Yeni Turkcell Hediye Havuzu Bedava internet Kampanyası

Yeni Turkcell Hediye Havuzu Bedava internet Kampanyası

Saç modelleri

  • 1 Turkcell'den hediye toplayın
  • 2 Turkcell hediyelerinin toplanma tarihi
  • 3 Hediye havuzu nedir?
    • 3.1 Hediye havuza nasıl girer?
    • Turkcell 3.2 1 GB Bedava İnternet nimettir

Yeni Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet Kampanyası, şimdi tüm kampanyalar burada. Tüm ücretsiz kampanyalar ve kampanyalarla kazandığınız ve kazandığınız kampanyalar Dijital Operatör uygulamasının Turkcell Hediye Havuzu bölümünde sizleri bekliyor. Bu yazımızda Turkcell Hediye Havuzu ve Hediye Havuzu Bedava İnternet hakkında bilgiler paylaştık.

Aradığınızı bulabileceğiniz Dijital Operatör uygulamasında artık bir yüzme havuzu var. Kazandığınız her gigabayt, dakika ve daha fazlasını şimdi buradan kazanabilirsiniz. Tüm bu hediyelere erişmek için, Dijital Operatör uygulamanıza girip Hediye Havuzu'na tıklamanız yeterlidir. Ayrıca hediye rezerve erişimi için 1GB bedava Turkcell internet artık kullanılabilir.

Turkcell Hediye Havuzu

Dijital oynatıcı uygulamasının Hediye Havuzu bölümünde 31 Mart 2021 tarihine kadar geçerlidir. Tarihe kadar geçerli olan bu kampanyaya katılabilirsiniz.

Turkcell hediye koleksiyonunun tarihçesi

Son 12 ayda kazandığınız tüm ödülleri görüntüleyebilirsiniz. Bu şekilde geçen yıl kaç tane hediye aldığınızı kontrol edebilirsiniz. Turkcell, her yıl olduğu gibi 2020 yılında da müşterilerinin de yararlanabileceği ücretsiz hediyelerle kampanyalar yürütmektedir. Bu arada bu kampanyalara katılan müşteriler, birçok gigabayt ve bedava dakikadan yararlanmıştır.

Hediye havuzu nedir?

Hediye Havuzu, Turkcell'in bireysel abonelerinin Dijital Operatör uygulaması üzerinden erişebilecekleri, Turkcell'den kazanabilecekleri ve geçmişte kazandıkları tüm GB bedava hediyeleri, dakikaları ve diğer hediye fırsatlarını görebilecekleri yeni bir hizmettir.

Hediye havuzuna nasıl erişilir?

Telefonunuzda yüklü Dijital Operatör uygulamasının üst menüsünde bulunan hediye kutusu simgesine tıklayarak hediye setine erişebilirsiniz. Hediye Havuzuna bağlanmak için uygulamanızı en son sürüme güncellemiş olmanız gerekir.

Turkcell hediye havuzu 1 GB bedava internet

Hediye kompleksi hizmetini kutlamak için tüm bireysel Turkcell aboneleri günlük 1 GB hediyeden yararlanabiliyor. Tek yapmanız gereken, en son sürüme güncellediğiniz Dijital Operatör uygulamasındaki Hediye Havuzuna gitmek ve ilk sekmedeki Günlük 1 GB Hediyeye dokunmak.

Kampanyadan yararlanmak isteyen faturalı hatlar için BiP uygulamasının kurulması yeterlidir. Yurt dışına seyahat ettiğinizde (Avrupa, Amerika, Rusya, Çin, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Birleşik Arap Emirlikleri dahil 89 ülke) BiP üzerinden kullanabileceğiniz 1 GB'ınız her biri için otomatik olarak hattınıza yüklenecektir. fatura donemi. Faturalandırılan müşterilerimiz için her ayın ilk günü otomatik olarak belirlenir, bir ay geçerlidir ve ilgili ayın sonunda yenilenir.

Devam eden kampanyalardan haberdar olmak için sayfa bildirimlerini de kabul edin.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *