Vodafone’a Gelenlere 60 GB Bedava internet

Vodafone’a Gelenlere 60 GB Bedava internet

Faturalı tarifeye sahip yeni Vodafone aboneleri 12 ay boyunca ayda 5 GB, toplamda 60 GB bedava internet alacak. Paketten sadece son 30 gün içinde yeni aktivasyon ve numara transferi ile katılan faturalı abonesi olan Vodafone aboneleri ve yeni müşteri istihdam paketleri için ön ödemeli ücretlerle gelen Vodafone aboneleri bu paketten yararlanabilir.

Vodafone Faturalı Hediyeler 5 Go kampanyası

12 Ay Faturalı Toplam 60 GB Bedava Hediye!

İster Uyumlu ister Kırmızı'yı seçin, toplam 60 GB olmak üzere 12 ay boyunca her ay fiyatınıza ek 5 GB daha kazanacaksınız.

Hediyenizi almak için yapmanız gereken tek şey Vodafone Yantım uygulamasına gidip ek paketler bölümüne göz atmak.

Daha fazla bilgi almak ve kampanyaya katılım koşulları hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki kampanya ilkelerine başvurabilirsiniz.

5 GB hediye paketi 31.12.2019 tarihine kadar yeni müşterilere açılacaktır.

Paket sadece yeni müşteriler için açık fiyatlar ile geçerli olacaktır. Yeni müşteri kazanmaya yönelik açık oranlara www.vodafone.com.tr adresinden ulaşılabilir. Müşteriler, Vodafone Yanim uygulamasındaki “Ekstra Paket Al” sayfasından pakete giriş yapabilirler.

Redli Special 15, Redli Special 25, Absurdly Beautiful 4, Absurdly Beautiful 6, Absurdly Beautiful 8, Absurdly Beautiful 10, Absherly Beautiful 16, Absurdly Beautiful Online M, Aptal Güzel Online S, Aptal Güzel Online L Fiyatları geçerli olmayacaktır.

Kampanya kapsamında verilen İnternet hediyesi, fatura tarihinizde otomatik olarak hattınıza tahsis edilecektir. Tüketiminizin% 80 ve% 100'üne ait bilgilendirme mesajları hattınıza gönderilir.

Vodafone kampanyaları hakkında daha fazla bilgi için sayfa bildirimlerini kabul etmeyi unutmayın.

Saç modelleri

  • 1 Vodafone Faturalı Hediye 5 Go Kampanyası
    • 1.1 12 ay boyunca 60 GB tutarında faturalı hediye!

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *