Yeni Müşteri Kampanyası Turkcell Hoş Geldin 14 GB Paketi

Yeni Müşteri Kampanyası Turkcell Hoş Geldin 14 GB Paketi

Turkcell Ready Card (sans facture) en transférant des numéros ou en acetant une nouvelle ligne au cours des 90 derniers jours ve qui n'ont pas transporté leurs numéros de Turkcell au cours des 30 derniers jours de peuvent bénéficier du tarif kırsal yer. Welcome 14GB Paketi ile interneti bolca kullanabilir, sevdiklerinizle 750 dakikalık tarife ile konuşabilirsiniz. Turkcell ön ödemeli abonelerinin kullanabileceği 14GB Hoş Geldin tarifesi uygun fiyatlı bir plan. Ek olarak, fiyata bazı uygulamalarda geçerli olan ücretsiz internet kullanım hakları dahildir.

Turkcell Hoş Geldiniz Kampanyası 14 Git

Kampanya fiyatından daha düşük fiyatla gelen aboneleri bekliyoruz, 30 gün her yöne 750 dakika, internet için 14 GB, 30 gün 1000 SMS, 1 GB BiP uygulamasında sesli ve görüntülü görüşmeler için geçerli, üyelik Dergilik uygulaması ve 5 GB sadece geçerlidir Bu uygulama için fizy uygulamasında geçerli bir 5GB internet bağlantısı sağlanacaktır.

Turkcell Hoş Geldiniz 14 Git Paket Detaylar

Tarife adı Paket içeriği fiyat
Hoş Geldiniz 14 GB Package Her yöne 750 dakika + Her yöne 1000 mesaj + 14 GB + BiP kullanımı için 1 GB + diyalikler için 5 GB + Fayzi için 5 GB 49 Türk Lirası

Hey 14 git bunu nasıl yaparsın?

Ücret satın almanın birkaç yolu vardır. Bu yöntemler

  • HOS gelir, 14 yazın, gidin ve 2200'e gönderin
  • Dijital oynatıcı uygulaması
  • Turkcell mağazaları
  • 532 veya 0532 532 0000 numaralı telefonu arayarak satın alabilirsiniz.

Özet fiyat bilgisi

Kampanya çerçevesinde verilen hakların sınırları nelerdir? Tarifeler hangi yönlerde uygulanmaktadır?

Turkcell Hoş Geldin tarifesi, ülke içinde her yöne 14 GB 750 dakika, tüm ülke yönleri için 1000 SMS ve 14 GB internet sağlıyor, BiP uygulamasını kullanırken 1 GB internet, Dergilik'te 5 GB internet geçerli, Fizy uygulamasında 5 GB internet geçerlidir.

Kampanya haklarını ne zaman kullanmaya başlamalıyım? Etkin olduğunda SMS metin mesajları iletiliyor mu?

Paketi uygulamak için SMS gönderirseniz ve hattınızda yeterli kontörünüz varsa, avantajlar hattınıza yüklenir ve tarifenin aktif olduğunu belirten bir SMS bildirimi gönderilir veya Turkcell noktalarında dağıtılan cihazlardan Pack satın alabilirsiniz. Turkcell noktalarında. indirim. Ve hemen kullanmaya başlayın. Evet, bilgi içeren bir SMS alınacaktır.

Kampanya her ay yenileniyor mu? Yenilenirken SMS uyarı mesajı alınacak mı?

SMS kampanyasına üye olmak için, kampanyanın iptal edilmemesi durumunda 30 günde bir 12 ay süre ile paket otomatik olarak yenilenir. Kampanya yinelemesi sırasında herhangi bir denge yoksa, sistem bakiye bulunana kadar 60 gün boyunca denemeye devam edecektir. 60 gün yetecek kontör yoksa paket iptal edilir. İptal durumunda abonelerin kampanyadan yararlanmak için yeniden başvuru yapması gerekmektedir. Başvuruda bulunarak kampanya koşuluna hak kazanan aboneler kampanyadan tekrar faydalanabilir. SMS abonelikleri için paket aynı ayda bir kez alınabilir.

Varışınızda fiyata kuracağınız 14 GB internetin yanı sıra devam eden kampanyalara katılarak hediyeler de satın alabilirsiniz. Aldığınız hediyeler de ücretsizdir.

Saç modelleri

  • 1 Turkcell Hoş Geldiniz Kampanyası 14 Git
    • 1.1 Turkcell 14 Go'ya Hoş Geldiniz Packet Detaylar
  • 2 merhaba 14 ne yapıyorsun?
    • 2.1 Kısa Tarife Bilgisi

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *