacağı şey için bana ayarlandı. Dikkat ettiğimiz konulardan biri de Pazartesi günü ilk çarkı çevirenlerin internet kazananları olması. Genel olarak şikayetlerden biri hediye çeki vermek ve internetten vazgeçmemek olmuştur.

Benimle birlikte Vodafone uygulamasını silip telefonlarına yükleyenler, uygulamanın ücretsiz internet erişimi sağladığını belirtti. Yorum bölümünde bildiğiniz yöntem ve taktikleri yazarak da diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *