Youtube Bedava Premium Hesaplar (0 Güncel)

Youtube Bedava Premium Hesaplar (0 Güncel)

Youtube, dünyada en çok kullanılan uygulama ve web sitelerinden biridir. Mobil cihazlardan ve bilgisayarlardan milyarlarca olmasa da milyonlarca insan tarafından kullanılıyor. Ancak, sürekli reklamlardan dolayı bazen çok can sıkıcı olabilir. Reklam izlemek istemeyenler, premium bir YouTube hesabı satın alarak daha iyi vakit geçirirler. Ayrıca ücretsiz YouTube Premium Hesapları ile bu reklamlardan kurtulabilirsiniz.

Ücretsiz premium YouTube hesapları 2021

Bu hesapların birden fazla işlevi vardır. Premium bir YouTube hesabınız varsa, Youtube Müzik uygulamasını telefonunuza yükleyebilir ve arka planda müzik dinleyebilirsiniz. Ayrıca en sevdiğiniz şarkıları indirebilir ve çevrimdışı olarak, yani mobil veri kapalıyken dinleyebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra, youtube uygulamasını arka planda çalıştırabilir ve daha sonra izlemek için videoları indirebilirsiniz.

YouTube Premium İnternetten Ayrılıyor mu? İnternet yeri mi

Premium bir Youtube aboneliğiniz olsa bile, uygulamayı mobil veri üzerinden kullanırsanız internet tüketimi gerçekleşecektir. Wifi üzerinden wifi kullanabilirsiniz. YouTube Premium satın aldığınızda, Youtube'da sınırsız internetiniz olmaz, yalnızca reklamsız görüntüleme gibi özellikleri etkinleştirebilirsiniz ve uygulama arka planda çalışır.

YouTube Premium Fiyatlandırması

Türkiye fiyatı aylık 16,99 TL olarak açıklandı. 5 kişiye kadar kullanılabilen YouTube Premium Aile Planı aboneliği aylık 25,99 TL.

Ücretsiz YouTube ücretli abonelikleri

Ücretsiz premium üyelik arayanlar aşağıdaki hesapları kullanabilir.

E-posta hesabı Hesap şifresi
sendorkripto@gmail.com @kafadergisi
youtubeaccountfree147@gmail.com 478951 @! 23
youtubepremiumdeneme@gmail.com @ Premium deneme
youtubepremiumdeneme2@gmail.com Test @ .premium2
denemesurumuyt@gmail.com 123 * 456 * 789
skrillexlich@gmail.com 7412236547 ..
oldmanyt1145@gmail.com xcvbnm123
bukowskimobile78@gmail.com mobile98-74

Hesap ilk kez oturum açmadıysa, bu, bu hesabın şifresinin değiştiği anlamına gelir, diğer hesapları denemenizi öneririz. Premium hesabınız yoksa, yorum bölümüne benim almadığımı yazmayı unutmayın. Böylece hesap bilgileriniz e-posta adresinize gönderilecektir.

YouTube Premium Ücretsiz Deneme Sürümü Ocak 2021

Aynı özellikler, premium deneme sürümüne de dahildir. Ücretsiz denemeyi 3 ay kullandıktan sonra, premium aboneliğiniz ücretli sürüme yükseltilecektir. Youtube Premium üyesi olduğunuzda, Youtube Logosu yerine Premium Logo görünür.

Aile paketine üye olduğunuzda size ek olarak 5 kişiyi daha davet edebilirsiniz. Bunu Youtube Premium Dashboard'dan tekrar yapabilirsiniz.

YouTube Premium hesabı ve şifreler ücretsiz

Premium hesaplar ve şifreleri yukarıda paylaşılır. Paylaşılan hesapları kullanarak bilgisayarınızda ve mobil cihazınızda premium özelliği kullanabilirsiniz.

Youtube uygulamasını Android cihazlar için Google Play'den, iOS cihazlarınız için App Store'dan kolayca yükleyebilirsiniz.

Saç modelleri

  • 1 Ücretsiz YouTube Premium Hesabı 2021
  • 2 YouTube Premium İnternetten Ayrılıyor mu? İnternet yeri mi
    • 2.1 YouTube Premium Fiyatlandırması
  • 3 ücretsiz YouTube aboneliği
  • YouTube Premium 4 Ücretsiz Deneme Ocak 2021
  • 5 Ücretsiz YouTube Premium Hesabı ve Şifresi

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *